|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NUJNO-pozna kdo to turistično agencijo??
6.6.2007 21:20:26   
bobek05
Najprej opravičilo, ker uporabljam velike črke, ampak res gre za nujno stvar.
Torej zanima me če pozna kdo agenicjo: CONTINENTAL TRAVEL iz Celja oz. je že letoval preko njih?!

Zakaj sprašujem?

Ker sem pri njih rezervirala letovanje v dol. hotelu na Hrvaškem in zdaj sem prišla do ZANESLJIVIH podatkov, da pri tej agenciji finančno stanje ni rožnato in da niso zaupljivi.

Torej me seveda zanima, če bom res dobila to za kar bom plačala oz. da se ne bom kje obrisala pod nosom za denarjem, ki ga ne bo ravno malo...

Naj omenim še to, da se mi je stvar zdela malce sumljiva že na začetku, ker sem klicala najmanj 10 tur. agencij za ta hotel in so mi vse javljale, da je julija že nabito poln. Ok, pa sem kljub temu upala, da ima že kdo kakšno sobo zakupljeno in res! - z omenjene agencije so mi javili, da imajo res prosto (celo več sob) in da je celo za otroka brezplačno! (pazi: pri VSEH ostalih agencijah je za otroka od 2 let dalje 50% cene)... Pa še neke mučke so z žiro računi (pa o tem ne bi javno)...

Normalno, da sem najprej skakala do stropa od veselja, da mi je uspelo dobiti sobo, pa še za malega brezplačno (ker bo takrat ravno 2 leti in 1 mesec) in potem dobim tisti telef. klic -. ni važno od koga - od bolj zanesljive osebe ga ne bi mogla dobiti in zdaj ne vem kaj naj?! Naj agencijo preverjam, jih pokličem in vprašam kaj se dogaja?! Razmišljam, da bi zahtevala neko pisno potrdilo od hotela samega, da so prejeli našo rezervacijo (pa sploh ne vem če je to možno)...

Skratka, zanima me, če pozna kdo to agencijo oz. ima kdo kakšne izkušnje z njo ali je slišal kaj od koga... Zelo bom pa vesela seveda tudi vaših predlogov, mnenj ...

Pa tako sem se že veselila... user posted image

< Sporočilo je popravil bobek05 -- 6.6.2007 21:21:58 >


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NUJNO-pozna kdo to turistično agencijo??
6.6.2007 22:06:59   
Anonimen
Jaz na tvojem mestu ne bi delala panike, samo zato, ker ti je nekdo rekel, da niso zanesljivi

za njih sem že slišala, z njimi še nisem potovala ampak tudi nisem nikoli nič slabega kje zasledila

če so ti rekli, da boš to dobila in če si dobila brezplačno za otroka super, potem je pač tako. Saj tudi meni se je že zgodilo,da je bilo treba otroško posteljico plačati, kakšna agencija je pa v istem hotelu posteljico ponudila brezplačno, pa se zaradi tega nisem poglabljala v to, da je kaj narobe

mislim, da bo vse v redu, ker če ne bo, imaš na koncu še vedno možnost, da se pritožiš user posted image

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NUJNO-pozna kdo to turistično agencijo??
6.6.2007 22:09:35   
Anonimen
aha še to, to ni nič novega, če so ti dali za otročka brezplačno, sem zdaj še enkrat malo bolje prebrala. Piše že, da je od dveh let taka cena, a tudi meni so v vseh agencijah rekli, ko sem rekla da je Alex star dve leti in dva meseca, da bodo zmutili in zrihtali brezplačno, da bodo malo ponaredili datum, da niso tako strogi zaradi tega

tudi mi smo šli v Poreč pa je bila cena zanj kot da je star dve leti, čeprav je bil takrat dve leti in tri mesece, pa je agencija to priredila za nas. Pomoje je to samo usluga za stranko in mislim, da si lahko brez skrbi

ZIHER

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NUJNO-pozna kdo to turistično agencijo??
6.6.2007 22:14:35   
Rožica I
Kaj pa te stane poklicat v hotel in vprašat kaj v zvezi z agencijo?
Če že nočeš bit direktna pa vprašaj, če imajo res še kaj prosto, da vse ostale agencije trdijo da ne, le oni drugače..user posted image  Saj gre vendar za tvoj denar. Mi tudi gremo z neko zame neznano agencijo, pa sem zaradi tega malo brskala po netu..
Dandanes se marsikaj dogaja, ne?

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NUJNO-pozna kdo to turistično agencijo??
6.6.2007 22:16:24   
Strawberrie Cherrie
Jaz pa ne vidim tuaj nekega hudega problema...vsaka agencija ima lahko zakupljeno recimo določeno št.sob...mogoče so pri Kompasu vse oddali, pri tej agenciji pač še ne.



(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NUJNO-pozna kdo to turistično agencijo??
6.6.2007 22:16:28   
HuAnita
Poznam po imenu, ampak takole na prvo žogo bi rekla - katera agencija je pa zanesljiva?! Za prav vsako sem že slišala 100 slabih zgodb in izkušenj...
Saj ti jasno piše, kje in kako boš letovala, če bo kaj narobe, se pač sproti pritožiš...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NUJNO-pozna kdo to turistično agencijo??
6.6.2007 23:01:45   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

da bodo zmutili in zrihtali brezplačno, da bodo malo ponaredili datum, da niso tako strogi zaradi tega



Dobri ste da vam in agenciji rata zmutiti zaradi otrok user posted image ,
ker delam v tem in ne sme se dajati lažnih podatkov, saj konec koncev na recepciji preverijo osebne, vnesejo datume v računalnik......(razen če ne uporabljajo compov user posted image user posted image ).
Zna se zgoditi da so problemi, če se ponaredi otrokov r.datum ali če se ga ne prijavi(spolh v apartma). Samo v opozorilo vsem.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NUJNO-pozna kdo to turistično agencijo??
6.6.2007 23:06:50   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: bobek05

CONTINENTAL TRAVEL iz Celja oz. je že letoval preko njih?!



Takole bom rekla,
če ima hotel sobe v fiksnem zakupu pomeni da jih agenciji nihče drug ne more prodati (beri hotelir oz.receptor) in je soba za vas 1000 % rezervirana,
če imajo pa hotel v alotmaju tudi pomeni nekaj podobnega - soba je rezervirana če ni ustavljen termin za tisti termin,
vendar ne se ustrašit - ko hotelir najavi ustavljeno prodajo, mora agencija podati stanje koliko sob je prodala do določenega roka in hotelir jih mora potrditi, naprej pa sob agencija ne prodaja več - nobena če je ustavljena prodaja.

No malo sem zakomplicirala, a upam da je komu vsaj malo jasno.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NUJNO-pozna kdo to turistično agencijo??
7.6.2007 0:05:32   
bobek05
Hvala vsem za odgovore...

Razumem vaše stališče - ste bolj ali manj vse odgovarjale isto. In mala_princeska, mi je nekaj znano o tem, da imajo agencije določeno št. sob v zakupu itd., kljub temu hvala za to pojasnilo...

Torej, glede samega aranžmaja sploh nimam pripomb... Bolj me skrbijo druge stvari, ki pa jih žal ne morem razkriti javno, ker se mi vseeno ne zdi fer do te agencije (če je res vse ok)... Podatki, ki jih imam na razpolago niso za v javnost, ampak kot sem že omenila, mi vse skupaj deluje malo "čudno" - čeprav to ni ravno izraz, ki sem ga hotela uporabiti... No, saj je vseeno.. Jutri bom preverila še zadnje podatke in potem bomo videli kako dalje...

P.S.: Kot sem že omenila mali_princeski v ZSju, hotela sem v bistvu preverit, koliko je agencija poznana, ker se firme ustanavljajo in zapirajo kar skoz noč..

Še 1x vsem hvala.

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NUJNO-pozna kdo to turistično agencijo??
7.6.2007 20:53:50   
Anonimen
Mala princeska, meni so v dveh agencijah sami predlagali, da bodo datume malo priredili zaradi otrok. Jaz jim tega ne bi predlagala, ker nisem vedela, da to obstaja

so pa res priredili in smo potem tudi šli na dopust, verjetno so hoteli, da se odločimo za njihov aranžma, ni in smo se user posted image

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?