|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamenjava OŠ
31.8.2007 21:15:37   
karmy
spet jaz...težim o info o osnovnih šolahuser posted image brez zamere... samo me pa neki res zanima. Ker živiva v Ljubljani, ga tudi mislim potem vpisat v ljubljansko OŠ. Ker pa imam stalni naslov čisto na drugem koncu slovenije, mi bodo seveda težili naj vpišem tamalega v tistem kraju kjer imam stalno bivališče kar pa pod nobenim pogojem nočem. Zdaj pa da preidemo na vprašanje, ker verjamem da jih je veliko preseljenih in ima veliko začasnih prebivališč, me zanima kako ste urejale z zamenjavo OŠ, oz. da niste otroka vpisale v tisti kraj kjer imate stalno bivališče ampak tam kjer trenutno bivate? Kakšen je postopek? Ali kaj komplicirajo? Je potrebno kaj plačati? Kakšne papirje rabim? Koliko časa traja ta zamenjava šol? V vrtcu so mi rekli da bom brošure z izbiro OŠ dobila že enkrat februarja, marcauser posted image pa samo tko da se pripravim na kar me čaka takrat. Ko so informativni dnevi, kdaj moraš vpisat otroka v izbrano OŠ? 

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zamenjava OŠ
31.8.2007 21:33:43   
nejcko
O tem je že bilo govora. Otroka lahko vpišeš, kamor ti srce poželiuser posted image

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1310455 


(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zamenjava OŠ
31.8.2007 21:41:13   
Gina
Ja, nejcko, če imajo na šoli prostor. Pri nas npr. hoče minister polno sosedjo šolo, ker imajo premalo otrok, pa ne dovoli vpisa pri nas, tako da smo morali odbiti cel kup otrok. Če bi v tem primeru hotela vpisati otroka k nam (ali na kako drugo šolo, ki se ubada s podobnimi ministrovimi zahtevami), bi morala imeti stalni naslov v šolskem okolišu (dokler ti okoliši sploh še so - ko jih v kratkem ne bo več, te lahko odbijejo, četudi boš stalno prijavljena tam, če bo minister rekel tako), pa še tedaj je v današnjih časih lahko problem, če ga prijaviš 31. avgusta.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zamenjava OŠ
31.8.2007 21:50:35   
nejcko
Seveda te lahko odbijejo, o tem sem pisala že v debati iz linka in se mi ni dalo še enkrat pisati. Gina, takih šol, kot je vaša, je zelo zelo malo, večina se jih grebe za učence. Vi imate pač to srečo, da je sosednja šola ... saj veš kajuser posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zamenjava OŠ
31.8.2007 21:52:07   
karmy
kaj pa pomeni za nas, ukinitev šolskih okolišev?user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zamenjava OŠ
31.8.2007 22:01:17   
Gina
To, da za nobeno šolo ne bo nujno, da te bo vzela, oz. tvojega otroka, če ji ne bo pasalo. To pomeni tudi to, da če bo npr. zraven tvojega doma zasebna šola, da najbolj verjetno ne bo več javne šole, ker je minister ne bo financiral, pa boš zato morala otroka dati v zasebno šolo ali pa ga voziti nekam stran vsak dan....

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zamenjava OŠ
31.8.2007 22:02:54   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

kaj pa pomeni za nas, ukinitev šolskih okolišev?user posted image


Začetek konca javnega šolstva.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?