|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniški znaki še pred M
13.4.2007 13:41:11   
Anonimen
Mene pa zanima,če je katera imela kakšne nosešniške znake, ali pač kakšne znake, še preden naj bi dobila M.

Imam nek čuden občutek (pa saj sem ga imela že večkrat, pa ni bilo nič), prsa se mi niso povečala, ... ne vem, dosti hodim lulat(mogoče tudi zato, ker mislim da bi pa lahko kaj bilo), pa apetit imam povečan,...  Drugače pa M pričakujem okoli 24 v mesecu.

So torej možni kakšni znaki že tako hitro?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečniški znaki še pred M
13.4.2007 14:20:40   
stunfek
Načeloma ne. Pravijo, da se nosečniški znaki pojavijo šele v 6. tednu. Veliko nosečnic sicer potrdi nekaj znakov ampak to je tako od vsake posameznice odvisno, da je kaj. Potem pa je tu seveda še psiha. Meja med pravimi znaki in znaki zaradi psihe pa je itak nedoločljiva. Edina prava potrditev nosečnosti je izostanek menstruacije in user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečniški znaki še pred M
13.4.2007 14:29:32   
kaja80
Se strinjam s stunfkom.
Jaz nisem imela nobenih znakov, razen mogoče rahlo povečanega belega toka, ampak to tedaj nisem niti štela pod znak.
Tako da zdrži do zamude M in potem naredi test, medtem pa se poskusi neobremenjevat z znaki.
Držim pesti!
Lp!

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečniški znaki še pred M
13.4.2007 14:51:31   
Anonimen
Sem imela znake, naredila test predčasno, pa je bil lažno pozitiven, kar se je izkazalo kasneje. Ko sem res zanosila, pa nisem imela nobenih znakov tako zgodaj.

(odgovor članu kaja80)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečniški znaki še pred M
13.4.2007 14:56:42   
Anonimen
Jas sem pri tretji nosečnosti že pred M imela tak občutek, delala sem tri teste in še ni nič pokazalo, ker je bilo prehitro. Imela sem pa tak občutek in enostavno sem vedela da sem user posted image  in je bilo res.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečniški znaki še pred M
13.4.2007 15:12:34   
Anonimen
Čipka, pri meni je enako sedaj. Nimam ne menstruacije ker mi zamuja, nimam nobenih krčev, ki jih imam običajno pred menstruacijo, test pa mi je pokazal da nisem noseča. Lahko rečem, da se počutim odlično. Res pa je, da sem vedno dobila menstruacijo na 27 dni, zdaj pa je ni. Kaj bi mi svetovala?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečniški znaki še pred M
13.4.2007 15:14:40   
Anonimen
Jas sem bila tudi zelo nestrpna, šele tretji test mi je pokazal. Počakaj par dni in poskusi spet z testom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
So prihodnost »tamagoči« oziroma virtualni...
Bi lahko bila prihodnost starševstva v virtualnih, t.i. »tamagoči« otrocih, ki bi obstajali samo v metaverzumu? Kako odp...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?