|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vsi smo bolni...
24.9.2004 20:35:14   
JASNA D
Mali ima vročino, stari smrka in kašlja že 14 dni, mama pa je itak cela hin.... Tu si niti ne upam pojamrat, ker sem jamrala že spodaj...

Kaj zopet razhaja, ker razen vročine sinko zaenkrat še nima drugih simtomov. No ja, malo je siten in jokav, ampak pri vročini je to menda spremljajoč pojav. Držite pesti, da ni kaj trdovratnega in da bo sinko kmalu zdrav.

Jasna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vsi smo bolni...
24.9.2004 20:37:12   
Teni_
Ne vem, Teja je tudi danes mela 38 vročine. Šmrkava pa je že cel teden.
Mama je pa tudi boga. Grlo me boli, pa še modrostni zob mi raste, tak da me še cela čeljust boli.

Lp,
Mojca:rozica:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vsi smo bolni...
24.9.2004 20:42:29   
tina.nika
Drzimo pesti, da se cimprej pozdravite. Pa na sebe in svojo pupo pazi. Zdej pa res se mal pa bo, a ne?
LP, Tina

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vsi smo bolni...
24.9.2004 20:59:55   
JASNA D
Hojla Tina!

Ja, najprej se moramo spraviti v red, da ne bomo vsi čist out, ko bo ta biba prišla - saj ti dobro veš, da pri nas nismo ravno neki komplicirani tipi, ampak bolezni pa res ne rabimo pri hiši, kar se pa tistih ostalih zadev (pogrebov) tiče, pa itak, žal, nimamo nobenega vpliva.

Sedaj grem malo žavb za naše bolane riti (za mojo to velja dobesedno) pripravit.....

LP, Jasna

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vsi smo bolni...
24.9.2004 21:29:49   
willma
Ola!
Pri nas tudi vsi šmrkamo. :(
Samo Žan se še nekaj upira, upam da ne bo zbolel. Pravijo, da dokler se otroci dojijo so varni pred virusnimi okužbami. Upam, da res!

Veliko zdravja vsem!

lp

:angel:Kolenci:hudicek:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vsi smo bolni...
24.9.2004 23:22:48   
Anonimen
:((:((Pa se je začelo z grdim vremenom prehladi,trkam po lesu mi še ne,je pa vprašanje časa,kdaj bo kakšen bacile domov privlekel:)-:grrr:Lepo se pocajtajte čim prej pa crkljajte se .:)-:)-:love::love::sloncek::sloncek:

(odgovor članu JASNA D)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vsi smo bolni...
24.9.2004 23:31:29   
Anonimen
Naša Eva je tudi danes zakuhala na 38;5, pa boli jo grlo in glavica. David tudi nekaj smrka. Jaz pa kuham čajčke in letam od enega do drugega, pa upam da se še mene kaj ne loti, sedaj 6 dni pred PDP:)-
Ja, začenja se sezona. V vrtcu menda kar cepajo eden za drugim:(:((:( Pa tako luštno je bilo čez poletje...
Pa pa
Nojči 39 1/7:sloncek:

(odgovor članu JASNA D)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vsi smo bolni...
25.9.2004 13:11:44   
Pupica
Pri nas smo tudi vsi zboleli. Oči je sicer že malo bolj, jaz pa smrkam, čiham, grlo me boli, ušesa kot da b mela vodo not...skratka počutje na nuli:(:(.
Upam samo da bo :miska::roza::duda::roza:prizanešeno, zaenkrat se ji nič na teku ne pozna, lepo pridno je, pa spančka, čeprav se mi zdi, da je malo "meglena" danes...:(

Upam da je sam vreme krivo, da ni kej hujšga.

Merkite se, pa čimmanj prehladkov!

pupica in :miska:Tia

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vsi smo bolni...
25.9.2004 23:34:03   
frutka_
Čaj, topla pojsla, kurja župca, debeli zokni in štajerski luft pa bo!:bravo:9nebesa:bravo:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Vsi smo bolni...
27.9.2004 12:10:03   
Anonimen
Ampak najhujše je pa, če so bolani očiji... Otrok še gre, mamica itak, ampak oči... Ta pa je bogi, a ne!?

(odgovor članu JASNA D)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?