|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dober razmaščevalec?
5.11.2007 12:04:23   
Nasy
Punce, imamo za očistit nekaj kuhinjskega pohištva, na katerem se je precej nabralo kuhinjske maščobe. Po TV je vse sorte reklam za super čistila, mene pa zanima, katero res deluje? Ne pričakujem, da se bi delo samo naredilo ampak da mi ne bo treba tako drgnit ko blesavi, da se maščoba oz. umazanija vsaj topi!

Torej, kaj je najbolj preverjeno in učinkovito?
Hvala!


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dober razmaščevalec?
5.11.2007 12:06:13   
tanikaa
Zelo dobro čistilo je Mr. Muscolo. Pošpricaš, pustiš par sekund. In jaz mam belo pohištvo, pa kar rjavi curki grejo dol. Potem pobrišem z mokro cunjo in s papirnato brisačo in amen. Čisto je.

Zelo dobro je tudi čistilo W5 iz Lidla. Samo se bolj peni.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dober razmaščevalec?
5.11.2007 12:06:26   
lukec
Jaz uporabljam meglio in sem zadovoljna. Ampak če je stara maščoba, boš morala vseeno malo podrgnit.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dober razmaščevalec?
5.11.2007 12:30:25   
BAMBINA_
Najboljše čistilo? Če takoj po kuhanju obrišeš, se nič ne zasuši in ni potrebno nobenega drgnjenja, pa tudi vedno je čisto user posted image  

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dober razmaščevalec?
5.11.2007 12:36:33   
Nasy
Ja, to že, da takoj obrišeš, to vem tudi samauser posted image ampak tega pohištva nisem uporabljala jazuser posted image
Ja, to je malo stara umazanija, vem, da drgnit bo vsekakor treba,to mi je jasno, zato pa sem vprašala, da vsaj malo raztopiuser posted image
Kaj pa ta Beng al kaj že, k je reklama, da potrebuje zdaj gospodinja za celo bajto samo tri čisila in je vse spucano? Je kera sprobala?


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dober razmaščevalec?
5.11.2007 12:37:42   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Najboljše čistilo? Če takoj po kuhanju obrišeš, se nič ne zasuši in ni potrebno nobenega drgnjenja, pa tudi vedno je čisto user posted image  


A da naj bi vsak dan drgnila pohištvo v kuhinjiuser posted image  Ne me hecat. Saj je nimam zaradi tega.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dober razmaščevalec?
5.11.2007 12:39:14   
amalija
Cilit bang (z zelenim pokrovčkom) - je res super user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dober razmaščevalec?
5.11.2007 12:47:29   
Anonimen
Meglio rumen. Najboljš razmaščevalec. Pa v eurospinu imajo tud ala meglio, je še skor boljši pa pol cene megliota.

(odgovor članu amalija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dober razmaščevalec?
5.11.2007 12:48:35   
2.2.
jaz uporabljam meglio in sem z njim zadovoljna brez drgnjenja-vsaj malo pa ne boš nikjer čez prišla

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dober razmaščevalec?
5.11.2007 13:30:41   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Najboljše čistilo? Če takoj po kuhanju obrišeš, se nič ne zasuši in ni potrebno nobenega drgnjenja, pa tudi vedno je čisto user posted image  


A da naj bi vsak dan drgnila pohištvo v kuhinjiuser posted image  Ne me hecat. Saj je nimam zaradi tega.

Takoj po kuhanju pač ni treba nič drgniti. Sploh pa ne gre za celo kuhinjouser posted image Meni je to prešlo v navado, da vsakič, ko po kosilu pospravim posodo, tudi obrišem štedilnik in bližnjo "okolico". Sama se pač držim načela, če vse delaš sproti, si v gospodinjstvu prihraniš ogromno časa.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dober razmaščevalec?
5.11.2007 13:34:51   
tanikaa
Ja to tudi sama naredim. Samo pohištvo pa celo ne spucam. In s časoma se potem nabere tisto hudičevo rumeno sranje. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dober razmaščevalec?
5.11.2007 13:37:44   
orhideja75
ja ima tanika čist prov. tudi jaz po vsakem kosilu in večerji poleg pospravljanja posode obrišem še štedilnik, ampak zgoraj pod napo ob strani na pohištvu se pa ščasoma res nabere nekaj maščobe.
to je pa takrat, ko naš kuhauser posted image , ker ne pospravi za sabouser posted image .
in to čistim vsake toliko časa. kar s cilit bangom za maščobe.

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dober razmaščevalec?
5.11.2007 14:28:33   
Anonimen
Ja, tiste rumene pike na omaricah, zastarane, sem jaz z rumenim Megliom z lahkoto stran spravila. Našpricaš, malo počakaš, in se kar stopijo. Neverjetno.

(odgovor članu orhideja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dober razmaščevalec?
5.11.2007 16:14:36   
robinzon
Trim razmaščevalec, z njim pošpricam tudi mastne madeže na oblačilih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dober razmaščevalec?
5.11.2007 19:12:38   
alenkica
Kako pa se spuca bolj staro, leseno pohištvo, lahko tudi s temi razmaščevalci, ali poškodujejo les?

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dober razmaščevalec?
5.11.2007 20:58:42   
Anonimen
Alenkica, saj une kuhinjske omarice so lesene, pa ni nič uničilo niti laka oz. barve niti lesa.

(odgovor članu alenkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dober razmaščevalec?
8.11.2007 14:55:49   
Pobalami
rumen meglio je the best. samo moraš imeti nujno rokavice gor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dober razmaščevalec?
10.11.2007 16:05:35   
mala zirafa
Naš je mastro lindo.Bodite pozorne ker nekatera čistila in praški v večjih hipermarketih (mercator, interspar, tuš...) so poljskega porekla.Mi kupujemo v italiji ali v agrariji pa v mullerju.Mislim da ima DM tudi original robo.
Drugače pa redno čiščenjeuser posted image user posted image .

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dober razmaščevalec?
10.11.2007 23:02:48   
Majuska


IZVIRNO SPOROČILO: robinzon

Trim razmaščevalec, z njim pošpricam tudi mastne madeže na oblačilih.


tudi jaz prisegam na Trim, do zdaj sem povsod uspešno odstranila madeže.

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dober razmaščevalec?
11.11.2007 6:14:58   
m76
Zelo dobro je tudi čistilo W5 iz Lidla. Samo se bolj peni.
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Zelo dobro čistilo je Mr. Muscolo. Pošpricaš, pustiš par sekund. In jaz mam belo pohištvo, pa kar rjavi curki grejo dol. Potem pobrišem z mokro cunjo in s papirnato brisačo in amen. Čisto je.

Zelo dobro je tudi čistilo W5 iz Lidla. Samo se bolj peni.






Ja, W5 čistila iz Lidla so zakon. Pa to prav vsa. Tako za steklo in maščobo, kakor tudi  detergent za posodo , ter prašek ( tekoči) za perilo. Je bil moj mož čisto " usekan" na pralne praške z znamko ( se pravi,,,Ariel, persil itd..) pa sem jaz privlekla enkrat W5 domov in je bil čist paf, da koliko je dober.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?