|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pol šotor
17.6.2007 13:32:47   
mayy
Ali ima katera pol šotor za otroke ki jih varuje pred soncem? Zanima me kako se obnese, ali je v njem zelo vroče
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pol šotor
17.6.2007 16:01:13   
melanija
Mi ga imamo, lani smo ga imeli na morju, jaz sem bila zelo zadovoljna z njim. Res pa je tudi da nikkoli nismo bili s šotorom direktno na soncu. Postavili smo ga v senco, ker smo bolj "senčni" tipi. Nobeden od nas ne mara biti na soncu. Nikoli nam ni bilo vroče v šotoru. Jaz sem zelo zadovoljna!

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pol šotor
17.6.2007 16:05:56   
Anonimen
Ga ima ena moja kolegica, in pravi, da je super, tako da si ga tudi jaz nameravam nabaviti.. Priporočam user posted image

(odgovor članu melanija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pol šotor
17.6.2007 22:25:52   
mayci
Mi smo ga tudi imeli lani na morju in se je super obnesel.user posted image Večinoma smo ga imeli postavljenega v senci, nekajkrat pa tudi na soncu (pozno popoldan). Če ga postaviš direkt na sonce, je notri seveda malo vroče..senčka je pa le!

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pol šotor
17.6.2007 23:51:54   
lelaval
Moj ga je letos kupil otrokom. Sploh ni tako slaba zadeva, le v senčko ga postavite.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pol šotor
18.6.2007 9:19:13   
honey
Ta polšotor mora biti obvezno v senci, drugače je notri huje kot v savni. Mi smo ga imeli samo prvo leto na morju, ko je bil mali star 5 mesecev in je bilo nemogoče, da bi spal v njemu, ker je bilo vroče notri ko user posted image . Tako da sem ga raje nesla spat v senco na ležalniku, brez vsakega šotora. Res pa je, da smo na plaži cel dan, ne hodimo čez opoldan nikamor, tako da zdaj raje pridemo malo prej, da si najdemo kakšno senco in ne rabimo nobenega šotora. Že tako imamo preveč krame user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pol šotor
20.6.2007 14:46:48   
skuštrana
rAJŠI DAJTE MALO VEČ DENARJA IN KUPITE TAKŠNEGA, KI IMA NA straneh narejeno tako, da prepušča zrak - nima tiste plastike ampak mrežico, da malo vetrček skozi pihlja. Mi smo ga kupili pred dvema letoma v Baby centru in smo super zadovoljni. Je full velik. 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pol šotor
20.6.2007 14:51:25   
honey
Skuštrana, a se dobijo taki polšotori? Sploh nisem vedela, ker jaz ga takoj kupim, če to obstaja. Takrat, ko sem jaz to iskala, jih ni bilo nikjer za dobit!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pol šotor
21.6.2007 13:12:18   
skuštrana
Honey, nima cele stene iz mrežice, ima pa na vsaki steni takšno luknjo, ki je pokrita z mrežo, kot neki zračniki. In je res ok, še tako je notri kar vročem ampak ko malo popihlja, ti pa potegne tudi skozi šotor. No, naš je že star 2 leti, ampak sigurno je sedaj izbira še boljša. 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pol šotor
25.6.2007 20:29:31   
LUNA06
Pod našim je na soncu za pop.....

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?