|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   znak.....
21.3.2007 7:30:12   
Anonimen
pozdravljene! kdaj ste imele prve znake nosečnosti? ali ste jih imele že pred user posted image ???

vsem želim da čim prej zagledate user posted image  in dobite svojega sončka user posted image

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: znak.....
21.3.2007 7:46:51   
smejčica
Ola,

jaz sem imela par določenih znakov že pred  user posted image , ampak takrat si nisem hotela delat nobenih upov in te znake nisem jemala tolk resno. Zdaj, ko pa vem, da pa so le bili nosečniški znaki, pa bom takoj slutila, ko bom spet  noseča. :)
No, prsa so me hudo bolela, večkrat mi je bilo slabo (pa ne fejst. Na enkrat mi je postalo slabo tak za trenutek, se mi kdaj tudi rahlo zasmotlo, ne glede na to a je blo jutro, al noč, ...), v trebuščku mi je blo malo čudno(kot neko pretakanje tekočine, rahlo šravfanje, slatko mi ni dišalo in mi še zdaj ne, v ustih pa sem imela, tako kot pravijo bolj kovinski okus. Vsi ti znaki so se pojavili že kakih 8-9 dni pred user posted image , zato sem takoj vedela, da se nekaj kuha. Enostavno se počutiš drugače...saj jaz sem se. In sem par dni pred user posted image šla delat test, ki je bil seveda user posted image .

No,toliko o meni...
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: znak.....
21.3.2007 8:00:27   
Naja30
tudi jaz sem imela znake pred M. Najbolj se spomnem vrtoglavice in slabosti, pa rahlo povišane temperature.

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: znak.....
21.3.2007 8:25:05   
afnica mala
Jaz sem potihem upala in slutila, zato nisem dvigovala težkih stvari in otrok(ne mojih) , čeprav so silili v naročje, in sicer zaradi špikanja in bolečih prsi .Ponavadi me po koncu ovulacije začnejo boleti, cca 2 dni pred user posted image  pa me nehajo. Tokrat so me pa začela še bolj. Pa spahovalo se mi je- to ne vem čemu naj pripišem (user posted image ali gastritisu).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: znak.....
21.3.2007 8:31:09   
ur+sa
jest sem mela več znakov nosečnosti ko nisem bila...sem bila pred tardečo, pa je vse kazalo, kukr da sem noseča.....
zdej k sem pa res, pa niti nisem mela tko napetega trebuha....nič takega..


edini znak zdejle k vem da sem je slabost, špikanje (občasno), pa mhm.... velik  večkrat  me na wc (velika potreba)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: znak.....
21.3.2007 8:52:17   
Tejchy
Jaz nisem imela nobenih posebnih znakov... Edino to, da sem imela malo bolj napete prsi in nobenega izcedka pred pričakovano user posted image , ki se ponavadi redno pojavlja.

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: znak.....
21.3.2007 9:29:42   
Anonimen
jaz imam namreč napet trebuh, prsi so se mi spremenile in čist drugačni občutek v trebuhu kot je napisala kolegica. user posted image  bi mogla dobiti 27.3. upam da je ne bo.

saj si zelo želivauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: znak.....
21.3.2007 9:37:48   
ur+sa
potem pa upajmo da je nebo!user posted image



_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: znak.....
21.3.2007 10:04:57   
Anonimen
Pozdravljene,
mene pa zanima, pri teh znakih, kako so se vam spremenile prsi?
Rasen seveda, bolečih na dotik in bolj polnih. Kaj pa temen obroček okoli bradavic, se vam je povečal?
Hvala za odgovor in LP
Upam da bomo čimprejt vse user posted image

(odgovor članu ur+sa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: znak.....
21.3.2007 10:22:06   
smejčica
Kaj pa temen obroček okoli bradavic, se vam je povečal?

Jap, meni se je mal. Sam ni panike. Pa vam?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: znak.....
21.3.2007 10:23:33   
ur+sa
pri meni se pri prsih še nič ne dogajauser posted image , razen tega da so na dotik občutljive in napete, vem pa da je neka prijatlejica imela nekakšen rjavkast oboček okoli bradavice.... oz. so ji bradavice deloma porjavele... neki tacga

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: znak.....
25.3.2007 22:05:25   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

jaz imam namreč napet trebuh, prsi so se mi spremenile in čist drugačni občutek v trebuhu kot je napisala kolegica. user posted image  bi mogla dobiti 27.3. upam da je ne bo.

saj si zelo želivauser posted image

user posted image  jaz tud ne vem kaj naj si mislim  - prsi me že štiri dni bolijo (včasih se zjutraj zbudim, pa ne vem če sem sanjala), tak čuden občutek - pa enkrat so mehke, drugič trde user posted image  do user posted image  pa je še daleeeeeeeeeeeeeeeeeeč (okoli 12.04.), ker imam doooooooooooooooooooolge cikluse.
Pa trebuh je napet, pa včasih se mi kaj pretaka, pa občasno imam čustvene izbruhe... user posted image

Drugač pa na user posted image  user posted image  čakava že predolgo, tako da ne verjamem user posted image

Kaj naj si mislim???user posted image

Morala sem dat iz sebe user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: znak.....
25.3.2007 22:21:57   
Katina
Pozdravljene,

jaz sem pred tednom zagledala user posted image user posted image  (bilo je 17.dan po O) , črtica ni bila izrazita, zato do danes nisem bila čisto prepričana če drži. Danes sem ponovila test in je črtica enaka kontrolni. Torej zagotovo sem user posted image ! Ves ta uvod pa zato, ker nisem imela praktično nobenih znakov, malo se mi je dozdevalo, da imam povečane prsi, vendar nisem bila sigurna, drugih znakov praktično ni bilo in jih tudi sedaj ni, razen da sedaj večkrat hodim na vodo. Pri G še nisem bila. Ratalo pa je v 1.krogu Klomifena.

Sama sem presrečna in tudi vam želim, da v kratkem zagledate user posted image user posted image  in delite moje občutke.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: znak.....
25.3.2007 23:15:12   
arobic3
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke


_____________________________

DREJČI

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: znak.....
25.3.2007 23:15:23   
copatek
Katina, iskrene čestitke!!!user posted image user posted image user posted image  Veliko veselja v user posted image  in kasneje z malim user posted image .

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: znak.....
25.3.2007 23:32:02   
Putka
Meni se je nekaj smešnega zgodilo. Zelo so me prsi bolele, tako kot pred vsako M. Pa te seveda ni bilo in kasneje sem vedela, da so boleče prsi znak nosečnosti. Tudi pri drugi nosečnosti je bilo isto, obakrat so bile prsi zelo občutljive nekje do 6-ega meseca.

No, smešno je bilo tole. Prijateljica je bila na obisku, pa se je tolažila, da bo dobila M, ker jo tolk prsi bolijo in dobro pozna svoje telo. No, njena punčka je zdej stara 3 leta, tiste M potem ni bilouser posted image .

(odgovor članu copatek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: znak.....
26.3.2007 9:23:21   
Katina
Hvala punce. T
udi vam želim, da se mi čimprej pridružite.
Pikapolonico vam pošiljam za srečo.user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: znak.....
26.3.2007 11:48:04   
ajtak
Naj se jaz napisem, da imam ze cel teden full obcutljive prsi, pa take napihnjene in bradavicke so skoz trde. Pa take rahle slabosti cutim in ko nekaj pojem je ok.
Danes sem naredila test in zagledala user posted image  user posted image .

Po 7ih mesecih pridnega user posted image , nama je uspelo!!!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: znak.....
26.3.2007 15:17:48   
TinkiBinki
ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  OBEMA user posted image !
Tinki Binki

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: znak.....
26.3.2007 18:01:18   
kaja80
Katina in Ajtak Čuser posted image Euser posted image Suser posted image Tuser posted image Iuser posted image Tuser posted image Kuser posted image E!!!!

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: znak.....
26.3.2007 18:54:55   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image  Čestitke obema!

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu kaja80)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: znak.....
26.3.2007 19:13:06   
**NiNa**
ČESTITKE obema!  user posted image user posted image . Želim vama lepo in mirno user posted image , ter zdravega in pridnegauser posted image .

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: znak.....
27.3.2007 15:21:23   
lilprincess
Pozdravljene!

Tudi jaz sem od danes sveža na forumu, saj me po sedmih mesecih poskušanja vedno bolj zanima, zakaj ne rata. Ampak saj verjetno še bo. Tudi mene zanima kako je s temi znaki, čeprav sem že veliko prebrala o tem. Zanima me, kateri dan test že pokaže user posted image ? Jaz bi namreč morala M dobiti v petek - 30.,  in sem včeraj na naredila test, ker imam simptome: boleče prsi, tak apetit, kot ga ne pomnim, in nič napihnjenega trebuha kot ponavadi pred M, pa tu in tam me kaj zašpika in mi postane slabo - ampak nič. Je mogoče, da je še prekmalu, da bi test kaj pokazal?

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: znak.....
27.3.2007 15:32:17   
zarjica
Pa naj še jaz povem, kako je bilo pri meni....čakala sem neke hudo očitne znake nosečnosti...pa jih v nekaj mesecih poškušanja nisem dočakala. No, tudi tistega usodnega februarskega dne jih ni bilo. Sem pa 100% vedela, da se bliža menstruacija....in spet sem padla v depresijo, češ menstra bo spet se ulila...krči so bili vedno hujši, tetke pa od nikoder. No, po 3 dneh čakanja, pa je prišla - izredno nenavadno šibka in je trajala 3 dni. Ker to ni običajno zame sem naredila test in....JUPI! Torej noseča sem (danes začenjam 9. teden). No, znaki pa so šele kakšne 3 tedne - slabosti in občutljive prsi. O bolečinah ne morem govoriti, razen morda špikanje v trebuhu. Tako da ne preveč zaupati tem znakom. Ene jih imajo, ene pa ne. Jaz sem res bila prepričana, da ni nič, ker sem totalno čutila da se bliža menstruacija. No, pa sem se motila. Kar mirno! Telo že ve, kaj mora narediti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: znak.....
27.3.2007 15:44:00   
lilprincess
Nič drugega ni za rečt kot čestitam! Naj ti grem vse tako kot si želiš!

(odgovor članu zarjica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?