|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj sledi po HSG
27.3.2007 17:23:58   
hokejistka
Za menoj je HSG, ki je v redu. Jutri nameravam nesti izvide moji G. Ker me ne jemlje preveč resno, me zanima kaj sledi po opravljenem HSG.
Za zanositev se trudiva leto in pol. G pravi da imam nekaj cist na jajčnikih (policistični jajčniki???). Predpisala mi je 3 mesece Dabroston (nevem zakajuser posted image user posted image user posted image ) in še 2 meseca Klomifen (me ni spremljala z UZ, zato ne vem, če učinkuje user posted image user posted image user posted image ). Kot rečeno, naredila sem tudi HSG, ki je v redu. Aja, spermiogram je tudi OK.

Punce povejte mi prosim, kaj sledi zdaj. Imam namreč dovolj, da mi G nič ne pove.
Rada bi šla tudi h kateremu drugemu G po drugo mnenje. Ali priporočate koga v LJ?

Punce hvala user posted image user posted image user posted image .


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj sledi po HSG
27.3.2007 20:04:49   
Anonimen
Js sem mela iste probleme. Moja bivša G mi je rekla: sej si še mlada, sej je vse vidt ok, počaki eno leto,... Pol so mi prestavljal preglede in razne druge zadeve in mi je dop*. Prijavila sem se kr prek spleta pri Voglerju na Leonišču. Punce ga pohvalijo, men se pa tudi zdi izredno prijazen in takoj mi je dal napotnice za naprej.  Srečno!

(odgovor članu hokejistka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj sledi po HSG
27.3.2007 21:44:09   
Fargesia
Še ena od Voglerja...meni je tudi fajn...on ti bo spremljal z Uz, če ti bo dal Klomifen. meni je!

SREČNO!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj sledi po HSG
28.3.2007 7:15:11   
lana38
hokejistka, mislim, da boš zdaj spet malo delala na user posted image  in čakala, da kaj rata. Ko je pri meni bil HSG v redu leta 1996, mi je G na pregledu rekel, da zdaj spet čakava 1 leto. Ampak na srečo sem po HSG, dobila samo še eno user posted image  in potem sem bila user posted image . Bi ti že včeraj odgovorila, pa je čez tvoj post skakal Zaho in sploh nisem videla, kaj piše.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj sledi po HSG
28.3.2007 8:21:54   
hokejistka
Hvala lana. Saj v bistvu mi tole prav paše. Da pozabim na vse te preizkave in tabletke in podobno. Zdajle se pa ravno odpravljam k G in potem sporočim kako sem opravila.

lep pozdrav punce

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj sledi po HSG
28.3.2007 11:09:58   
hokejistka
Sem ravno od G. Ponovno mi je predpisala klomifen (1/2 tabletke od 3.-8 dne) za 2 meseca. Sem izsilila, da me bo pogledala z UZ 10. dan ciklusa, tako da bom vsaj vedela, ali ima K sploh kaj učinka. Sem jo malo povprašala za hormonske preizkave, pa je rekla, da bova najprej počakali, če bo K pomagal.
Ta mesec ne smem zanosit, ker sem bila na HSG, tako da komaj čakam M naslednji mesec.
Prepričana sem, da bo zdaj uspelo. Enako pa želim tudi vsem na forumu!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj sledi po HSG
28.3.2007 16:51:59   
bumbum
Zakaj pa ne bi smela zanosit, če si bila na HSG-ju? Jaz sem tudi imela HSG ta mesec, pa mi je zdravnica(v bolnici) še posebej poudarila, da niti slučajno ne smeva zdaj čakat, ampak morava delat na bebici. Sem jo prav vprašala in mi je tako odgovorila.
Drugače pa so tudi moji rezultati bili ok in čakava na maj, ko imava spet posvet pri zdravnici. Bomo videli kaj bo sledilo. Močno upam, da ne bomo spet eno leto čakali.

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj sledi po HSG
28.3.2007 17:46:21   
lana38
Tudi jaz bi lahko delala na user posted image , če bi bilo vse OK. Po HSG moraš čim več "slončkat", ker je večja možnost za zanositev.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu bumbum)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj sledi po HSG
28.3.2007 19:05:58   
hokejistka
bumbum in lanab MENI NI NIČ VEČ JASNO user posted image user posted image user posted image .

HSG sem imela v Ljubljani. In tam so nam rekli, da 7 dni ne smemo imeti spolnih odnosov; da ta mesec ne smemo zanositi. Naj torej počakamo na prvo user posted image in nato začnemo delati na user posted image . Bile smo namreč obsevane in ne morejo ti zagotoviti, da bo vse v redu. Danes sem vprašala tudi mojo G in je rekla da naj tudi počakava ta mesec (naj uporabljava zaščito). verjetno se bojijo, da kaj vpliva na našo jajčno celico, ker smo bile obsevane.

Nato berem na Pušenjakovem forumu, da ni zadržkov, zakaj ne bi že ta mesec.

Bumbum kje pa si bila na HSG? A ti je sigurno rekla da lahko v istem ciklusu zanosiš?

Naj se že enkrat odločijo ginekologi, ali lahko ali ne smemo user posted image . Meni se namreč danes že tako lušta, da ne vem če bom lahko zdržala še 6 dni brez. Imam tak dober občutek, da nama bo kmalu uspelo, da me kar razganja.user posted image user posted image

Lana držim pesti, da čimprej "poštimaš" težave tam spodaj. A si že dobila datum?

(odgovor članu bumbum)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj sledi po HSG
28.3.2007 19:16:11   
bumbum
Hokejistka, na HSG sem bila v MB in sem 1000%, da mi je zabičala, da niti slučajno nimava vzroka, da bi čakala.

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj sledi po HSG
28.3.2007 19:22:38   
Tia-na
Jst sm imela HSG v Ljubljani pa nam je Drobnič rekel, da naj za vsak slučaj ta ciklus pazimo (itak 7 dni naj ne bi, da ne bi prišlo do kake okužbe), potem pa naslednji ciklus kar akcija. Sicer naj ne bi bilo raziskano, koliko je HSG škodljiv, če v istem ciklusu zanosimo, vendar za vsak slučaj ...

(odgovor članu bumbum)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj sledi po HSG
28.3.2007 20:56:33   
lana38
Jutri grem na diagnostično HYSC v Ptujui, potem bomo pa videli kako in kdaj naprej.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj sledi po HSG
28.3.2007 21:28:31   
hokejistka
lana38 DRŽIM PESTI user posted image user posted image user posted image . Opravi čimbolje. Pošiljam ti en user posted image .


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj sledi po HSG
28.3.2007 21:41:03   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: lana38

Jutri grem na diagnostično HYSC v Ptujui, potem bomo pa videli kako in kdaj naprej.
LP

user posted image user posted image user posted image  Držim pesti, da bo vse ok! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj sledi po HSG
28.3.2007 21:51:50   
monikap
user posted image user posted image user posted image lana38 user posted image user posted image user posted image user posted image zate da bo vse v redu in čimbolše opravi.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj sledi po HSG
29.3.2007 6:38:41   
lana38
Hvala za pseti. Zdaj pa že grem.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj sledi po HSG
29.3.2007 12:03:05   
hokejistka
Drage moje!

Jaz pa sem se odločila, da bom kar v istem ciklusu kot sem imela HSG prakticirala nezaščitene spolne odnose. Še pet dni user posted image user posted image user posted image . Se mi tako user posted image , da me bo kar razgnalo.
Sem malo razmišljala in ugotovila, da potem vsakič ko gre ženska na RTG slikanje ne bi smela zanosit. to se mi zdi pa čudno.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj sledi po HSG
29.3.2007 15:22:01   
zvezdica26
Živjo

Jaz sem bila tudi lani na HSG v KC, delal mi ga je Vogler, pa so mi rekli, naj se vsaj 3 dni vzdržim spolnih odnosov, zaradi večje možnosti okužbe, in naj isti mesec paziva. user posted image
čudno da so mnenja zdravnikov tako različna.

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj sledi po HSG
1.4.2007 18:04:45   
Anonimen
Živjo! Tudi jaz sem bila v decembru na HSG v KC, pa je bilo vse ok,gin mi je predlagala naj v prvi ov. ne zanosim zaradi sevanja, potem pa lahko! No zdaj je april in še vedno ni ničuser posted image , tako da sploh raje več ne mislim na to!Sicer imam že dva zdrava otrčka pa vendar bi imeli še enega user posted image a se tolažim s tem da je še čas, saj sem še mlada( še ne 30)MISLIM DA SE PREVEČ OBREMENJUJEMO KDAJ BOMO NOSEČE ZATO PA NI IN NI! UPAM DA BOM MALO ODMISLILA PA BO, PRAVIJO, DA POMAGA!

(odgovor članu zvezdica26)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj sledi po HSG
15.4.2007 22:04:29   
alpog
Ja celice imaš tako ves čas noter, pa je čist vseeno, a se obsevajo ta ali oni mesec. Sicer pa doza radiacije ni tolikšna, da bi jih poškodovala. Jaz sem bila na HSG 2x, pa ni bilo nič narobe z mojimi celicami. Kar pogumno v akcijo!

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj sledi po HSG
16.4.2007 17:50:01   
lana38
Jajčeca so tako že od rojstva not v jajčnikih, pa so velikokrat obsevana z RTG. Pravzaprav vsakič, ko imamo kak RTG. Mislim, da je danes prav malo takih, ki niso nikoli bile na RTG slikanju, pa so vseeno potem srečne mamice svojim zdravim user posted image . Tako da HSG nima nekega posebnega vpliva na jajčeca, ki še niso dozorela. Drugače tega sploh ne bi delali. Pred prvo user posted image  sem tudi bila na HSG, pa sem zanosila naslednji mesec. Otrok je čisto v redu.

Kot sem pisala sem opravila dg. HYSC v Ptuju. Zdaj me pa čaka operacija v LJ. Upam, da pridem čim prej na vrsto. Moram klicati prvi dan user posted image . Jutri pa je dan D za user posted image . Bomo videli, če pride pravočasno.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu alpog)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj sledi po HSG
16.4.2007 20:49:25   
hokejistka
Midva sva pridno user posted image ta mesec, čeprav sem imela HSG. Sem malo brala tuje forume in nihče ne omenja, da bi bilo potrebno počakati en ciklus. Sedaj pa čakava na rezultate. ZM je bila 16.3, imam pa že vse znake pred user posted image , tako da bo verjetno vseeno prišla. No, mogoče pa ne user posted image .
lana38 upam, da čimpreje dobiš datum user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj sledi po HSG
17.4.2007 7:02:37   
lana38
hokejistka, zanki za user posted image  so enaki kot tisti pred user posted image . Sem jaz v obeh user posted image  mislila, da se bo ravnokar prikazala user posted image . Pa je potem ni bilo.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj sledi po HSG
17.4.2007 17:58:36   
Mannca
Ojla!
Tudi jaz sem bila na HSG-ju v KC v Ljubljani in so nama rekli, da naj ta mesec paziva oz. uporabljava zaščito zaradi sevanja. Sicer pa mi je moja ginekologinja po tem, ko sem ji prinesla izvide, predpisala Aglurab (tabletke za zniževanje krvnega sladkorja), naslednji pregled pa imam šele junija.

LP, Manca

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj sledi po HSG
17.4.2007 19:03:40   
hokejistka
lana38 Saj veš, da po mesecih razočaranj in nešteto opravljenih testov zaman, ne upam več user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?