|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Švica - poleti
17.4.2007 21:00:34   
karmy
od mojega starši so naju povabili da gremo skupaj v Švico, k sorodnikom, za 10 dni.... kar sem pa jaz z veseljem sprejela, saj zelo rada potujemuser posted image mene pa zanima, ker bomo mali tudi po svoje šli, za kakšna mesta bi se splačalo ogledati, ipd... in katera je že šla, kakšni napotki, nasveti? user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Švica - poleti
17.4.2007 22:16:54   
Olivija
Mi smo bili februarja v Zurichu. Najbolj nas je navdušil živalski vrt, kjer imajo tudi ogromno igral. Na žalost je v glavnem deževalo, tako da smo mestece Raperswill obiskal v dežju. Še vseeno nas je očaralo in poleti mora biti tam prav krasno.

Leta nazaj sem pa počitnice preživela v Ženevi. Mene osebno se zdi Ženeva zelo lepa in nametala sem ogromno kovancev v tisti vodnjak znotraj palače OZN, pa se zaenkrat še nisem vrnila. Več pa zaenkrat še nisem videla, ...

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Švica - poleti
17.4.2007 23:31:26   
Marogica
Odvisno v katerem delu Švice boš. Če te kaj več zanima, ti lahko povem, saj sem 12 let živela tam.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Švica - poleti
18.4.2007 18:07:22   
karmy
ja, oni majo sorodnike v Zürichu. tak da ne bova daleč okoli lutala... do tovarne Lindta pa definitivno greva user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Švica - poleti
19.4.2007 9:40:59   
Olivija
Meni je bil Zürich všeč, čeprav je deževalo user posted image . Tudi shopping je bil zelo ugoden, še posebej čevlji.user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Švica - poleti
21.4.2007 9:21:09   
Lianna
Lahko ti povem čez 2t ko se vrnem iz Švice.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Švica - poleti
21.4.2007 11:35:55   
karmy
super komaj čakam tvoje poročilo user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najboljši slovenski ranči za družine
Preverite seznam najboljših slovenskih rančev za družino po regijah, ki smo si izposodili na spletni strani Kamzmulcem.s...
Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?