|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moški,odkrito
6.7.2007 19:21:04   
Anonimen
vprašanje za vse osebe moškega spola.A ste kdaj prevarali svojo partnerko? Kako se spremenilo tedaj vaše obnašanje do nje,ko ste ji prikrivali?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moški,odkrito
6.7.2007 19:35:09   
Anonimen
Glede na to da so kle gor glih eni trije štirje tipi dvomim da boš dobila odgovoruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moški,odkrito
6.7.2007 19:37:19   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Glede na to da so kle gor glih eni trije štirje tipi dvomim da boš dobila odgovoruser posted image


...reprezentativen odgovor bo to bolj težko. Ti bo pa mogoče kašna prevarana povedala, kaj je opazila pri svjem partnerju.

Anonimna, upam zate, da se motiš...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moški,odkrito
6.7.2007 19:56:34   
Anonimen
Skriva telefon, briše klice in sms-je,hoče zasebnost......Veliko je znakov. Tud ko ga dobiš, pravi da je samo prijateljica.....

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moški,odkrito
6.7.2007 20:00:27   
Anonimen
Kaj brisat klice in sms-se.met še eno številko rezervno.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moški,odkrito
6.7.2007 20:12:35   
Colt
Odgovor je: ne. Pa bi jo lahko. In ne enkrat.

Sicer pa...da ne boste preveč moških izpostavljale...tudi ženske varate in to nič manj od moških. Smo v tej liniji kar nekako enakopravni, da ne bo pomote.

Guser posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moški,odkrito
6.7.2007 20:18:09   
Anonimen
saj lahko tud ženske,ki so pač to pri moških dale skozuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moški,odkrito
6.7.2007 20:18:38   
karmy
jzt tud ne maram da mi kdo brska po telefonu al pa da kdo vohuni za mano..to je samo znak da mi ne zaupa... pa ne varam

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: moški,odkrito
6.7.2007 22:56:19   
Anonimen
Enostavno veš. Pogled je drugačen, ne moreš pogledati globoko v oči.user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: moški,odkrito
6.7.2007 23:39:10   
trojči
Moški in ženske se razlikujemo, verjetno so znaki pri moškem drugačni kot pri ženski. Moški imajo npr. radi, da dve v enem dnevu, uživajo v tem, ženske pa to počnemo s slabo vestjo, ko več ne ljubimo in se "zaljubimo" v nekoga, ki v nas zbudi žensko.....še več bi se dalo napisati o tem, naj napiše vsak za sebe....radovednost me daje. user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: moški,odkrito
7.7.2007 0:07:29   
Anonimen
Moj sosed ga kr naprej "serje" z drugimiuser posted image , pa soseda nima pojma...user posted image Še ko je bila v porodnišnici tiste tri dni je eno jutro z roko v roki zaljubljeno odhajal z eno črnolasko...user posted image user posted image user posted image Pa se ne vtikujemo v njuno zvezo in se delamo gluhe in slepe. 

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: moški,odkrito
7.7.2007 11:51:52   
Nixxon
Ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: moški,odkrito
9.7.2007 11:05:57   
najina pikica*
jst pa potrjujem odgovor Colt-a drži ženske vara-jo/mo moške in to nič manj in nč več kot on nas!.....modra samo malo na drugačen način kar se tiče čustev....moški le zaradi seksa in strasti,ženske pa to dvoje pomešajo z čustvi...
no jasno obstajajo primeri k spodbijajo pravilo! 

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: moški,odkrito
9.7.2007 11:10:49   
jagoda77
varanje gor in dol... če ima človek željo za varanje, potem bo varal... skrival na svoj način, eni niti se ne trudijo, da bi kaj prekrivali.
Pri vsem tem se je pa potrebno vedno vprašat, zakaj do tega pride, eni pač morajo to početi, eni ker doma nimajo stvari urejene, pa ni treba, da ravno seks,... (to je za oba spola mišljeno)

jaz sem že tudi dobila namige, kako moj ne vem s katero hodi okrog, pa je bila zgodba tako neverjetna, pa potem sem nekaj podvprašanj postavila, pa ni noben nič vedel.
Če kdo dvomi v svojega partnerja, naj preveri, če ga tako grize.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: moški,odkrito
9.7.2007 11:29:37   
kalbo
vprašanje za vse osebe moškega spola.A ste kdaj prevarali svojo partnerko?


Ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: moški,odkrito
9.7.2007 12:23:42   
Anonimen
nikol nisem varal. me pa je že kera punca prevarala, morm priznat da ni nič kej prijetn občutk k te tko nekdo izda.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: moški,odkrito
9.7.2007 13:57:34   
Anonimen
Oh, naju so pred leti poskušali njegovi "prijatelji" spravit narazen iz gole faušije, pa so njemu trosili zgodbice o temu kje vse so mene z nakom videli, še zasledovali so me. Madona, so imeli veliko časauser posted image . Ko pri njemu ni ratalo so pa meni začeli take trosit da glava boli. Pa sms-je so nama pošiljali iz neta, tako da se ni vidli kdo pošilja z vsebino, ali veš kje je sedaj tvoj fant in z kom? Ja, zraven mene sediuser posted image .

Drugače pa sploh ni treba brisat klice iz gsm, pač si kako punco shraniš pod moško ime kakega sodelavca in sploh ne pridemo na idejo da bi bilo kaj narobe. Čisto preprosto. Ker smo tako brihtne, da samo za ženskimi imeni brskamo, če pa piše Peter namesto Petra pa je za nas vse čisto ok. Sms-jev pa si sploh ni treba pošiljat oz. pač izbrišeš samo njenega takoj ko ga prebereš. In je stvar rešena.
Ali pa preprosto dve kartici ali dva telefona.

Sicer pa je video klic tudi zastonj in lahko pokličeš in vidiš kje je.

Jaz se ničesar od tega ne poslužujem, ker se mi zdi skrajno brezveze. če hočeš skrit in imaš vsaj malo mozga v glavi se izgovoriš še če ji dobiš enega na drugem.

Verjememo samo tisto kar želimo verjeti. Za vse drugo so izgovori.

Pa se ne poslužujem ne enega in ne drugega

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: moški,odkrito
9.7.2007 19:28:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček



Jaz se ničesar od tega ne poslužujem, ker se mi zdi skrajno brezveze. če hočeš skrit in imaš vsaj malo mozga v glavi se izgovoriš še če ji dobiš enega na drugem.

Verjememo samo tisto kar želimo verjeti. Za vse drugo so izgovori.

Pa se ne poslužujem ne enega in ne drugega


Hmmm...meni si že sumljiva user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




vrednost ideje
nada56

Koliko stane podjetniška ideja s smernicami in predpripravo za poslovni načrt?

manj kot 100 eur (18%)

od 100 do 250 eur (18%)

od 250 do 500 eur (18%)

več kot 500 eur (45%)


Število vseh glasov: 11

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!