|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj je s to menstruacijo?
24.4.2007 23:06:54   
ribica.

Menstruacijo sem dobila 9,5 mesecev po porodu. To je blo februarja. Potem je prišla marca normalno, na 27. dan. Sedaj pa je ni in ni. Nisem navajena da bi mi zamujala. Redko pride do 31. dneva, danes pa je že 34.  Zaščitena sem bila vedno. Zdaj pa ne vem, a je možno, da je vse skupaj pomešano, ker še vedno dojim vsaj 3× na dan? V   bistvu me zanima, kako je bilo pri vas, ki ste dobile M, pa ste še vedno dojile. Je bila vedno redna, ali je kdaj izostala?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj je s to menstruacijo?
25.4.2007 7:41:53   
srki
Obstaja možnost, da klju zaščiti zanosiš. Verjetno je majhen procent, pa vseeeno. Odvisno, s čim si bila oz. si zaščitena.

Naroči se na pregled pri G ali pa naredi test, nikoli se ne ve.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj je s to menstruacijo?
25.4.2007 9:22:55   
Naty*Taja
Še traja en čas da se vse skup porihta. Da pa boš brez skrbi, pa kak test naredi.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj je s to menstruacijo?
26.4.2007 21:42:26   
ribica.

Sem v fazi "saj bom kupila tester". Samo nisem ga še. Sploh pa, saj bebo bomo itak obdržali, če bi slučajno kaj bilo. Ampak ej, a človek ne opazi, če kondom poči al kaj?

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj je s to menstruacijo?
3.5.2007 10:40:30   
majas
Jaz sem jo dobila naslednji mesec ko je prenehala čišča. Pa  sem redno dojila in še vedno pa bomo stari 6M.
Potem smo se preselili iz primorske na štajersko in zdaj 3M je sploh nimam. Testa nisem še šla kupit ker bi se mi zdaj že sigurno kaj poznalo user posted image  
Milsim da je krivo dojenje in še pri meni spremeba okolja..

če ne pa po test user posted image   lp

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj je s to menstruacijo?
3.5.2007 21:58:51   
suky
<moja izkušnja je taka...M sem dobila 2 meseca po porodu in od takrat je zelo zelo radna na 26.dan. Enkrat mi je zamujala dva dni, sem nrdila test in je bil pozitiven. Na tvojem mestu bi šla takoj v trgovino po testuser posted image  Seveda dojim...še vednouser posted image

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo!!!

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj je s to menstruacijo?
6.5.2007 20:26:09   
ribica.

No, sem kupila test. Je bil negativen. Pol je pa še M prišla čez par dni. Prihnanila mi je vsaj obisk pri G ju. Moj je pa že klical nosečnica.

(odgovor članu suky)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?