|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čeveljčki?
21.4.2007 12:30:01   
draganav
Moja user posted image  je stara 1.5 in ima nogico št.21. Pisala sem vam že o potnih nogicah in upoštevala vaš nasvet, da naj ji probam čevlje Geox. No pa smo jih šli kupit a kaj, ko nobenih ne spravimo gor.Zgleda, da ima zelo visok nart. Imajo to vsi otroci? Vglavnem probali smo 4 pare in nobeden ji ni prav. Do zdaj smo imeli Cicibanove visoke čeveljčke in je bilo vredu, trenutno ima superge Nike in smo jih tudi kupili brez problemov. Zadnjič sem bila tudi v Massu in ista zgodba. Tako si želim Geox, ker se ji res strašno poti nogica. Nasvet prosim!!!!

_____________________________

TAKO LEPO JE BITI MAMA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čeveljčki?
21.4.2007 13:36:22   
muška
Pa saj zdaj ne rabiš več zaprtih čevlejčkov. Mojemu tamalemu se tudi ful nogica poti, ampak zdaj nosi že malo odprte čevlje in je 100:1.

(odgovor članu draganav)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čeveljčki?
21.4.2007 15:06:42   
Anonimen
Raje ji zdaj kupi zaprte sandalčke Fisher price. Tiste so ful zračne, z usnjemim vložkom, pa, kar je najpomembnejše, so res čisto mehke. Vsaj tiste, ki smo jih imeli mi. Take mrežaste.

Pri Geoxu je pa tako, da še daleč niso vsi modeli v redu. Mi smo že imeli superge "kramparce" (trde in težke)  in sandale, ki so tako žulili, da se jih ni dalo nosit. Tudi nasledjik jih ni mogel, tisti, ki smo mu jih potem podarili.

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čeveljčki?
21.4.2007 18:46:28   
arielca
Moji punčki se tudi nogice zelo potijo, pa ima zdaj za prehod čevlje Merrell in sem zelo zadovoljna z njimi.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čeveljčki?
21.4.2007 19:46:17   
draganav
Tiste mrežaste ji pa sploh ne spravim gor. Saj ne bi čist zaprte ampak vseeno, ne vem kaj naj še probam. user posted image user posted image Zdaj ima Nike supergice in se ji res grozno potijo, pa tudi ne more imeti samo enih. Ne bi pa preveč odprtih, ker smo zelo veliko v peskovniku.

_____________________________

TAKO LEPO JE BITI MAMA

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čeveljčki?
21.4.2007 22:58:18   
lelaval
Moja 2 - letnica ima tudi visok nart in ji komaj dobim obutev. Kot so že napisale druge - kupi ji zaprte sandalčke. Moja ima od Fisher price zaprte sandalčke in jih ji komot obujem. Sem pa v Massu kupila platnene teniske, pajih tudi dobi gor (dočim Massovih škorenjčkov pa ni dobila). Sedaj ni več tako mzlo, sploh pa, če se ji nogice fejst potijo, je bolje, da ima sandalčke. Ko bo malce topleje, pa naj bo čimveč bosa.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu draganav)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čeveljčki?
22.4.2007 8:39:41   
Antigona
Tudi Žan ima zelo visok nart tako da imamo kar probleme dobit čevlje ki jih spravimo na nogo. Hvala bogu se mu vsaj nogica ne poti preveč, tako da se mi vsaj s tem ni treba ukvarjat...

Trenutno ima ene supergice, ki smo jih kupili v Kari, mislim da so Joma sport na ježke in gre noga brez problema not. Za poletje sem mu pa kupila tele Teve, ki jih je imel že lansko leto pa so bile super:
user posted image
Gremo drug teden v Tunizijo in sem obvezno rabila že nekaj odprtega.

Pa še tole, nasvet od predhodnice je tudi fajn upoštevat, ko bo toplo naj bo čim več bosa. Žan je lansko letu ful užival, je bil itak cele dneve bos...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čeveljčki?
22.4.2007 21:16:42   
Anonimen
Mi imamo zelo visok nart in kupujemo izključno Geox. Kupim pa vedno tiste na ježka in ne na vezalke.

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čeveljčki?
26.4.2007 9:59:44   
Taj
Antigona, kje si našla tele Tevice? Superca souser posted image .

Na prvi pogled je povsod polno čeveljcev, ko pa začneš konkretno iskati pa čistz nič posebnega. Ciciban pa sploh še ni dobil modelov s poletnim pridihomuser posted image ....

LP, T.user posted image

_____________________________

Če hočeš biti srečen, bodi!

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čeveljčki?
26.4.2007 12:22:19   
Antigona
Taj na http://www.superge.si jih lahko poiščeš in kupiš preko neta, ali pa direktno v trgovini Tomas sport... U bistvu jih je osebno kupiti lažje, ker boš lahko probala številko....

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Taj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?