|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bulica od udarca
29.7.2007 21:44:49   
Anonimen
Tibor se je udaril v prst, na blazinici mu je nastla majhna bulica, napolnjena s krvjo, zato izgleda modro. Izgleda, kot bi se kje uščipnil, vendar pravi, da se je udaril.
Menda da te bulice ponavadi prebodejo s šivanko, da gre kri ven. Jaz pa tega ne bi počela, pa me zanima, kaj se zgodi, če res ne? A kdo ve?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bulica od udarca
29.7.2007 21:54:31   
kofetek2010
Jaz tud ne, pusti bo že izginilo (se bo kri absorbirala). Ga boli?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bulica od udarca
29.7.2007 21:58:47   
Anonimen
Ne, nič ga ne boli. Samo dva sta mi sedaj rekla, da so jim to z vročo šivanko prebodli, jaz pa res ne bi, če ni nujno nujno nujno. Ker to bi bilo GROZNO GROZNO GROZNO.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bulica od udarca
29.7.2007 22:02:19   
kofetek2010
Ne predirat, ker bo potem svinjarija lažje prišla v rano. Sploh pa ne z nekimi vročimi šivankami. Če že potem je treba rano razkužit in s sterilno iglo predret. user posted image
Raje pojdi do zdravnika ali pa samo pokliči, da boš pomirjena.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bulica od udarca
29.7.2007 22:09:51   
Anonimen
Ja, jutri bom poklicala, če ne bo spremembe. Saj nad ognjem segreta šivanka naj bi bila sterilna, zato jo  segrejejo. Tudi moji prijateljici je medicinska sestra tako predrla noht, ko ji je otekel prst, da ji je kri ven brizgnila. No ja, jaz bi jo še po zobeh usekala ene dvakrat zraven. Uno sestro, mislim.user posted image  Kot v srednjem veku se meni zdi tole.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bulica od udarca
30.7.2007 1:03:10   
lelaval
Jaz tud ne, pusti bo že izginilo

Jaz mislim isto.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bulica od udarca
30.7.2007 9:58:55   
piščanc
če ga ne boli (da bi se kri preveč nabirala in bi ga tiščalo), potem ne prediraj, počasi bo odpadlo, kot hrasta.

predre se samo, če podkožno tkivo tako nabrekne, da boli. predvsem je to pod nohti precej boleče

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bulica od udarca
30.7.2007 10:32:26   
dulcinea
Jaz sem kot mala deklica bila vedno v družbi fantov in smo zbijali hišice iz desk in sem se velikokrat udarila s kladivom, vščipnila s kleščami... In sem i je naredila črnjavka. Pač pustiš pri miru in ščasoma sama izgine. Lahko bi tudi predrla... čeprav ni nujno.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bulica od udarca
30.7.2007 10:35:58   
Anonimen
Hvala, punce, bom pustila. A črnjavka se reče temu? Tega pa nisem vedela.

Dans izgleda podobno kot včeraj, le da Tibor pravi, da je bolj mehko. Tako da izgleda, da bo. Hvala še enkrat.

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bulica od udarca
30.7.2007 10:54:19   
Anonimen
ti kar pusti in nič ne prebadaj... se bo posušilo... nekaj časa bo pač vijolično-črn krogec!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bulica od udarca
30.7.2007 11:05:15   
mily
Ni ti treba nič prebadat, razen če bi še bolj zatekalo, pa še takrat naj to naredi zdravnik in ne sama. Moji je pozimi na nogo padel stol in ji je prstek počrnel in malo zatekel. Sva šle pokazat in je  p. rekla, da ni panike, se bo samo pozdravilo, razen če bi še bolj zatekalo. Takrat bi pa mogla narediti luknjico v noht. Se sliši grozno, ampak mi je rekla prijateljica, ki so ji mogli to nardit, da prej tuk boli in je potem veliko boljše, ko gre kri stran.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bulica od udarca
8.8.2007 10:01:35   
kofetek2010
Je bulica že izginila? user posted image

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?