|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 19:55:21   
Anonimen
Po naslovu sodeč si boste mislile da sem naredila nekaj groznega, nedojemljivega,...
No saj ravno zato pišem, tako se namreč zdi mojemu partnerju, kaj pa ve mislite, ste že kdaj naredile kaj takega?
Pa naj povem malo več...
V nekaj mesecih si bom morala omisliti avto, zakaj morala ker imava dva otroka in sem zdaj odvisna od prevoza drugih, kar pa ne gre. Tako imam namen dokončati izpit za avto in si kupiti en avtek.
Seveda denarja nimam v izobilju, saj sem tudi še študentka. Problem se je pojavil, ko mi je prijateljica pred nekaj dnevi omenila da se je slučajno peljala z Golfom 5-ka in da se ji je zdel prav krasen avto. KEr tega omenjenega avta še nikoli nisem pobližje gledala sem to omenila fantu in problem je nastopil že takrat. Danes pa sva šla avto pogledat in ker sem bial že ravno tam, naj povem da o avtih nimam blage veze, sem se malo pozanimala o moči, ceni, plačilnih pogojih,... Seveda je avto za 15500eur veliko nad mojimi zmožnostmi, delno pa sem zadovoljila potrebo po izpolnitvi svoje želje, da avto vidim. In tu se zadeva zame zaključi. Se pa od kar sem avto le omenila s fantom prepirava, ker misli da bom avto za toliko denarja kupila, oz. dami ga bodo kupili starši. Nič od tega ni res, in to sem mu jasno povedala. Vendar zdaj trdi da noben normalen človek ne hodi gledat avtov, ki si ga ne more privoščiti in da nekaj skrivam. Ali res nobena od vas še nikoli ni šla pogledati nobene stvari, ki ji je bila le všeč, pa čeprav veliko nad mejo njenih zmožžnosti nakupa? Sem res naredila nekaj slabega, in vzbudila dvom? KEr enostavno ne razumem več. Potem mi je pa danes tako ali tako rekel, da bo on svoj avto zamenjal čez nekaj mesecev, in si kupil novega ali skoraj novega, samo da on je redno zaposlen in si lahko to privošči jaz pa ne. Pa niti ni toliko problem v tem, saj vsakemu privoščim vse, nisem bila nikoli nevoščljiva, sploh pa ne fantu. Samo ne razumem da je zdaj prepovedano celo gledati in pridobivati informacije. Saj le sanjam. Ko se skušam pogovoriti, mi pravi le da to ni normalno, da drugi tega ne delajo.  
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 19:57:09   
Anonimen
Matr je ljubosumen.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 19:59:17   
tanikaa
Po moje je tu narobe samo to, da on pravi, da si on lahko privošči, ti pa ne. In vidva mata skupaj dva otroka?????

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:00:33   
natasaom
neki ne razumem..on si lahko privošči nov avto,ti pa ne?a nimata 2 otroka SKUPEJ? mi imamo skupno denarnico in blagajno in tega ne razumem..
in ne,ne hodim po salonih gledat avtomobilov,ker nov avto še dolg ne bo imel mojga imena na prometni

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:00:55   
Anonimen
dej ga mal po zdravju vpraš. pa še to...če sta v skupni vezi z otroci kar sem razumela iz posta ne razumem sploh kako si ON TO LAHKO PRIVOŠČI TI PA NE? a nista skupaj v istem dreku? haloooooooooooo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:02:19   
Anonimen
Imaš internet, bi ga lahko preko različnih oglasnikov tudi pogledala, če se ti gre samo za videz avta. Prav tako dobiš tudi drugih znamk nove avtomobile ki stanejo enako, so enako kvalitetni, le da so večji od golfa. Veš koliko denarja je to...
Je čudno izpadlo, da si greš ogledati tak avto.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:03:37   
Anonimen
Ne privošči ti boljše stvari kot jo ima on, ne bo ti lahko živeti z njim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:03:59   
Anonimen
Pha...midva sva bla že 4x na poskusni vožnji z Q7, pa si ga niti približno ne morva prvoščt. user posted image
Kaj bi si šele tvoj dedc o nama misluuser posted image

Pa k sva stanovanje opremljala sva tud riti naslanjala na sedežne k so ble par miljonov, na konc pa kupla eno za 300jurjevuser posted image , pa jst na nepremičninah vsake tolk mal prešnofam če se kkšna dobra bajta al pa parcela v našem koncu prodaja, pa si še kurnika ne morem prvoščt kupt....

Tvoj dedc je čudn! Kup mu plajboj in k bo gledu slike rec nej ne gleda stvari k si jih ne more prvoščt k normalni ljudje tega ne delajouser posted image

Drgač pa....če si moj dedc prvošč nov avto....si ga tud jst....k to ni njegov avto....ampk najin. Kako čudaško vezo pa mata....to je moje to tvojeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:05:11   
Anonimen
Zelo manipulira s tabo.

Super mu je, da si doma, še brez avta, bingo zanj.

Kar pojdi z njim, ko bo šel gledat svoj novi avto :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:05:20   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24



Tvoj dedc je čudn! Kup mu plajboj in k bo gledu slike rec nej ne gleda stvari k si jih ne more prvoščt k normalni ljudje tega ne delajouser posted image



Danes pa zmaguješ. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:06:39   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Imaš internet, bi ga lahko preko različnih oglasnikov tudi pogledala, če se ti gre samo za videz avta. Prav tako dobiš tudi drugih znamk nove avtomobile ki stanejo enako, so enako kvalitetni, le da so večji od golfa. Veš koliko denarja je to...
Je čudno izpadlo, da si greš ogledati tak avto.


A ti si pa njen mož user posted image ?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:09:28   
*alja*
Ja čudno je res da si šla gledat avto v salon, jas ga ziher nebi šla, bi pogledala na internetu.

Vendar ni poanta v tem, ampak v tem da sta vidva skup v istem gospodinstvu, starša dvema otrokoma in si spodnašata ker je česa zmožen, ker pa ne user posted image ! Zakaj nimata tudi financ skupi?

Je pa res ljubosumen. Ko mali otroci, "jas mam taki avto", druk otrok pa pravi, "men je pa ata kupil večjega, lepšega in boljšega"


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:09:41   
Anonimen
Ja midva imava moje tvoje, pač so bili taki razlogi. In ja imava dva otroka. In ja vem koliko denarja je to, vendar sem ga hotela videti v živo, prav tega, takega ki mi je lep in zanimiv. Vsa poanta je v tem, da ga res ne mislim kupit, hotela sem ga pa videti, pa ta avto hiša je na poti domov in končala ogled sem v petih minutah. Res ne vem več, kaj naj si misli. In pripomba o njegovih zmožnostih je dejansko letela na to, koliko denarja on več zasluži kot jaz. Pa on ne hodi gledat avta za toliko, pa si bi ga lahko kupil. Le kaj potem jaz revež sploh mislim? Zanimalo me je v bistu to kar je ena napisala, da lahko hodiš gledat stvari ki so ti všeč, pa čeprav si jih ne moreš privoščiti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:10:45   
Anonimen
to sm pa ze jwst hotla napisat ,pa si me prehitelauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:11:30   
Anonimen
Anonimna vidva imata dost dost večji problem v vajini vezi, k nima nobene veze z bogim nemcem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:14:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Anonimna vidva imata dost dost večji problem v vajini vezi, k nima nobene veze z bogim nemcem.


Še dobro, da nisi šla kakšnega Francoza gledat...


...ali pa Italijana...user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:14:38   
Špelca21
Se čisto strinjam s predhodnicami. Pa kaj potem če gledaš. Ko sem jst kupovala zase avto sem tudi gledala ulala drage avte ampak na koncu sem si kupila avto za 2700 € ker je bila to moja najvišja sprejemljiva finančna zmožnost. Pa še zdj kdaj zavijem v kakšen salon pa mal pošnovam pa rečem "ko bom pa velika in bogata bom mela pa to in to" user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:14:46   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja midva imava moje tvoje, pač so bili taki razlogi. In ja imava dva otroka. In ja vem koliko denarja je to, vendar sem ga hotela videti v živo, prav tega, takega ki mi je lep in zanimiv. Vsa poanta je v tem, da ga res ne mislim kupit, hotela sem ga pa videti, pa ta avto hiša je na poti domov in končala ogled sem v petih minutah. Res ne vem več, kaj naj si misli. In pripomba o njegovih zmožnostih je dejansko letela na to, koliko denarja on več zasluži kot jaz. Pa on ne hodi gledat avta za toliko, pa si bi ga lahko kupil. Le kaj potem jaz revež sploh mislim? Zanimalo me je v bistu to kar je ena napisala, da lahko hodiš gledat stvari ki so ti všeč, pa čeprav si jih ne moreš privoščiti.



Jaz tudi večkrat gledam stvari, ki si jih verjetno ne bom mogla nikoli privoščit. In v tem meni tvoje dejanje sploh ni čudno.

Mi je pa fejst čudno...ne čudno, mimo, evo edini izraz, ki ga najdem, to, da mata ločene finance. In po tvojem drugem postu sklepam samo eno. Človek se boji, da boš naekrat mela ti več, kot on.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:17:26   
lemavrica
Vse tiste ki pravite da je res čudno da je šla v salon gledat nov avto, dejte povedat, a ve pa nikdar niste gledale kaj kar si ne morete privoščit, npr: pregrešno drage čevlje, sej v končni fazi si zdaj lahko vsako stvar pogledaš na netu.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:18:18   
Anonimen
O ja Karin. O ja!!!
Ljudje smo si različni, kaj naj rečem. Je pa zagotovo v zvezi vse drugače če deliš, dobro in slabo, finance in skrb za družino,...

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:19:04   
purple
Tudi jaz hodim gledat stvari, ki so mi všeč- pa si jih ne morem privoščiti. Le zakaj ne. Sanjati je lepo.Pa ponavadi hodiva kar oba z možekom skupaj.user posted image


Odnos moje- tvoje, pa zame ni zdrav. Saj za daljno prihodnost družine ne.



_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:19:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Vse tiste ki pravite da je res čudno da je šla v salon gledat nov avto, dejte povedat, a ve pa nikdar niste gledale kaj kar si ne morete privoščit, npr: pregrešno drage čevlje, sej v končni fazi si zdaj lahko vsako stvar pogledaš na netu.


Itak da niso, pa v mercatorju, cityu ipd. tud planšarce nosjo mimo stvari k si jih ne morjo prvoščtuser posted image

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:24:47   
natasaom
sej jest tud gledam stvari...ampak avta pa res ne grem v salon gledat...bom šla takrat ko ga bom kupovala..
kar se pa tiče moje-tvoje..sorry jest nebi mogla tko živet.al pa bi se navadla user posted image

men je bivši še skret papir odnesu zato k ga je ON kupu user posted image  psiho

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:25:58   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom


men je bivši še skret papir odnesu zato k ga je ON kupu user posted image  psiho


Upam, da ne rabljenega. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sem res jaz edina,ki naredi kaj takega
15.11.2007 20:26:10   
petja
Men bi se zmešal, če ne bi mogla vsake toliko časa napasti oči na stvareh, za katere vem, da si jih nikoli ne bom (mogla) privoščila.

Ko smo še živeli v Nemčiji in sem kupovala nov avto, sva se odpeljala na avto sejem v Frankfurt in pasla oči na najdražjih možnih avtih, kupla pa itak nisem nobenega.

Pa velikokrat preko interneta pregledam kolekcije znanih kreatorjev, pa gledam strašansko drage hiše/stanovanja z luksuzno opremo, pa kaj!

Mojemu se to zdi zabavno, pa tut zasluži več od mene user posted image

Pa ko mu rečem, da bom šla enkrat s prijateljico v NY za pet dni in bova samo šopingirale (tam čez ene 50 let user posted image ), mi reče, da OK. Al pa ko rečem, da bom šla na fuzbal tekmo Barcelona - Madrid, pa tut če bom v Barceloni samo 5 ur, mi reče, zakaj pa ne.

V glavnem, izpadi tvojega fanta bi bili meni totalno nesprejemljivi!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?