|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stolček za sanke
5.1.2007 12:27:14   
AR
Nujno iščem stolček za plastične sanke. Mi lahko katera pomaaga, če jih je slučajno v kateri trgovini videla?

Šli se bi sankati, a je ta mala premala, da bi se že sama držala in mora nekdo vedno sedeti zraven nje na sankah. Tistemu, ki vleče pa ni glih fajn.

Prosim pogajate mi najdi stolček.


LP,

AR
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stolček za sanke
5.1.2007 13:03:42   
doroteja23
Jaz pa iščem za lesene sanke!

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu AR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stolček za sanke
5.1.2007 14:13:10   
honey
Za lesene sanke ga ima sigurno vsak Ribnčan, ki prodaja suho robo, za plastične pa nimam pojma, kje bi se ga dobilo. Po moje tam, kjer plastične sanke prodajajo.

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stolček za sanke
5.1.2007 21:05:55   
Bonnie_RR
Ja, lesene se dobijo na štantih s suho robo, pa še naslon lahko dokupiš zraven. Nik jih je dobil za dedka Mraza zdaj pa čakamo, da jih sprobamo. Se bomo pa verjetno morali mi premaknit, ker zgleda snega še nekaj časa ne bo do nas...user posted image

Naslon za plastične sanke sem pa v decembru videla v celjskem Citycentru v Baumaxu.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stolček za sanke
5.1.2007 21:31:59   
eya
AR, tudi jaz ti žal ne morem dosti pomagati, sem ravno danes ogledovala v eni trgovini, kjer so imeli veliko sank, pa tudi naslone, ampak samo lesene. Pokliči v kakšno večjo športno trgovino, če imajo ta naslon, še najbolje kar tja, kjer ste kupili sanke.

Pa še eno vprašanje-koliko stanejo lesene sanke pri Ribničarjih?

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu AR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stolček za sanke
6.1.2007 0:06:14   
Bonnie_RR
Mislim, da 6000 SIT, naslon pa še 1500 ali 2500 SIT. Nekaj takega... 

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?