|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vlažilec zraka
20.2.2007 10:43:00   
kapesanta
Mali je fasal bronhitis in je zdravnica priporočila, naj ima čez noč okrog 80% vlago v sobi. Sva dajala vlažno brisačo na radiator, pa ni glih pomagalo, ker je tako toplo, da centralna ponoči skoraj ne dela.
Zdaj sem kupila od Lanaform vlažilec zraka in v navodilih piše, da deluje v prostorih do 50% vlage. Seveda teh podatkov na internetu ne navajajo, prodajalke pa tudi nimajo pojma user posted image .
A obstaja vlažilec, ki ustvari višji % vlage in seveda tudi deluje v takšnem prostoru?

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vlažilec zraka
20.2.2007 10:52:00   
TineB
Mi imamo sicer z vlago problem in uporabljamo sušilce. Ampak električne. Zato ti priporočam nakup električnega vlažilca. Malo dražji je, zavzame nekaj prostora, ampak je na koleščkih in ga lahko nosiš iz sobe v sobo.
Dobiš jih piovsod kjer imajo hošne električne aparate. Imajo tudi take brez elektrike, ampak so manj učinkoviti.
Mi smo enkrat kupili tudi inhalator za dojenčka v lekarni, ampak je bila čisto zgrešena investicija.

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vlažilec zraka
20.2.2007 11:06:32   
kapesanta
sej je električni, samo mali - prenosni.
http://soncek.si/si/page/detail/gitm/6772/LANAFORM_Vlazilec_in_ionizator
_zraka_Family_Care/-/

user posted image
A so ti ta veliki primerni za višje % vlage? na internetu ne piše...

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu TineB)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vlažilec zraka
20.2.2007 20:24:16   
Blekica
jaz sem kupila enega v merkurju za ene 10 jurjov, je bolj majhen (kot malo večja posoda) in na elektriko. Dela kolikor dolgo hočeš, tako da lahko z njim narediš tudi 80% vlago. pa še čist enostaven je za uporabo.

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vlažilec zraka
20.2.2007 22:17:47   
kapesanta
oj Blekica, a mi hočeš napisati katere znamke in model je, ga bom šla pogledat, tega bom pa verjetno kar nazaj poslala, itak imamo trenutno v hiši 50-60% vlage, tako da bi bil do poletje bolj kot ne okrasek....

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Blekica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vlažilec zraka
21.2.2007 10:34:58   
viv_
poglej na http://www.dihajzdravo.com, mi imamo tega in je super!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?