|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avstrija
24.11.2004 13:46:49   
Urška//
Lep pozdrav vsem:nosecka:

Mene pa zanima ce so v Avstriji se kaksne druge tgovinice za bebice poleg Toysa in XXXL,po moznosti blizu Gradca ker sem iz MB.


en lep sonckast pozdrav in hvala za odgovore

papa

Urska in:duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   avstrija
24.11.2004 14:33:37   
bivka
Kika in C&A (oblačila)-oboje Graz!

Lp
B :nosecka: in :duda: :roza:

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   avstrija
24.11.2004 16:02:22   
m_m
Kje je pa XXXL? Midva, ups, mi tije gremo drugi teden pogledat. Toys pa v Kiko, pa ta center tuki pred Gradcem. Pol pa še v Metro, če bo kaj pametnega, ne trofiš vedno, in v Ikeo, imajo včasih fajn poceni pohištvo tut za male.

Maja in :duda:

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   avstrija
25.11.2004 0:01:41   
bivka
Za m_m!

Na poti v Graz so 3 trgovine XXLutz.
Prva je v Lipnici-iz avtoceste zapeleš za Lipnico in je ne moreš zgrešiti. Vendar ti te trgovine ne priporočam, ker je otroški oddelek velik le kakšnih 20m2 in je slaba izbira.
Druga je če zapelješ iz avtoceste za Klagenfurt. Voziš se približno 10 min in zaviješ v kraju Lieboch, dalje so table. Ta trgovina mi je zelo všeč, je zelo velika, kupiš pa lahko čisto vse kaj potebuješ za dojenčka (pajacki, vozički, pohištvo, flaške, igrače,....), ker je otroški oddelek resnično velikanski.
Tretja je v Grazu smer Puntigam.

Lahko pa pagledaš na :
http://www.lutz.at/

Priporočam tisto v Liebochu!
Pa uspešen nakup!
LP
B

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   avstrija
25.11.2004 0:23:18   
m_m
Bivka hvala. Sem sploh prvič slišla za to trgovino. Jo bom kar takoj vključla v šopinglist. Madona, če vstanemo ob petih, ne vem če bo dost zgodi, da bomo vse na seznamu oblaufal. Bom mogla poskrbet za energijske rezerve. Kak rukzak čokoladic... :zmeden2:


(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   avstrija
25.11.2004 14:44:52   
bivka
Maja, tudi jaz se bojim, da bosta-boste težko obiskali vse trgovine. :zmeden:
Poročaj, če boš videla kaj pametnega!

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




varstvo
Siana

Kam raje daste otroka?

V vrtec (77%)

Varuški (23%)


Število vseh glasov: 43

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!