|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako očistiti mikrovalovko?
16.8.2007 12:39:41   
Nasy
Na neki tuji TV sem videla reklamo za neko čistilo, ki pa ga pri nas nisem zasledila. Kako ve očistite mikrovalovko? Pred precej časa smo namreč pekli ene zelo smrdljive kokice v njej in zdaj smrdi kouser posted image sicer je moj nekaj čistil-jaz ne morem, ker mi preveč smrdiuser posted image ampak je vonj še vedno prisotenuser posted image
Heeelp!!!


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako očistiti mikrovalovko?
16.8.2007 12:42:48   
Slončica
Najboljš da kr s cetom pa pol fajn z viledo z vodo obriš,pa pusti odprto da se lufta.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako očistiti mikrovalovko?
16.8.2007 12:55:19   
BLAŽIKA
Jaz jo kar z steleksom našpricam in fajn pobrišem, potem pa še z vodo , pa jo potem pustim malo odprto in je vredu.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako očistiti mikrovalovko?
16.8.2007 12:57:53   
Nasy
ma ne bo šlo sam za obrisat, ker so se take pikice nardile, ni maščoba stjena, podobno..in smrdi ko vrag po teh prekuser posted image kokicah z maslom al čem žeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako očistiti mikrovalovko?
16.8.2007 13:00:28   
dulcinea
Enkrat sem glih tle mende brala, da daš pecilni (al sodo al kaj vem že kaj) v vodo v kozarc, pa prižgeš za ene dve minutke.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako očistiti mikrovalovko?
16.8.2007 13:58:17   
Anonimen
Jaz jo pucam z čistilom za mikrovalovne in hladilnike, ki vsebuje alkohol. Mislim da je dr. beckam. Kupim ga v DM-u. Ful lepo sveže diši in vse spuca. Splakovat ni potrebno. Je pa taka modra šprica.

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako očistiti mikrovalovko?
16.8.2007 14:10:54   
Nasy
sem že iskala v DM, pa niso nič imeli..no, bomo probali pa še enkrat poiskat

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako očistiti mikrovalovko?
16.8.2007 14:36:59   
malecka
ja pecilni je zakon, ker zmehča vso vmazanijo in potem samo lepo obrišeš user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako očistiti mikrovalovko?
16.8.2007 14:38:07   
mojsoncek
Za tiste pikice ne vem s kaksnim cistilom bi jih scistila. Sigurno obstaja kaksna zadeva, ki je namenjena ciscenju mikrovalovk.
Sem pa slisala, da v primeru neprijetnega vonja v mikrovalovki 5 minut segrevas kozarec vode z dvema zlicama limoninega soka.




_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako očistiti mikrovalovko?
16.8.2007 18:11:15   
urška
dej par žličk sode bikarbone v vodo, posavi pososdo s tem v mikrovalovno in jo prižgi za ene 10 minut na najvišji moči. potem zadev vzameš ven (pazi da se ne popariš) in obriši mikrovalovno z valžno krpo. če je bolj zasušena večkrat ponovi. pazi da daš dovolj vode, da ti vmes ne prevre.
jaz vedno tko nardim in rezultat je super. pa še ceta oz. česa podonega ti ni treba potem spirat.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako očistiti mikrovalovko?
16.8.2007 18:46:45   
suzanamai
Če ne bo pomagalo nič od zgoraj naštetega, poskusi še vinski kis, sicer ti bo potem po njem vse smrdelo, ampak vonja po smrdljivih kokicah ne bo več. Pa še vonj po kisu se lažje odstrani, kis pa tudi odstranjuje maščobo in umazanijo.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?