|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam z rabljeno otroško opremo
10.9.2007 9:34:40   
jančka
lep dan,

zanima me nekaj imam rabljeno otroško opremo voziček (abc design 3-kolesnik), hojico, povijalno, stolček za hranjenje (peg perego) in nekaj oblačil in bi rada to podarila rdečemu križu ali materinskemu domu pa nikjer ne najdem podatka kam in kako???

Prosim za pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam z rabljeno otroško opremo
10.9.2007 9:36:30   
Anonimen
kaj pa če bi probala na spletu www.podarimo.si

(odgovor članu jančka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam z rabljeno otroško opremo
10.9.2007 13:34:51   
korajža
Lej, podari materinskemu domu ali pa pelji na rk ali karitas.

Naslove najdeš na med.over.netu.

Na spletni strani podarimo.si sem oddajala nekaj stvari (oprema, oblačila),
javilo se je kup ljudi,
med njimi sta se mi zdela le dva taka, normalna (ja jest tud na to gledam), da se normalno predstavi, pove kaj rabi, od kod je in da bo plačal poštne stroške.
Ena je napisala cel roman, potlej na monu vidim, da prodaja quinnyja. Ma, o tem je na forumu že tekla debata.

Hja, mogoče boš vseeno našla koga, ki bo vse to zares potreboval in ne prodajal naprej, pa srečno!

(odgovor članu jančka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam z rabljeno otroško opremo
12.9.2007 14:19:19   
lila114
Jaz zmeraj, ko kakšne stvari ne rabim več ali pa oblačila lepo operem zložim v škatle in lepo odpeljem na RK v moji občini. Oni tam ziher poskrbijo,da stvari pridejo v prave roke. In prav je tako. Se mi zadnje čase zdi da obstajajo tudi takšni, ki bi si lahko kupli, pa v oglasih prosijo, če jim kdo kaj podari. Kar na RK odpelji tam so vsega veseli od oblačil do pripomočkov in igrač.

(odgovor članu korajža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam z rabljeno otroško opremo
12.9.2007 15:00:46   
honey
Jaz sem na podarimo.si nekaj podarjala in sem naletela na neko gospo, ki ima 2 majhni punčki. Ko sem se odločila, da ji pošljem tisti paket (seveda je že takoj napisala, da na njene stroške), je bila tako vesela, kot da bi ji dala ne vem, mojo celo plačo user posted image . Potem sem ji še enkrat poslala nekaj posode in takih reči in neke igračke za punčke in mi je odpisala, da je tavelika punčka (2 leti) tako vesela tistih igračk, da tudi v vrtec noče več brez njih. Se pravi, da očitno res nimajo veliko, če otroku ena uboga plišasta igrača pomeni ne vem kaj. Moj sine (isto 2 leti) recimo pliškotov tudi pogleda ne.

Zato še vseeno mislim, da se tudi na podarimo.si najdejo taki ljudje, ki kakšno stvar res potrebujejo, je pa res, da se je težko odločit, komu boš podaril, ker meni se tudi zdi neumno, da bi jo podarila nekomu, ki bi si lahko kupil ali pa če bo celo prodal naprej. Ker je tako, da (kolikor sem jaz seznanjena s tem na našem koncu), na Karitas pride zelo malo ljudi - po moje ravno iz sramu oz. ne vem kakšnega razloga. Lažje je nekaj prosit preko oglasa, kot pa se osebno nekam odpravit.  

(odgovor članu lila114)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam z rabljeno otroško opremo
12.9.2007 21:08:09   
frutka_
Nekaj sem v vrtec nesla (torbo, igrače, oblačila), podarila okrog prijateljicam (oblačila), nekaj posodila (večji kosi otr. opreme), nekaj pa shranila.
Na tvojem mestu bi podarila, morda imaš v svoji bližini kakšne sosede, ki bi potrebovali opremo, daljno prijateljico... meni se zdi zelo lepo, če lahko naprej daš kaj.

(odgovor članu jančka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam z rabljeno otroško opremo
12.9.2007 22:39:00   
Naja30
Jaz bom tudi vse skupaj podarila komu, ko ne bomo več rabili. Ko sem rodila hčerko, mi je preko prijateljice neka ženska podarila ogromno oblačil za tamalo. Ampak res ogromno vse od najmanjših številk do št. 104. In tetra plenice, povijalne, rjuhe, bundice... ma ni da ni. Zdaj je tamala stara 9m in ji še vedno ne rabim nič kupovat. Kupim samo res kaj nujnega. Zelo sem hvaležna tej ženski. Pa ne da si ne morema z možem privoščiti, saj lahko bi vse kupila. Ampak zakaj? Ta mala oblačila otrok tako hitro preraste, da so vsa oblačila kot nova, še zdaj ko jih je že naša prerasla. Ko bo pa zmanjkalo zalog, bomo pa itak morali začeti kupovat. user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kam z rabljeno otroško opremo
13.9.2007 8:13:09   
korajža
ja, to se pa strinjam
če bi potrebovala bi tudi jaz lažje prosila preko maila,
kot pa da bi se oglasila na karitasu ali rk,
prav imaš...


_____________________________

WTF

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kam z rabljeno otroško opremo
13.9.2007 8:29:29   
MarijaPo
Ja, vedno je najlepse podarit komu, ki ga poznas. Pol se najbrz tudi pocutis bolje. Meni je moja teta Marusa podarila tavzent in eno stvar za Evo in le redko kaj kupimo, ker vse imamo. Najboljsa je pa zgodba z vozickom.
Sva z Igorjem preletala vse stacuna in ful pretehtala in pol kupila en res super vozicek. No, teta Marusa mi je tudi podarila njihov star vozicek in zdaj, po 15 mesecih je un nas super vozicek cist zlajhan in vsi ful rajsi uporabljamo Marusinega. :)

(odgovor članu korajža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kam z rabljeno otroško opremo
13.9.2007 8:35:38   
rija
jaz prijateljev z manjšimi piškoti od mojega nimam, zato vse stvari prodam.

in denar od prodaje naložim mojemu malemu.

itak ima mali skoraj vse čisto novo in je tako še tudi takrat ko prodajam, pa mi je res škoda samo tak šenkat nekomu.....kar pa imamo sposojenega, pa itak vrnem.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu jančka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kam z rabljeno otroško opremo
15.9.2007 21:49:45   
lucika
jaz imam sosedo prek hodnika, ki je tudi vesela vsega, kar dobi; sploh več ne pospravljam v škatle, ampak samo potrkam:) meni pa tudi zelo paše, ko dobim od kolegic...tak da laufa zamenjava:)
rija, daj me na svoj seznam:) toti mali bimbeki itak skor nič ne uničijo, sploh če imajo veliko omaro:)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?