|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zanosile?
31.3.2007 15:10:31   
oresteja
Lep pozdrav vse skupaj. Sem nova članica tega foruma,za katerega sem vesela, da obstaja, da si lahko s kom deliš svoje težave. Nanj me je opozorila moja najboljša prijateljica, ki je tudi pred kratkim ugotovila, da je noseča.Zelo sem vesela za njo, a hkrati ji malo zavidam.
Tako kot verjetno veliko izmed vas imam tudi jaz en velik problem in ta je, da si zelo želim imeti otroka. Stara bom kmalu 27 let in mislim, da je že tudi skrajni čas.Že od nekdaj imam zelo rada otroke in tudi otroci se dokaj hitro navežejo name, se mi odprejo, zato sem se tudi odločila za sebi ljub poklic-sem namreč diplomirana vzgojiteljica.Pa preidimo k bistvu.
S fantom sva se to leto odločila, da končno začneva delati na tem, da bi imela otroka.To počneva že od januarja, tako da bodo zdaj, če se tokrat še ni kaj zgodilo minili že štirje meseci.Malo mi je že odleglo, ko sem prebrala, da ste tudi mnoge izmed vas vsaki mesec tako zelo pričakovale tiste dneve (brez menstruacije). Pa me zanima, koliko časa je ponavadi normalno, da zanosiš in kako dolgo ste se ponavadi tiste, ki že imate otroke mučile do prve zanositve?Vem, da je to pri vsakem dokaj različno, pa me vseeno zanima, saj sem sama naletela na primere svojih prijateljic, kolegic in znank, ki so imele zelo veliko srečo in so zanosile zelo hitro, že po prvem mesecu planiranja oz. takoj ko so se odločili imeti otroka.
Sama se sicer dobro počutim, sem zdrava,ne kadim,ne pijem in še nisem imela kakšnih zdravstvenih ali drugih komplikacij.
Ne morem pa si pomagati in sem razočarana vsakič, ko se bližajo tisti dnevi v mesecu in do zdaj še ni bilo nikakršne zamude v dnevih.Nočem se preveč nervirati s tem,ker vem, da to ne vpliva dobro na vse, a je včasih to zelo težko.
Kaj mi svetujete; se priporočam za kakšen odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
31.3.2007 15:13:55   
sayuri
Oresteja, dobrodošla na forumu user posted image user posted image

Dobila boš veliko različnih odgovorov. Vsak par je unikat in posebnost zase. Želim vama, da čimprej zagledata magični plusek.user posted image

Midva sva za prvega otročka "garala" 2 leti in ga dobila po HSGju.
Za drugega se trudiva 2 leti in 5 mesecev. Konec aprila začneva s postopkom ICSI.

(odgovor članu oresteja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
31.3.2007 15:19:05   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: oresteja
Pa me zanima, koliko časa je ponavadi normalno, da zanosiš in kako dolgo ste se ponavadi tiste, ki že imate otroke mučile do prve zanositve?


Je ratalo takoj,nenačrtovano.Prvi mesec sm bla brez tabletk,metoda "pazi" pa je očitno zatajila.Ampak moja pikica je dobila krila in za vedno odletela med angele.In tudi z njenim očkom nisem več...

(odgovor članu oresteja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
31.3.2007 16:36:35   
Anonimen
4 mesece truda, pa sem ga žel tudi izgubila v 7 mesecu nosečnosti. Sedaj pa se z drugim partnerjem trudiva 8  mesecev pa še vedno nič.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
31.3.2007 16:38:46   
buča
dobrodošla.user posted image
prvič je pri nama ratalo v prvo,stara sem bla 24,moj 26.Končalo se je brez otročka.user posted image

Drugič je ratalo v tretje,stara sem bla 25,moj 27,hčerkica,sedaj stara 3 leta 10 mesuser posted image
tretjič ratalo po 19 mesecih,jaz stara 29,moj 31,končalo spet brez otročka.user posted image
sedaj se trudiva četrtič,od novembra 06.Torej že 5 mesecev,zaenkrat brez uspeha.user posted image
Ne se obremenjevat,ne maraj,kar duge napišejo in koliko časa s(m)o potrebovali.Vidva sta edinstvena,sta samo vidva...lahko,da je že uspelo,mogoče bo drug mesec,ali naslednji,mogoče drugo leto,ali čez 5 let....kakorkoli že,s tem se ne obremenjuj(kdo to piše..user posted image ),ker usode ne boš mogla spremeniti...zaenkrat uživaj v sexu,uživaj življenje,tko bo še najboljš...pa veliko sreče in čim manj obremenjevanjauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
31.3.2007 16:38:54   
Gordana-3
jaz sem januarja prenehala jemati tabletke, julija sem zanosila, tako da pol leta. ta drugič pa sem zanosila, ko je bila ta prva stara 16 mesecev. bila sem brez zaščite od njenega rojstva, polno sem jo tudi dojila, kar pa seveda ni 100 % zaščita. vendar nama je ratalo točno tako, kot sva si želala: razlika med pupama je 2 leti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
31.3.2007 17:21:46   
yaris
Prvič nama je ratalo v prvo.
Zdaj pa greva v tretji krog za drugega user posted image .
Saj bo, prej ali slej.
Sam mislim, da se vse malo preveč obremenjujemo s tem, da bi bile čim prej rade user posted image .

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
31.3.2007 17:35:20   
mlavla
jaz sem stara 23, moj mož pa 24...trudiva se že sedem mesecev...upam, da nama kmalu uspe

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
31.3.2007 17:56:42   
lutka
midva sva se pa za prvega user posted image  trudila šest let, za drugega in tretjega  pa 7let, ampak je bilo duplo user posted image user posted image ....user posted image user posted image user posted image


lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
31.3.2007 18:25:37   
Lunca1
Nama je takoj uspelo, jaz sem bila takrat stara 30, moj pa 34.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
31.3.2007 18:40:57   
sašaš
Nama je tudi uspelo v prvo - jaz sem bila 25, mož pa ravno 26 let star. user posted image

Srečno! user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
31.3.2007 18:54:46   
sapi
Midva poskušava 10 mesecev. Stara sem 34 moj mož pa 30. Gotovo ne bova obupala.

Pozdravček!

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
31.3.2007 19:41:31   
tintin
Prvič po pol leta - rezultat izvenmatrničnauser posted image
Drugič po treh mesecih - trenutno noseča 9t.

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
31.3.2007 19:44:30   
Strawberrie Cherrie
nama se je poSREČILO user posted image - se pravi nisva načrtovala.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
31.3.2007 22:07:28   
triša
Midva sva delala 6m jaz sem bla pa stara 34.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
31.3.2007 22:46:03   
copatek
Nama je uspelo po šestih mesecih (jaz sem stara 22 let, moj pa 26 let). Iz mojih lastnih izkušenj ti priporočam: začni že sedaj jesti folno kislino, gibaj se, poskušaj biti čimbolj sproščena in čimmanj pod stresom zaradi službe ali katerekoli druge stvari. Pa veliko se smej!user posted image

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
1.4.2007 10:07:12   
oresteja
Hvala lepa vsem za nasvete in vzpodbudne besede, ki mi veliko pomenijo.
P.S. folno kislino že kar nekaj časa jem, pa tudi gibam se zadnje čase kar dosti, tako da upam da bo v bližnji prihodnosti res kaj ratalo.user posted image
Lep pozdrav vsem, pa pišite še kaj.

(odgovor članu copatek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
1.4.2007 15:34:52   
jadrnica
dobrodošla na forumu user posted image
no midva se trudiva že 1 leto tako da res ne biti razočarana, ker ni merila, kdaj par zanosi. Se mizdi, da je tako kot so napisale moje predhodnice, da smo navajeni tako vse splanirano živeti in ko nekaj ne gre po našin planih smo pa čist na tleh. Glavo pokonci, pa saj ej crtljanje zelo lepa reč. Zagotovo vama bo uspelo enkrat, tudi za naju tako verjamem. Imejta se rada in ne dovolit, da vaju to kaj začne žreti. Moramo biti malo boj potrpežljivi, pa bo. Sedaj pa le pridno user posted image user posted image user posted image , rajš mal več kot manj.



(odgovor članu oresteja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
1.4.2007 23:43:15   
bobek05
takoj, ko sva bila brez vsakršne zaščite in ko nisva več "pazila"... - se pravi zanosila sem še isti mesec...

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
2.4.2007 8:11:52   
mala zirafa
prvič 4 mesece, drugič ponesrečeno.Možgane na off pa bo.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
2.4.2007 10:06:01   
MT
Ratalo v drugem poskusu - moj star 26, jst pa skoraj 26.

Po prenehanju jemanja KT sva počakala 2 meseca, začela sem jesti tifol, nato sva pa začela user posted image .

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
3.4.2007 17:12:44   
*tajda*
"Posrečilo" se je takoj ko sem prenehal jemat KT,takoj po poroki.Jst sem 25,moj pa 30.V prvouser posted image

(odgovor članu MT)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
3.4.2007 17:59:27   
lana38
Prvega user posted image  sva delala leto in pol, uspelo po HSG. Stara sva bila oba 28 let.
Drugič uspelo po 13 mesecih, žal je user posted image  imel DS in sem bila na UPN. Stara sva bila 37 let.
V tretje pa se trudiva že skoraj eno leto. Za mano je HSG, dg. HYSC, čaka me pa še operativna HYSC. Imam namreč zarastline, ki so posledica UPN. Stara sva 39 let in upam, da nama kljub temu še enkrat rata biti srečna starša zdravemu user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
3.4.2007 18:56:38   
kaja80
Šest mesecev jaz star 26, mož 27.

Lp

(odgovor članu oresteja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
4.4.2007 19:42:50   
Tinča1
Delala sva v drugo, pa čakamo al se je prijelo al ne. Sicer pa sem stara 28 mož pa 26,5.

(odgovor članu kaja80)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?