|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vodni sesalci
7.12.2005 10:10:11   
ticika
A ima katera izkušnje z vodnimi sesalci. Bi ga kupila pa ne vem ali so res tako dobri in enostavni za uporabo, kot jih hvalijo ali ne?  

_____________________________

Imam dva prekrasna sončka, ki mi sijeta in polepšata vsak dan.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vodni sesalci
7.12.2005 10:34:04   
usa
Hoj!
Mi ga imamo in je super.Samo ko ga pa čistiš je pa groza. 

_____________________________

ČE ŽELIMO POSTATI VELIKI,
MORAMO BITI SKROMNI.


(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vodni sesalci
7.12.2005 10:39:51   
mia-2
Hoj mi smo kupili pred nekaj leti Igeo id Batagelj.Pa ne boš verjela kje je zdaj V garaži pod kupam razne krame. Res je bil  svinuser posted image . drag ampak smo po 3 mesecih ugotovili da je za nas povsem neuporaben. Imamo psa in je v hiši potebno x-krat ne teden sesat. Potem pa voda not, pa sesa s ful majhno močjo da komaj kaj notri potegne, pa to umazano vodo ven zlit. Preveč dela skratka- v tem času mamo lahko z navadnim že vse posesano.Smo ga shranli če bi rabli slučajno za mokro pranje pa ga še tud nismo nč ven dal.Smo pa potem kupili tega tamajhnega od philipsa pa se sploh ne morta primerjat v moči sesanja.Philips ma moč 1800W -ta na vodni filter pa ne vem če ma 1000.LP

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vodni sesalci
7.12.2005 11:40:12   
Ines.
Jest sem ga lansko leto hotela kupit, in sicer takega, da tudi pomiva, torej da vodo tudi ven šprica ne samo notr vleče, pa tak, da ni preštorast in da je skleda za vodo ločena. Pa me je mami prepričala, da je to neumnost. Ona ga ima, uporabi pa ga enkrat na leto, zato, ker je toliko dela, da ga potem spucaš. Uporabi pa ga samo za čiščenje tepihov in tepisonov. No, pa sva ugotovile, da jest svoj tepison na roke (s krtačo na kolu in čistilom za preproge) bolje spucam kot njen superstroj. Bolje, da imaš res dobr navaden sesalec.

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vodni sesalci
7.12.2005 11:45:40   
MarijaPo
Ja, tudi mi imamo podobne izkusnje z vodnim sesalcem. Pred leti smo kupili Igeo od Batagelja in je sicer super spucala nas itison (imamo ga po celem stanovanju), tudi suho sesanje z njim je bilo mnogo ucinkovitejse od npr. Vorwerka, vendar pa je res izjemno neroden sesalec ta vodni sesalec, ker ima 100 enih cevi, ki se vse zapletejo, pa tisto vodo je treba rihtat, ki je nekoliko ogabna...

Zdaj je ta nas vodni sesalec v kleti pri mami v hisi in ga bomo uporabili samo, ko bo res svinjski itison, da ga bo treba oprat.

Sicer sva z mozem kupila od Siemensa Ciklon, ki je stojeci sesalec z vgrajeno cevjo, tako da lahko tudi kote posesava in je res super, hitro se ga pospravi, pripravi,...

Ce rabis sesalec vec kot 1x na 1/2 leta, kupi navadnega.

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vodni sesalci
7.12.2005 15:03:04   
Jančika_
Igeo imam kako leto in jo uporabljam vsak teden, vendar samo za suho sesanje. Pomivala z njo še nisem. Ko pogruntaš sistem, jo razstaviš in očistiš en dva tri. Priznam pa, da mora to opravilo tu in tam počakati do naslednjega dneuser posted image .

Torej, jaz sem zadovoljna, predvsem, ker je res zelo učinkovita - kot je napisala Marija, celo bolj kot Vorwerk. Z njo sesam tudi vse police (z nastavkom s krtačko), tako da prahu pri nas že dolgo ne brišemo več.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vodni sesalci
20.12.2005 13:50:46   
Emm
Ja jst tut mam IGEO PRACTIC od batagela in mi je super.Res da ga moraš sestavit pa potem rastavit in tisto umazano vodo ven čistit pa vse to ampak maš vsaj res spucano jst sem si še kupla globinsko krtačo,ker imam po bajti tepihe in mi je res v veliko pomoč pa tudi če se kaj polije ga hitro priključim in operem,še pogotovo ker imam bež tepihe je zame nepogrešljiv.Čestitke tistemu,ki ga je izumil.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vodni sesalci
20.12.2005 14:09:06   
ZARA
Isto kot Jančika, samo da imam jst Igeo že kakšne 6.5 let, se pravi še stari model!

lp

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vodni sesalci
20.12.2005 14:28:42   
asso
Jaz imam tudi Igeo Compact in res ne vem kako bi brez. Najbolj pa je uporaben za mokro sesanje tako, da niti krp ne potrebujem pa še bolj čisto je, ker umazano vodo gor posesaš in s čisto naprej pucaš.
Res je nekaj za razstavljat, ampak to ti vzame le dodatnih 10 minut.
Jaz sem prezadovljna.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vodni sesalci
21.12.2005 17:27:45   
Anonimen
Tud naša mami ma nek starejši model Igee, in je res super, sam nima pa HEPA filtra. Je zelo fajn na mokro sesat z njim, posteljo, tepihe,..., sam kar se pa same moči tiče, sva pa sedaj kupila Electroluxov sesalec s HEPO in ma 1800 W in se v moči ne more primerjat z Igeo. Ni vodni sesalec, pa vendar. Aja, pa isto nima vrečk, tak da ga je treba pucat, vendar ne po vsakem sesanju. user posted image

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vodni sesalci
17.9.2007 14:35:48   
FRANCA
user posted image Jaz sem do včeraj imela vodni sesalec Hyla, slovenski proizvod. Zdržal je 12 let in včeraj nepreklicno crknil. Ne bom pa nikoli več brez njega. Vodo ven zliješ, obrišeš, konec. Nobenih pršic, vse ostane na vodi. Imam psa, ki pušča dlake po stanovanju, Hyla pa to vse porihta. Mene velikost prav nič ne moti, zaenkrat pa še ni proizvajalca, ki bi dal še zamorca zraven, da bi delal namesto tebe.
Enkrat sem ga posodila sosedi. Je imela že vse v nulo pospravljeno, po beljenju. Potem je šla pa s Hylo za štos še enkrat čez, je skor živčni zlom dobila, k je zlo natančna, popoldne je bil že zastopnik pri njej. Tudi ona ne bo več brez Hyle, pa to ni reklama, res je dobra, pa še na obroke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vodni sesalci
17.9.2007 14:40:12   
Mana
ja, user posted image user posted image user posted image  za Hylo.

(odgovor članu FRANCA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?