|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pasji hotel
29.9.2007 18:58:12   
pocka
Ojla, rabila bi vašo pomoč
Decembra imamo v planu odpotovati za en teden v Nemčijo. Pri tem pa se pojavi problem kje pustiti našo user posted image . Razmišljamo, da bi bil kak pasji hotel še najboljša varijanta. Zanima me, če ima kdo izkušnje s tem in mi lahko  predlaga kak pameten hotel ...

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pasji hotel
29.9.2007 23:45:15   
* Mateja *
Ojej, tle na našem koncu je en hotel, sem ravno zadnjič gledala so imeli predtavitev v eni oddaji. Je pa na Goriškem. mama pravi da je v Vitovljah. Zgledalo je ful lepo urejeno, lastniki so tudi zgledali ful prijazni!
Pa kaj nimate nobenga soseda ali pa žlahte ki bi pazili na kužka. Meni nebi bilo panike vzet šenga pod streho za teden dni.

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pasji hotel
30.9.2007 8:03:52   
pocka
*Mateja* - hvala za odgovor, se bom malo pozanimala. Na žalost je problem glede varstva, ker mama in brat gresta z nami, ostala žlahta je pa anti živali in jim je ne bi rada puščala.user posted image Smp pa malo odročni, da bi prijatelji hodili 3x na dan k nam in jo rihtali. Pa še navajena je biti notri in glede na to, da bo zima, je ne morem pustit zunaj na terasi cel teden - raje ostanem doma.

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pasji hotel
30.9.2007 16:19:23   
LoCa
hojla, mi smo našega Arija tudi vedno v Vitovlje dali in so vedno super zanj skrbeli (psssst, včasih je pančal tudi v hiši user posted image ). pa je bil stanovanjski kuža. smo lepo prnesli zraven njegovo košarico, dekco in vse kar je potreboval in to je blo to. nikoli ni blo nobenega problema. tudi nova kužika je najdenka od tam, tko da bi rekla da kr imajo radi živalce user posted image . ne vem pa telefonske številke, če te zanima bom pa mamo povprašalauser posted image .

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pasji hotel
30.9.2007 17:28:39   
pocka
Praviš, da ste bili zadovoljni!A drugače pa spijo zunaj v boksih? Ma saj vem, da malo kompliciram, ampak če smo jo pa navadili (razvadili), da spi notri, pa še zima bo takrat.user posted image Bom probala najti telefonsko. No, če lahko, pa te prosim, da vprašaš mamo, če jo slučajno ima.

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pasji hotel
30.9.2007 18:25:50   
LoCa
no, naj te potolažim, da na primorskem zima ni taka kot v ljubljani user posted image . so v boksih, k so v takem polprostoru. nč bat, naš je bil tudi razvajen in smo mislni da bo zmrznu in umrl brez nas :P. bom vprašala mamo, trenutno je ne dobim na telefon :).

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pasji hotel
30.9.2007 19:04:31   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

no, naj te potolažim, da na primorskem zima ni taka kot v ljubljani user posted image .


vem, sem tudi jaz s primorske - obala user posted image

OK, super za telefonsko, saj ni panike, ko boš, saj se ne mudi. Aja, sem našla na netu prej en pasji hotel na goriških koncih - Kekec - a je to to mogoče??


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pasji hotel
30.9.2007 19:32:15   
LoCa
ojla, pocka. torej novice. okoli gorice so trije psji hoteli. tale v vitovljah (gospod Hari, tel: 041/692-210 ali o5/3088733) ima še zavetišče zraven, tko da je kr precej psov in glasno. Mama pravi da ga uvršča šele na tretje mesto :O. potem je ta hotel pod kekcem, kjer je naš Ari tudi dostikrat bil (in seveda spal noter v hiši user posted image ), imajo samo 7-8 boksov, vrt, tko da se psi nalaufajo, moja mama je bla s tem iber zadovoljna, telefonska pa je 041/352-046. potem je pa še en v zgornjem cerovem (brda), katerega ima Rado Brelih, tel: 041/782-265 ali 05/3044530, ima tudi šolo, mama ga tudi osebno pozna, čeprav še nismo imeli psa gor in pravi da je tapravi ljubitelj živali. torej, al brda al pa kekec so pomoje najboljše izbire. pa fora je k majo tko malo kužkov, da se da vse zmenit da noter spi, če je mevžicauser posted image , glavno da ni agresivna mevžicauser posted image .
upam, da sem ti dovolj pomagala user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pasji hotel
30.9.2007 19:45:28   
pocka
LoCa, tisočkrat hvala, si mi ful pomagala. Se bomo pozanimali, pri ta drugih dveh, pa bomo videli kaj nam bolj odgovarja. Je pa naša zverca zelo agresivna do drugih psov user posted image , do ljudi pa je neverjetno prijazna in scartana. Smo jo vzeli iz azila, tako, da bogtigavedi zakaj je tako napadalna do dugih psovuser posted image .



_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pasji hotel
30.9.2007 19:58:54   
* Mateja *
Ne  mislim da ni Kekec!

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?