|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samo 24 -urna Menstruacija?
29.10.2007 10:15:57   
nineva
RR -jevke pozdravljenje.user posted image

Ali ima katera izkušnjo o samo 24 -urni user posted image .

Moja user posted image  je namreč zamujala prvič v življenju 4 dni. 4 dan naredila test, ki je bil neg.
5 dan dobim kao user posted image , ki pa traja dobrih 24 H oziroma samo dva krvava tampona - ostalo pa samo rjavkast izcedek. Spremljale so me grozne bolečine - mene nikoli ne zvija pri user posted image  in še danes mi je slabo in me boli, čeprav imam samo majčkeno rjavkastega izcedka.

Lepo vas prosim, če delite izkušnje o čudnih user posted image  mano.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samo 24 -urna Menstruacija?
29.10.2007 10:41:30   
bučkabb
jaz sem osem let jemala tabletke, user posted image čist točna in v mejah normale- trajala 4dni. ko sem nehala jet tabletke, sem prvi mesec dobila user posted image  šele 33 dan in še to tako slabo, da bi lah rekla da je trajale dobrih 24 ur.
ne sprašuj kak sem bla panična, prvo zaradi tega kr je za vraga nisem dobila, pol pa še tako slabo. sem že bila skor 100% da semuser posted image . sem klicala že gin. pa mi je sestra rekla, da če je tako kot sem opisala tud zgoraj da ni panike.

(odgovor članu nineva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Samo 24 -urna Menstruacija?
29.10.2007 10:52:26   
nineva
Oj!
Naj še omenim, da tablet ne jem že skoraj leto dni in da se sigurno več kot pol leta trudiva na drugi user posted image  in da je bil cikel 8 mesecev ( tolko se spomnim) urejen na 28-max 29 dni, user posted image  pa ponavadi traja 5 - 6 dni. In da zganjam paniko,ker boli ko hudič, da komaj hodim.

Hvala za odgovore

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samo 24 -urna Menstruacija?
29.10.2007 10:57:42   
talika81
nineva, ti čisto verjamem.

jaz sem KT nehala jemat junija. dva meseca M tako kot pred jemanjem KT - boleča, močna in trajala od 3-4 dni. zadnja dva meseca, odkar se trudiva za user posted image , pa je M zelo šibka, ni tako boleča in traja od 2-3 dni.

sem vprašala o tem dr. Pušenjaka, pa je rekel, da je to normalno, da dokler je vsaj redna M, nimamo kaj skrbet.

lahko pa pokličeš svojo G in jo vprašaš o tem.
kaj pa test? kaj ti je pokazal?

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu nineva)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Samo 24 -urna Menstruacija?
29.10.2007 11:06:57   
severnica77
Na tvojem mestu bi naredila še en test. Nočem te strašiti, vendar pri meni je bilo tako, ko je bila IMN. Test je pa pokazal + kasneje, ker pri IMN ni na začetku toliko hormona. Če bo še enkrat negativen pa po moje nimaš kaj skrbeti, ker se tudi to dogaja.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Samo 24 -urna Menstruacija?
29.10.2007 11:14:21   
nineva
...v petek First C. negativen, pa sem se tolažila, da gre za vnezditveno - pol pa ko je pritekla za cel tampon, je blo upanja konec. ZELO ČUDNO, ker ponavadi mam 3 dni kar močno - vendar brez bolečin.
V soboto pa me je tak bolelo, da sploh nisem mogla hodit.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Samo 24 -urna Menstruacija?
29.10.2007 11:16:21   
talika81
a boš še 1x nardila test, da boš 100 %, da je bila to user posted image  in ne vgnezditvena?
jaz na tvojem mestu bi.

al pa se najavi pri ginekologinji.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu nineva)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




varnost igrač
sindarin

Kako poskrbite, da je otrokova igrača varna?

nič, zaupam prodajalcu (15%)

nič, zaupam proizvajalcu (8%)

preberem deklaracijo (48%)

vprašam prodajalca za več informacij (15%)

pozanimam se pri prijateljih (14%)


Število vseh glasov: 265

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!