|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prosim za mnenje
17.7.2007 19:23:22   
nosek
Imam skoraj dve leti starega sina. Z njegovim očetom sva se razšla pred skoraj osmimi meseci. Do sedaj sva imela dvakrat obravnavo na sodišču in  le ta ni še pravnomočna.
Sodišče je odborilo 10 dnevne počitnice z otrokovim očetom. Pristala sem na to in sedaj se tepem po glavi. user posted image
SIne ima zaeenkrat stike vsak torek in vsako drugo soboto v mesecu. Nikoli še ni prespal drugje brez mene.
Njegovemu očetu je cilj podkupovanje otroka, saj le ta ni hotel iti k meni, ko ga je pripeljal nazaj domov. Na sodišču pa govori, da nima denarja. nikoli ne govori veliko, kaj je z otrokom se dogajalo, le  meni tečnari, da naj ostanemo kot družina. Ni šans!

zavedam se, da otrok mora imeti stike z očetom in le te odboravam, ampak, ne vem, kako dalajšo odsotnost prenašajo 1.5letniki?
že sedaj je norišnica, ko se vrne domov iz nekaj urnega obiska, potem pa bo še večja.

kaj naj storim?

otroka mi je ugrabil pred 3m nazaj in žal sodni mlini meljejo prepočasi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prosim za mnenje
17.7.2007 20:32:42   
eya
Če se otrok dobro počuti pri očetu in je rad z njim ter ta lepo skrbi zanj, ga pusti, saj so otrokove želje na prvem mestu. Pozabi na to, kakšne zdrahe imata vidva z očetom.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu nosek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prosim za mnenje
17.7.2007 21:38:33   
nosek
otrok je še premajhen, da bi izrazil svoje želje.
kako se ima pr očetu, ne vem, ker vedno začne govorit, da naj se vrnem k njemu živet in podobne.
skratka p........ me 300km/h.
bojim se, da ga bo v teh 10 dneh, kolikor jih ima odborenih otroka spreobrnil v totalno katastrofo. njemu se j..., meni pa ne, ker ne verjame, da je njegov lastni otrok doživel stres 2-krat zaporedoma.
on ima otroka samo za to, da se drugim hvali in ga ima kot za razstavni eksponat, kako skrbet zanjga mu je španska vas, pa še bivša tašča se ga vsak vikend nalije in bo vsem takem se mi že meša, da bo otrok tam...

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prosim za mnenje
18.7.2007 12:38:36   
jagoda77
nosek... otrok ima pravico do obeh staršev in če se ne brani z vsemi štirimi it k očetu in če je sploh rad z njim, potem mu to ne preprečuj. Pa tudi oče ima pravico preživet čas z otrokom in biti z njim na dopustu, sploh če to odobri sodišče. Pri vsem tem je važno, kako se otrok počuti.
Podkupovanje 1.5 letnika... ja saj otrok pri teh letih res ne ve, kako in kaj bi. Je pa drugače pri očku, ker ga vidi občasno, vidva pa verjetno preživljata skupaj več časa.

(odgovor članu nosek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prosim za mnenje
18.7.2007 12:40:06   
Taula
otroka mi je ugrabil pred 3m nazaj in žal sodni mlini meljejo prepočasi.


Kako ugrabil?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?