|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OBUPANA SEM
20.11.2007 16:45:38   
leonida
user posted image Punce moje.Prosim vas ne me obsojat da sem nerazgledana,ampak jaz si tako noro želimuser posted image .Večkrat je bilo to moje vprašanje.In se kar lovim krog tega. Moti me ker moje kolegice govorijo kako po spolnem odnosu jim teče sperma iz nožnice.Madona zakaj meni ne? Kaj sem drugačna?user posted image user posted image user posted image user posted image Opazovala sem ga kako mu prihaja, vevečkrat sem ga opazovala,ko mu pride. Občutim ko mu pride,čutim v sebi....ampak ven pa ni in ni...user posted image user posted image user posted image Mogoče včasih samo malo.Kaj je narobe???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: OBUPANA SEM
20.11.2007 16:56:07   
nicnic
Jah, pa koliko sperme pa izbrizga naenkrat? Pa če imata zelo zelo pogoste spolne odnose je tega "materiala" manj, kot če seksata na 2-3 dni. Pa sploh ni važna kvantiteta ampak kvaliteta. Tako ali tako je usoden sam en spermij! Ne se obremenjevat!
Čisto preprosto pa lahko pod navaden otroški mikrospkop pogledaš gibljivost in število njegovih spermijev, da bosta malo bolj mirna. Pač kakšne znanstvene raziskave ne moreš narediti na tem mikroskopu, ampak če jih full mrgoli bosta pa že videla.user posted image


_____________________________

Pameten si, če verjameš samo polovice tega, kar slišiš.
Genialen, če ugotoviš, katero polovico.

(odgovor članu leonida)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: OBUPANA SEM
20.11.2007 17:20:59   
Anonimen
A spet???

Pa zaj bi že lahk vedla in se pozanimala.....

(odgovor članu nicnic)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: OBUPANA SEM
20.11.2007 17:29:55   
bastian111
user posted image user posted image user posted image
Ne se obremnjevati z drugimi. Vsak človek je unikat in tako tudi je. Ženske lahko imamo podobne siptome ,tako kot nap. moški ,pač pa vsaka stvar se  razlikuje od osebe do osebe. Želim tebi in tvojemu dragemu vso srečo  še v naprej.Sama pa se ne sekiraj keri teče bolj drugi pa manj.Za sebe lahko povem ,da je v časih bolj ,drugič manj in spet tretjič nič  saj veš kaj a ne..SREČNO!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: OBUPANA SEM
20.11.2007 18:06:15   
Naja30
Oprosti, ampak tale izjava je pa smešna. Da ne teče ven sperma? Saj če mu pride, veš menda, da je notri?
Ne se toliko sekirat, sprosti se. Ne poslušaj toliko drugih, ker je vsak človek drugačen.

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: OBUPANA SEM
20.11.2007 18:30:01   
ajam27
Če se za user posted image  trudita že dlje časa je morebiti razlog prav sperma. Zato pa na spermiogramu izmerijo št. semenčic, obliko, hitrost in pa seveda UTEKOČINJANJE. Sperma se naj bi po določenjem času utekočinila...morebiti sperma tvojega partnerja rabi dlje časa za to in ti niti ne opaziš, da ti je odtekla iz nožnice (npr. med uriniranjem).
Seveda je to le moje mišljenje!user posted image
Najbolje pa, da greš k G in on ti bo na podlagi pregleda ugotovil zakaj je temu tako in svetoval nadaljne postopke (če bodo potrebni).

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: OBUPANA SEM
20.11.2007 20:30:58   
Anonimen
Zdaj si pa že težka z temi eni in istimi vprašanji. Pejd v knjižnico in se tam zabubi dokler ne prebereš vseh knjig o seksu. Lahko da ti bo potem kaj bolj jasno. Madona

(odgovor članu leonida)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: OBUPANA SEM
20.11.2007 22:05:10   
Anonimen
A nisi zadnjič imela problem, ker ti ni stekla iz nožnice. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: OBUPANA SEM
20.11.2007 22:14:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taly

A nisi zadnjič imela problem, ker ti ni stekla iz nožnice. user posted image user posted image user posted image


Ne samo zadnjič...user posted image
http://ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1886671&mpage=1&key=&#1886671
http://ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1905111&mpage=1&key=&#1905111

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: OBUPANA SEM
20.11.2007 22:34:09   
Anonimen
Jaz tudi user posted image . Ker se nekomu žal ne da pomagat. user posted image

(odgovor članu leonida)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: OBUPANA SEM
20.11.2007 23:06:19   
lindy
ja pa kaj ste sitne, če si pač tolk želi dojenčka in jo mučijo vsa ta vprašanja, pa anonimna če znaš napadat ljudi bi mela lohk tolk jajc, da ne uporabljaš anonimnostiuser posted image .
Mislim, da nima veze, če ti sperma nič ne teče ven, važn da gre notr!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: OBUPANA SEM
20.11.2007 23:31:54   
polaris

IZVIRNO SPOROČILO: lindy

ja pa kaj ste sitne, če si pač tolk želi dojenčka in jo mučijo vsa ta vprašanja, pa anonimna če znaš napadat ljudi bi mela lohk tolk jajc, da ne uporabljaš anonimnostiuser posted image .
Mislim, da nima veze, če ti sperma nič ne teče ven, važn da gre notr!


Bravo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: OBUPANA SEM
21.11.2007 0:02:17   
nf
To vprašanje je pa že tolk bizarno, da kr moram sodelovat user posted image  Leonida, kaj če bi na kak drug način pogruntala, ali ima tvoj dragi bolj tekočo ali bolj kompaktno spermo? user posted image  

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: OBUPANA SEM
21.11.2007 8:04:18   
Neža7
Jaz za sebe vem, da teče ven.....

Sori ne bi vedela 100% razlog zakaj ne razen , če ful veliko user posted image . Moj je bil kmalu popolnama prazen po en teden intenzivno user posted image  , vendar moški niso nikoli popolnama prazni.

Sori ne morem več pomagat. user posted image





_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: OBUPANA SEM
21.11.2007 10:24:54   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Taly

A nisi zadnjič imela problem, ker ti ni stekla iz nožnice. user posted image user posted image user posted image


A to je ista oseba??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: OBUPANA SEM
21.11.2007 10:26:45   
Anonimen
Naj mu enkrat pride kam drugam,ne v tebe,npr.na tvoj trebuh,pa boš videla!!

(odgovor članu Neža7)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: OBUPANA SEM
21.11.2007 12:30:17   
silvya
Jaz se ne čudim več, da kdo postane glede tega kar  leonida sprašuje "siten".
Večkrat ti je že bilo svetovano kaj in kako, pa še vedno ista vprašanja. No sedaj bom tudi jaz označena za sitno.
Poglej, ni stvar v tem koliko je sperme in če steče ven ali ne. Stvar je v kakovosti. O tem pa se lahko prepričaš samo s spermiogramom. Mogoče pa ni problem pri njem ampak pri tebi. S tem se tako obremenjuješ, da že psihično vplivaš na možnost zanositve. Daj se sprosti in ne razmišljaj o tem kako sperma zgleda.
Če pa še vedno ne bo uspelo in dvomiš v vajino zdravje, pa se obrni na ginekologa. Druge rešitve ni. Ker ti tu na forumu ne moremo pomagati.
Tako, nasvete si dobila, sedaj pa ukrepaj tako kot misliš, da je prav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: OBUPANA SEM
21.11.2007 13:46:47   
Argojuhica
Včasih je več, včasih manj. Tudi jaz sem imela obdobje, ko sem bila čisto obsedena s tem in te razumem. Mislim, da je res odvisno od kvalitete in ne kvantitete. Predlagam, da se z možekom odkrito pogovoriš in ustrezno ukrepata. Ne morem pa iti mimo, da ne bi okregala tebe anonimna. Najlažje je srati s polno ritjo in se skrivati. Če ni v tvoji moči pomagat drugim, ti predlagam, da najdeš kakšno koristno zaposlitev, ki te bo razveseljevala, ker se mi resnično smiliš. LP Vesna

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So prihodnost »tamagoči« oziroma virtualni...
Bi lahko bila prihodnost starševstva v virtualnih, t.i. »tamagoči« otrocih, ki bi obstajali samo v metaverzumu? Kako odp...
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?