|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jogurt Die Biene Maja ...
25.10.2007 7:24:08   
tinaaja
V sparu sem kupila to jogurt - ga katera pozna? Je OK za nase pikce? Ima dodane vitamine in nobenih E-jev ni omenjenih med sestavinami . Proizvajalec je J. Bauer iz Nemcije.
Zanima me se, koliko kolicinsko po vasem smejo pojesti jogurta ali skute na dan (v ml) pri 7 m?  (vem, da se mnenja o tem, kdaj to uvajat razlikujejo, jaz poslusam naso P - zato tu ni vprasanje: jogurt/skuta- da ali ne)...

Katere jogurte jim se dajete? Ali je OK skuta podlozena s sadjem od Lj. mlekarn?

Kaj pa od Dukata?


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jogurt Die Biene Maja ...
25.10.2007 8:05:26   
April
Jaz sem dajala navadni jogurt s 3, 2% m.m.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jogurt Die Biene Maja ...
25.10.2007 8:41:39   
tinaaja
pri nas je pri navadnem jogurtu ali skuti nekaj tazga user posted image na njenem obrazu user posted image Bi tud jaz najraje najbolj enostavno zadevo, pa je no go. Tud zmesano s sadjem.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jogurt Die Biene Maja ...
25.10.2007 9:16:39   
Anonimen
jaz mislim, da je najbolje dajat navadne jogurte, pa čist navadne skute, pa še po možnosti od naših mlekarn in čim manj ali pa najbolje brez kakšin obstgartnov in podobnih zadev... Ko jaz probam tega slednjega user posted image  meuser posted image  najbolj spomni na zdravilauser posted image .

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jogurt Die Biene Maja ...
25.10.2007 9:18:41   
Naja31
Se strinjam z Mišo.
Mi smo začeli s temi obarvanimi zadevami šele ko je sam znal povedati da bi jedel fruchtzwerge. Enkrat pri 6ih mesecih sem mu dala sadno skutico od Ljubljanskih mlekarn, v eni uri je postal čisto flekast po obrazu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jogurt Die Biene Maja ...
25.10.2007 9:30:52   
aluš
Baje so najboljši (najkvalitetnejši z najmanj **** dodatki) mlečni izdelki od Ljubljanskih mlekarn. Ker imajo najkrajši rok trajanja, ker daljši kot je rok trajanja, več mora bit kemije noter. Tako da svetujem sadne od Ljubljanskih, čeprav naš 4 letnik trenutno je od Dukata (pa se mi zdi tudi OK, njemu je všeč ker ima večje kose jagod noter). Smo pa v fazi uvajanja Gh - tam od 9 meseca do 1 leta jedli v glavnem navadni jogurt, noter sem mu pa naribala Leibniz piškotke. Je imelo fajn okus, pa še ful nasitno. Naš je to kombinacijo rad jede tudi s skuto (drobno pasirano), čeprav je to tako sivno in gosto, da ne vem kako mu je šlo po grlu dol. Ampak on je bil itak jedec (saj zdaj ni več - na žalost).

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jogurt Die Biene Maja ...
25.10.2007 12:23:56   
anckabancka
Jaz  mu pa v skuto ali navadni jogurt vmešam malo frutka in je tudi njami... Star bo 10 mesecev pa je le enkrat jedel sadni jogurt.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jogurt Die Biene Maja ...
25.10.2007 16:03:20   
SPOKEC
moja pikica je probala ta jogurt, pa ji je bil kar dober. tak da jaz ne vidim, da bi bilo kaj narobe. drugače pa ji dan tudi otroški lca jogurt-sadni, pa tudi kaka skutica od LM ji tudi tekne.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jogurt Die Biene Maja ...
26.10.2007 8:16:51   
tejkag
Tudi jaz sem naši mali dala ta jogurt, ji je bil všeč.

(odgovor članu SPOKEC)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jogurt Die Biene Maja ...
26.10.2007 17:18:59   
Naja30
Našaima najraje ta jogurt, okus češnja. Sem ga ravno zarad tega kupila, ker ne vsebuje e-jev.

(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jogurt Die Biene Maja ...
28.10.2007 20:14:36   
K_a_t_i
Moje mnjenje je, da poskusi pa boš takoj videla. Če bo vse ok, ji brez problema dajaj.
Naš (8m) bi tudi najraje jedel samo te male skutice od Lj mlekaren, samo meni se ne zdi ok, da bi imel tako enolično prehrano. Zato vsako jutro poskusim z drugim jogurtom ter dodam, ali pa tudi ne, sadje. Običajno sicer moram potem jaz pojsti, ampak če ne bom probala vedno nekaj novega, ne bom nikoli našla okusov, ki mu ustrezajo.

Sicer pa tudi mene zanima - koliko obrokov dnevno je lahko jogurt/skuta? Če npr. okrog 9:30 malica jogurt (2dl)/skuto(1dl) s sadjem, ali mu lahko popoldne ponovno ponudim skuto/jogurt/puding? Namreč nimam idej za popoldansko malico user posted image

Hvala.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jogurt Die Biene Maja ...
28.10.2007 21:04:59   
tinaaja
Kati - v hladilniku imam prakticno samo se jogurte in skute za brino user posted image user posted image user posted image vsak dan me kaksen premami... Jogurti ji ne sedejo, sploh ker so tekoci. od LCAjunior marelica user posted image skutke LM user posted image
P mi je na pregledu rekla, da naj bi imel le en obrok tega user posted image No pri nas smo imeli danes 2x po ene 50ml.. Je tezko rect, a se to smatra za eno porcijo v dveh obrokih al dva obroka al.. user posted image Naj se druge povedo... Zmeri starej so, manj je treba komplicirat user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?