|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakšna kahlica
8.2.2007 20:54:37   
karin412
Za Ajlo kupujem prvo kahlico - pa me zanima, kakšno naj kupim, da bo najbolj praktična (videla sem različne modele: npr. visok ali nizek zadnji del/naslon, visok ali nizek sprednji del...)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakšna kahlica
8.2.2007 21:31:46   
BARBARA R.
Pri nas se je najbolje obnesla ta, ki jo je v trgovini sama izbrala. Vse naše domneve kaj bi bilo bolj praktično in udobno za Kristino, so se izkazale za nepomembne. Ta je bila pa enostavna predvsem zaradi ročajev, saj se je lažje sama posedala. Neprimerna je le, ker je otroka potrebno popolnoma sleči spodnji del.
 
 
user posted image

< Sporočilo je popravil BARBARA R. -- 8.2.2007 21:34:55 >

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakšna kahlica
8.2.2007 21:33:18   
Anonimen
Brez veze kahla, pa se jo potem prenaša po vsem stanovanju. Nastavek za školjko kupi, pa je. Pa se odraslega počuti, pa se raje podela tja not.

(odgovor članu BARBARA R.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakšna kahlica
8.2.2007 21:53:35   
Primoza
V tem je nekaj soli - tudi naš bo očitno kahlo preskočil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakšna kahlica
8.2.2007 21:58:22   
mily
Mi smo mel enako takole kahlo kot je tamle na sliki. Uporabljena je bla glih ene 5krat, potem pa hop na WCuser posted image

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kakšna kahlica
8.2.2007 22:22:39   
dix
IZVIRNO SPOROČILO: karin412

Za Ajlo kupujem prvo kahlico - pa me zanima, kakšno naj kupim, da bo najbolj praktična (videla sem različne modele: npr. visok ali nizek zadnji del/naslon, visok ali nizek sprednji del...)?


vse so za drek user posted image pri deklicah itak ni pomembna višina, pri dečkih pa moraš pazit da ni prekratka in prenizka spredaj da pol ne lula ven iz nje.

< Sporočilo je popravil dix -- 8.2.2007 22:23:06 >

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kakšna kahlica
8.2.2007 22:42:49   
lelaval
Staejša dva sta imela tisto v obliki straniščne školjke - da je bila čim bolj podobna pravi. Ko sta bila dovolj velika, pa sta začela hodit na pravo - brez nastavka.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kakšna kahlica
9.2.2007 7:51:57   
srki
Pri nas uporablja kahlo samo za veliko potrebo, lula v strniščno školjko. Dobila sem jo od kolegice, no dobil jo je Aljaž, ima obliko povodnega konja, brez kakšnih daljših ali krajših nastavkom spredaj ali zadaj.

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kakšna kahlica
9.2.2007 12:05:05   
Darči76
Sem videla reklamo, da ima Fischer Price kahlico z utripajočimi lučkami, ki povrhu vsega še poje in baje da neki glas, ko se otrok pokaka?!

A jo katera pozna?

_____________________________

Don't be afraid that your life will end,
be afraid that it will never begin.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kakšna kahlica
9.2.2007 12:50:59   
mily
^^ user posted image  Na kaj pa reagira? Smrad ali mora biti določena teža oz količina? user posted image

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Darči76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kakšna kahlica
9.2.2007 17:39:47   
Rubin.
Mi smo nabavili takšno kahlico, vendar jo še nismo uporabili. Kahlica izgleda kot stolček, zapoje pa ko se otrok polula oz. pokaka, ker ima senzor. Meni se zdi prav frajerska, če pa bo uporabna pa bomo šele videli.

(odgovor članu Darči76)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kakšna kahlica
9.2.2007 17:46:58   
bobek05
Mi imamo točno takšno kot jo ima BARBARA R., le da je naša modra. Si jo je sam izbral. user posted image  Vsakič, ko smo bili v BC ali kakšni drugi otroški trgovini, je hotel sedet na tej kahlici, pa mu je sprva nisva kupila, ker se nama je zdelo prehitro (star je bil 14m)... No, potem pa sva mu jo le vzela in je začel (zjutraj) v njo lulat, ko sva ga dala nanjo.

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kakšna kahlica
9.2.2007 22:06:08   
žiža
Mi imamo eno obično kahlico . Pred nekaj dnevi je pogruntala, da če mal rito privzdigne lahko lula čez tisti sprednji del user posted image  In to ji je zdej blazno zabavno. Danes sem jo pa kr na školjko dajala. Čeprav mi je kahlica bolj praktična, ker lahko vse sama opravi ko jo lulat.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kakšna kahlica
9.2.2007 22:20:35   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Brez veze kahla, pa se jo potem prenaša po vsem stanovanju. Nastavek za školjko kupi, pa je. Pa se odraslega počuti, pa se raje podela tja not.


Mi smo pri ta starejšem tudi tako naredili. Pa še konec "pucanja " drekov, je bilo, saj ga iz kahlice tudi moraš ščistiti. Mi smo kupili nastavek, ki je imel dve stopnički, tako, da je otrok sam spelzal na stranišče.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




OTROŠKA SPLETNA TRGOVINA Z OBLAČILI


ali kupujete otroška oblačila preko spletnih trgovin, in ali zakaj ne?

ne, ker so številke različne in je nakup lahko neuspešen (18%)

ni dobro založenih slovenskih spletnih trgovin (4%)

ja (26%)

rok dobave je predolg (2%)

raje kupim v trgovini, si material ogledam (34%)

cene so previsoke (16%)


Število vseh glasov: 119

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!