|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kruhomat
18.3.2007 17:21:17   
noe
Mene pa zanima kakšne kruhomate imate in kje ste jih kupile?
Mi moramo začet sami pečt kruh , ker bodo počasi začeli dajat konzervanse not, smo pa na dieti brez konzervansov
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kruhomat
18.3.2007 17:34:11   
Jessy
user posted image

Moj je skoraj enak, le da mu piše, da je Bomann. user posted image  Dobila sem ga za darilo, sem pa skor prepričana, da je bil kupljen v mercatorju.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kruhomat
18.3.2007 18:44:34   
Dream
Sama imam Clatronic in sem zelo zadovoljna z njim. Izgleda pa takšen, ko je na sliki, ki jo je prilepila Jessy. Ker se jih nekaj let nazaj še ni dalo dobiti pri nas, sem ga kupila v Avstriji, drugače pa se sedaj tako ali tako dobi povsod. Kakor vem, ima Merkur kar dostikrat kakšno pametno akcijo. Ko sem se odločala za nakup, sem raje vzela velik kruhomat, ker imaš vseeno možnost speči tudi malega.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kruhomat
18.3.2007 19:00:41   
študentka Mici
Povejte mi kak je kej kruh iz tega avtomata? a je dober? Kako ste zadovoljne?

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kruhomat
18.3.2007 20:01:37   
Dream
Jaz večjih pripomb nimam. Na začetku sem sicer imela nekaj sitnosti, vendar se je tudi to uredilo. Edino malce se moraš navadit doziranja - če je moka bolj vlažna, moraš dati malo manj vode in podobno. Sicer sem poskusila vse možne recepte, včasih predelam tudi kakšnega iz revije, ki je sicer namenjen tistim pravim gospodinjam, ki se jim da ukvarjat z ročnim mesenjem kruha. Všeč mi je z dodatki sezama, sončnic, lanovega semena, s papriko, čebulo, ali pa samo polnozrnat... Kakorkoli, marsikaj se de narediti. Med ostalim je primeren tudi za pripravo testa za krofe ali potico in podobno.

< Sporočilo je popravil Dream -- 18.3.2007 20:03:07 >

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kruhomat
18.3.2007 20:30:56   
Anonimen
(tko izvenkoteksta: sem nahitro pogledala naslov in prebrala: KURBOMATuser posted image  - Pazite drugič na nasloveuser posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu Dream)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kruhomat
18.3.2007 21:01:19   
Jessy
Meni je kruh iz kruhomata izredno dober. Pečem različne izvedbe, odvisno kaj si zaželimo. Meni je spodletela le prva peka, saj sem namesto 750 g moke natehtala 570 g in mi je zato "padel dol". Naslednjič nisem več delala napak in mi vsakič rata.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kruhomat
18.3.2007 22:21:28   
Maleal
Mi imamo takega kot je na sliki,kupljen pred enim tednom v JAGRU,cena 50€.Kruh smo pekli 2 krat,moko smo kupli v Hoferju,tak da smo dodali le vodo zraven,je pa božanski.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kruhomat
18.3.2007 22:23:37   
Maleal
Jessy kje pa ti kupiš moko,kakšnega najraje pripraviš?V Hoferju sem vidla,le 2 vrsti moke-s semeni in za bel kruh.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kruhomat
18.3.2007 22:25:39   
Anonimen
V Hoferju sem vidla,le 2 vrsti moke-s semeni in za bel kruh.


V Hoferju imaš več vrst moke; za mlečni kruh, bel, ovseni, s bučnimi semeni, črni...

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kruhomat
18.3.2007 22:27:40   
cmokec
Mi smo sprva pekli kruh samo v kruhomatu (Clatronic) in nič kupovali. Še testo za žemljice sem delala notri. Nato se nam je vse skupaj uprlo in smo kruh jemali v trgovini. Sedaj smo na 50:50 in se najbolje obnese. Pečemo predvsem črni in čebulni kruh, žemlje pa kopujemo. Zelo dobro se obnese kruhomat za testo - za pico, buhteljne, potico. Pečemo prbližno 2x na teden.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kruhomat
18.3.2007 22:29:53   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: ninny

V Hoferju sem vidla,le 2 vrsti moke-s semeni in za bel kruh.


V Hoferju imaš več vrst moke; za mlečni kruh, bel, ovseni, s bučnimi semeni, črni...


A imajo,ta tedn so imeli le 2 vrsti,te pa še bojo tak dobili,a za koruznega tudi?A še nekaj me zanima,kak pa vzamete tiste metlice ven,ki gnetejo testo,preden se začne pečt ali kar pečete z njimi vred in je pol v kruhu lukna od metlic???

< Sporočilo je popravil lmarcel -- 18.3.2007 22:31:20 >


_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kruhomat
19.3.2007 0:15:32   
Marogica
Mi ga imamo iz Špara, se ne spomnim imena. Je super zadeva, kruh je enkraten. Je pa res, da na začetku malo traja, da se navadiš, kako in kaj, predvsem doziranje. Tudi mi kupujemo "gotovo" moko iz Hoferja, ki je poceni in odlična. Meni osebno je najbolj všeč beli in polnozrnati kruh.

DObra stvar-za priporočat.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kruhomat
19.3.2007 13:41:19   
Dream
Moja praksa je takšna, da lopatice najprej od znotraj namžem z margarino, da grejo potem lažje dol. Nikoli jih ne jemljem ven, ker imaš tako ali tako zraven pripomoček za jemanje lopatic iz kruha (če slučajno po peki ostanejo v kruhu). Drugače pa dostikrat nastavim, da se peče ponoči in je zjutraj pečeno, ko vstanem, tako da ravno ne bi ostajala sredi noči samo zaradi lopatic...

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kruhomat
19.3.2007 16:48:51   
noe
IZVIRNO SPOROČILO: pikec0

(tko izvenkoteksta: sem nahitro pogledala naslov in prebrala: KURBOMATuser posted image  - Pazite drugič na nasloveuser posted image user posted image user posted image )


Se bolj potrudim, obljubimuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kruhomat
19.3.2007 16:49:08   
noe
O, hvala punce, gremo danes po njega, pol pa veselo pečt.user posted image

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kruhomat
19.3.2007 19:17:33   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: lmarcel

Jessy kje pa ti kupiš moko,kakšnega najraje pripraviš?V Hoferju sem vidla,le 2 vrsti moke-s semeni in za bel kruh.


Glede moke kaj dosti ne kompliciram. Pekla sem z navadno Sparovo belo moko, pa mešala sem pol polnozrnate in pol bele, trenutno pa imam domačo iz Babičevega mlina.
Pečem čebulni kruh, polnozrnatega, polnozrnatega s semeni in belega. Probala sem tudi že koruznega, pa ni bil dober in bom mogla poiskat kak drugi recept za koruzni kruh.

Glede metlic...jaz jih nikoli ne jamljem ven in se peče kar z njimi, potem pa gredo same iz kruha, če pa ne, jim pa pomagam s tistim ročem, ki je zraven.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kruhomat
19.3.2007 19:34:27   
Anonimen
jaz tudi pred peko ne jemljem metlic ven ampak jih vzamem ven takoj, ko je kruh pečen in še vroč.
V glavnem pa pečem z moko iz Hoferjauser posted image .

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?