|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mlinci
11.3.2007 11:11:14   
malecka
no kuharice, povejte mi , namreč jaz danes prvič pritravljam domače mlince. do zdaj (so v pečici ) mi je šlo super, user posted image  sam ne vem kolk časa jih moram peči v pečici in na kolk stopinj,a ve katera?

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mlinci
11.3.2007 12:06:04   
Anonimen
Kako se pa mlinci pečejo v pečici?
Ko sem bila mala in smo jih doma delali, smo jih spekli na plati od šporheta,(na drva je bil) in potem skuhali na sopari. Pečica je meni neznanka pri mlincihuser posted image

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mlinci
11.3.2007 12:07:52   
Marogica
TUdi jaz nimam pojma, ker vedo kupim kupljene. Le-te polijem s slanim kropom in to je to. Priloga, ki je hitro pripravljena.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mlinci
11.3.2007 20:16:47   
Anonimen
Enako kot Marogica.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mlinci
11.3.2007 20:19:36   
Anonimen
Jaz jih tudi pečem v pečici.Enostavno testo razvaljam in dam na narobe obrnjen pekač.Pečem v precej vroči pečici kakšnih 10-15 minut.Ko so ohlajene jih nalomim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Priredite otroško koktejl zabavo
Brezalkoholna koktejl zabava bo najbolj navdušila starejše otroke in najstnike, pa tudi najmlajši se bodo razveselili sr...
Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?