|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   delo na črno
8.7.2007 15:29:36   
Anonimen
Lepo prosim, če bi mi lahko katera pomagala, oziroma moji prijateljici, saj sprašujem v njenem imenu.Bom anonimna, ker je stvar precej prepoznavna, da ne bo dodatnih problemov.
Pred meseci se je zaposlila v gostinskem podjetju.Na začetku so ji obljubili, da jo bodo prijavili, vendar do danes še nič.Ona ne bi rada prenehala delati, saj potrebuje denar, vendar tudi na črno ne more več dolgo, saj če jo dobijo bo plačala kazen.V podjetju dela še 7 ljudi, trije imajo že pokojnino, ena pa redno službo drugje.Nihče ni prijavljen in tudi ne pregledan, čeprav imajo opravka s hrano.Enostavno povedano vsi delajo na črno in prejemajo vsak dan posebej plačilo na uro.V primeru, da se kaj zgodi, ni bolniške in tudi povedati ne smejo, kje se jim je to zgodilo.Mi lahko poveste, kaj v tem primeru storiti, in kam se obrniti?
Hvala, upam, da boste znali svetovati.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: delo na črno
8.7.2007 16:01:02   
Anonimen
delovna inšpekcija?Pa mislim,da če te kao dobijo in poveš,da so ti obljubili pa te niso zaposlili,ti nič ne plačaš šef pa te mora zaposliti v določenem roku.Sam pol je pa tud fajn tam delat,ja...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: delo na črno
8.7.2007 17:26:16   
Anonimen
Upala sem, da bo več odgovorov user posted image user posted image
Ali nihče nima pametnega nasveta?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: delo na črno
8.7.2007 18:01:07   
Anonimen
Poišče novo službouser posted image
Ne vem. Kaj pa, če bi šla do inšpektorja na posvet? Saj ni treba, da ga prijavi.
To v gostinstvu je jeb*. Mojega brata so isto dobili. Ampak onadva nista nič plačala. Samo delodajalec ga je moral zaposlit za določen čas enega leta. In zgleda, da je bil potem zadovoljen z njim in ga zaposlil za nedoločen čas.
Veliko sreče.
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: delo na črno
8.7.2007 20:09:50   
Anonimen
Glede na to, da je to gostilna, kjer je hrana, je najbolje prijaviti na sanitarno inšpekcijo. Vse ostalo bodo uredili oni sami, oz. posredovali naprej. Inšpektorat za delo je bolj tako tako.Niso nič kaj hitri, sem imela že opravka z njimi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?