|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   driska in akne v ustih-virus
1.6.2007 10:44:46   
Anonimen
Verjetno je spet en virus prinesel iz vrtca.
Danes sva šla na pregled.
Zaradi aken je zdravnica rekla, da mu ne smem dajat daktarina, ker nebi nič pomagalo. Zdravila ni. Verjetno ga boli.
Bogi revček poleg zelo hude driske še tole.
A ima katera izkušnje s tem?
Gobice v ustih je že imel tole pa sedaj prvič.
Naj bi pa bil en virus in je zelo nalezljivo.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: driska in akne v ustih-virus
1.6.2007 11:01:50   
sasa78
Ima razjede?

Ne mu dajat tople hrane, nič sadja

paše jogurt, skratka mrzlo.

Mi smo pred novim letom imeli ŠKRLATINKO in RAZJEDE PO USTIH, TAKO DA SMO ČIST DEHIDRIRALI IN SMO ŠLI V BOLNICO. tAM SMO MAZALI Z NEČIM??? MAM ŠE DOMA A SE NE SPOMNIM IMENA JE PA ZA PLAČAT OKOLI 40 eur, PA JEDU NI NIČ DRUZGA KOT JOGURT - SAMO ZA TO SE JE TRESU, apetit je imel ampak od bolečin ni jedu nič.

Upam da boste kmalu boljš in seveda zdravi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: driska in akne v ustih-virus
1.6.2007 13:38:24   
NIN@
Verjetno misliš afteuser posted image user posted image user posted image

ful hudouser posted image

kupi v lekarni daktarin in gingi gel za bebice, al pa propolois baby, to najbolj pomaga!



lp
nin@

(odgovor članu sasa78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: driska in akne v ustih-virus
1.6.2007 13:45:57   
Anonimen
Ja afte.
Saj sem razmišljala pol, kako mi je reklauser posted image
Daktarin imam samo zdravnica pravi, da bi naredla več škode kot koristi, da se samo pozdravi.
Sploh nevem kako bi mu pomagala. Ja boli zelo težko pije in komaj kaj poje, veliko mi spi. Driska ga je zelo izčrpala, sem ga prisilila, da je vsaj pojedel pol flaške humane 9.

(odgovor članu NIN@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: driska in akne v ustih-virus
1.6.2007 13:49:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sasa78


Mi smo pred novim letom imeli ŠKRLATINKO in RAZJEDE PO USTIH,


Najbrž slinavko ali kako? No, mogoče so tudi pri škralitnki lahko razjede, samo to vsekakor ni tipično in ne vem, če je povezava.

Daj ji kakšen Daleron ali kakšno svečko, če ne more jesti. Da ji malo bolečine omili in da vsaj pije takrat, če že jesti ne more. Moj je jedel edino puding in to ogret na sobno temperaturo. Tako nam je tudi zdravnica svetovala.

(odgovor članu sasa78)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: driska in akne v ustih-virus
1.6.2007 14:46:37   
Enolla
Meni so sicer Daktarin gel svetovali, ampak če pravi vaša zdravnica da ne, potem bi mu jaz lajšala bolečine z Propolisom za otroke - tudi lepo pomaga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: driska in akne v ustih-virus
2.6.2007 0:17:27   
Bonnie_RR
Moj tamali je imel prejšnji teden afte in je bilo tud zelo hudo. Jedel ni skoraj nič, pil tud bolj tako, ponoči pa cele noči prejokal, tako ga je bolelo. Je imel pa zraven "samo" vročino, brez driske (na srečo). Trajalo je pa nekje 1 teden.

Nam je zdravnica rekla, da gre pač za virus, da ni zdravila, treba je pač potrpet, da mine. Dala nama je sicer tud recept za Daktarin, ampak je rekla, da zelo redko pomaga in ker je bila takrat zadeva že bolj proti koncu, ga nisva šla kupit.

So pa tele afte res user posted image , baje ful boli!user posted image


Upam, da se tvoj user posted image kmalu pozdravi!user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: driska in akne v ustih-virus
2.6.2007 8:22:46   
Anonimen
Mi smo imeli predkratkim tak virus z ogromnimi aftami v ustih.

Nam je P predpisala tinkuturo za mazanje aft. Sem namočila noter palčko za ušesa in  mu potem namazala vsako afto pojebej. In to večkrat na dan, sploh pa pred tem ko je jedel, ker deluje ta tinktura kot anestetik in mu jih malo omrtviči, da ne čuti bolečine. Tale tinktura je bila odlična. na koncu si je že sam nmakal palčke noter in si v usta tiščal user posted image

Dobili pa smo še tudi daktarin, ki sem mu da namazala prd vsakim spanjem na dudku,. JE rekla, da to ni zdravilo proti aftam, ampak, da naj vseeno s tem mažem, da se še glivice ne razpasejo - torej kot preventiva.

Pa antibiotike smo dobili. Poleg tega je rekla,da ga to zelo boli, da je hud virus in da ga verjetno tudi mišicce in kosti bolijo in da mu naj dam kar Calpol sirup.

Pri nas je potem to hitro izginilo.

JEdli smo pa vse kar je bilo v hladilniku. Pudinge, skutke, jogurte, kinder pingui...torej vse kar je bilo hladnega. Nobenega kislega sadje, ali sladkih jedi in slanih jdi, ker to še bolj draži jezik. Tudi kakšno hladno juho mu lahko narediš, pa precej vse pretlači, da bo lahko samo požrl. PA naj pije na slamico, da ga bo še manj dražilo.

Čim hitrejše okrevanje vam želim user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?