|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trebuh napihnjen kot balon
8.9.2009 10:37:04   
HuAnita
Po dieti manj, (a večkrat) žri, pa uvedbi organiziranega gibanja vsaj 4 x teden, zvečer kot deca zaspi, gredo kg samo gor
Res mi ni več nič jasno - ker pazim kaj jem, ok, kakšna mini pregreha kdaj pa kdaj, ampak da naklofaš 4 kg zraven kar tako mimogrede, mi je pa malo hudauser posted image user posted image
Sploh trebuh - je napet kot boben, kot v 7m nosečnosti, v bistvu me je en sam vamp  - pa še vetrove imam za znoret, pa 'šraufa' me tako, da me je že pred dedcem ponoči v postelji sram
Tudi počutje je bolj kot ne slabo - ne vem, ali je moje telo že tolik navajeno kalorijskih bomb in se zdaj odjava odvisnosti, pa tud sicer se težko upiram kakim omakcam (=kalorijam na 4. potenco!!!), se mi zdi, da sem po takem 'lahkem' kosilu še bolj lačna kot prejuser posted image

Ene ste omenjale limfno drenažo proti napetemu trebuhu - kje to izvajajo, kako poteka, pomaga?

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trebuh napihnjen kot balon
8.9.2009 10:42:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Po dieti manj, (a večkrat) žri, pa uvedbi organiziranega gibanja vsaj 4 x teden, zvečer kot deca zaspi, gredo kg samo gor
Res mi ni več nič jasno - ker pazim kaj jem, ok, kakšna mini pregreha kdaj pa kdaj, ampak da naklofaš 4 kg zraven kar tako mimogrede, mi je pa malo hudauser posted image user posted image
Sploh trebuh - je napet kot boben, kot v 7m nosečnosti, v bistvu me je en sam vamp  - pa še vetrove imam za znoret, pa 'šraufa' me tako, da me je že pred dedcem ponoči v postelji sram
Tudi počutje je bolj kot ne slabo - ne vem, ali je moje telo že tolik navajeno kalorijskih bomb in se zdaj odjava odvisnosti, pa tud sicer se težko upiram kakim omakcam (=kalorijam na 4. potenco!!!), se mi zdi, da sem po takem 'lahkem' kosilu še bolj lačna kot prejuser posted image

Ene ste omenjale limfno drenažo proti napetemu trebuhu - kje to izvajajo, kako poteka, pomaga?

hvala


ne boš verjela, ampak jaz imam zadnje čase iste probleme user posted image  tolk sem napihnjena, da me že kar koža boli user posted image  in zdaj ugotavljam zaradi česa user posted image  ne vem, ali zaradi mlečnih izdelkov ali zaradi mesa. sem pa na Montignacu in občasno tečem zvečer. user posted image

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trebuh napihnjen kot balon
8.9.2009 10:49:59   
amy26
mene napenja po krompirju, trebuh k balon

poskusi v prehrani kaj spremeniti, npr. sadja ne jej popoldne ker zna napenjat, pa čimveč zelenjave no ne glih stročnic

jaz sem imela iste probleme, sedaj sem uvedla kar precej športa in se mi je prebava lepo uredila, vetrove imam pa še vedno
nevem, morda je kriva kakšna hrana to moram tudi jaz še ugotoviti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trebuh napihnjen kot balon
8.9.2009 11:05:06   
Luni
Aha, še kakšno muči isto, kot je mene. Da vam povem svojo terapijo: zjutraj na tešče kozarec tople vode, nato čez dan pijem tudi toplo vodo, v prehrani nisem nič spremenila, malo več kolesarim, pa večkrat grem peš v službo in iz službe. Napetega trebuha ni več, kljub nespremenjeni teži imam trebuh skoraj user posted image  raven (no, zjutraj že user posted image ), prebava uštimana dnevno (prej sem imela na en teden user posted image ), za kilce bi se morala pa še pri prehrani malo potrudit, samo potem bi bila pa user posted image  brez riti in jošk user posted image : 168 cm, 55 kg

_____________________________



(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trebuh napihnjen kot balon
8.9.2009 11:19:23   
tintin
mene napihujejo razni musliji, ovseni kosmiči...ampak prav boleče napihujejo. Isto velja za solate (če jo jem samo, ali pa z malo kruha), rpeveč sadja, večino hrane iz menz in restavracij.
Ugotavljam, da sem še najmanj napihnjena zdaj (ko sem noseča in mi je noro slabo), ko jem samo prepečenec in govejo juho...user posted image

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trebuh napihnjen kot balon
8.9.2009 11:55:07   
MOJCA 502
Jaz sem imela take težave z trebuhom in kilogrami da te kap. V Ljubljani sem srečala nekdanjo sošolko ki je bila prej kot balon. Dala mi je naslov in po pošti sem dobila gradivo. Ti povem deluje 100 %. Jem vse kar mi paše, samo vrstni red je važen.


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trebuh napihnjen kot balon
8.9.2009 12:00:50   
Anonimen
Jaz sem že od julija na Montiju in se mi zdi, da nisem več napihnjena, razen takrat kadar se pregrešim. Potem se trebuha ne znebim ene 2-3 dni. user posted image

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Trebuh napihnjen kot balon
8.9.2009 13:00:11   
TopsiT
Jaz sem pred dieto imela tudi napihnjen trebuh, pa tudi v noge sem bila zabuhla. Sem kmalu ugotovila, da je glavni krivec za to moka. Zdaj sem omejila moko na max 3x na teden max 1 obrok dnevno in ne samo da so šle kilce dol, tud napihnjena in zabuhla nisem. Je pa res, da odkar vsak dan intenzivno hodim, se je tudi prebava uredila. Hja vetrovi so pa pokazatelj zdravja user posted image . Probaj se izogibat  začimbam v kuhi, kot recimo kumina..., te zelo rade napihujejo. Še vedno kuham omake, vendar jih ne gostim več z moko, ampak občasno s krompirjem, ali pa so pač malo bolj tekočeuser posted image .

Mojca 502, kaj lahko pošlješ še meni, prosim.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...





nelson10



180 (93%)

180 (0%)

180 (0%)

180 (0%)

180 (0%)

180 (7%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!