|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo
27.12.2006 10:33:24   
Pingvinčica
za 3-letnico. Zanima me, kaj kupiti 3 letni punčki za rojstni dan? NImam idej, Prosim povejte mi kaj imajo rade vaše z čim se rade igrajo, kaj rade počno, da bo odloitev lažja. Hvala

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo
27.12.2006 11:01:49   
sato
Moja se je v tem obdobju najraje igrala s kakimi ustvarjalnimi igračami, punčke so jo začele res zanimati pri kakih 4-5 letih. Kaj pa vem- plastelin s tistimi finimi modelčki in prešami, malo novejša stvar je Play Mais, prstne barve (packarije vglavnemuser posted image ), kocke vseh vrst, ali pa tisti malo večji žebljički, ki jih pikajo na podlago, lesene puzle, pa zraven kakšno majčko in kaj sladkega...

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo
27.12.2006 15:34:34   
mojcab
Moja 3 letnica je za Božička dobila mini leseno kuhinjo. 2 dneva že samo kuha in kuha in čeblja okrog svoje kuhinje. resnično ne morem verjeti, da se lahko domisljijsko otroci tako spustijo v igro. Neverjetno kako znajo posnemati odrasle in predvsem potem vidiš kako otrok tebe vidi pri delu v kuhinji.

Zanimajo jo tudi razne pobarvanke- Za punčke pa še ni dovzetna. morda res kasneje.

_____________________________

*********************************
Življenje je lepo, zato ga je vredno živeti.

(odgovor članu sato)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo
27.12.2006 19:04:24   
bskrle
Lego kocke, kuhinja, barvice in blok - ne moreš zgrešiti!
Pesmice na cd, knjigica a la Nodi, Kravica Katka 

(odgovor članu mojcab)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo
27.12.2006 19:47:39   
lelaval
Sestavljanke, prstne barve, knjigico pravljic,...

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darilo
27.12.2006 22:26:47   
muki1
Jaz vedno pravim, da s knjigico ne moreš zgrešiti. Princeska Mila je ena taka lušna knjigica. So pa 4 v zbirki in ji lahko potem dokupiš.
Pa izdelki iz gipsa so pri nas popularni. Iz njih potem izdelujeva magnetke, pa broške, jih barvava, posipava z bleščicami...... Prava zabava.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darilo
27.12.2006 23:04:28   
Marogica
Jaz vedno vprašam starše dotičnega otroka, kaj si trenutno želi. Kaj pomaga lepa knjigica, otrok pa jih ima doma 20? Od tega že tri enake? Ipd.

Torej jaz vprašam in mene tudi vedno vprašajo. Smo se še vedno zmenili tako, da sta bila moja otroka zadovoljna.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Darilo
30.12.2006 16:04:01   
frutka_
Nalepke so zakon pa kakšne knjigice s preprostimi nalogami. Majhne plastične živali, razni modni dodatki (sploh če je mala frajlica, ker ene deklice imajo rade taka darila).
Vprašaj mamico!

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...
Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?