|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   striptizeta na abrahamu
19.11.2007 13:42:24   
Anonimen
Zanima me kaj bi si vi mislili o tem, da nekdo za darilo slavljencu pripeljejo striptizeto in njenega zvodnika in sicer v pričo njegove familije, torej žene in otrok?? Ti o tem niso nič prej obveščeni tako,da so zelo šokirani ob tem dogodku.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 13:44:52   
Anonimen
O čem ali komu naj bi si kaj mislila ?
Naročniku ? Striptizeti? A striptizete imajo tudi zvodnika?


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 13:45:43   
Anonimen
Jaz nisem za take zadeve.

Te striptizete so čisto fuj.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 13:47:31   
Anonimen
Mene bi kap. Pa ne zarad mene, sam zarad družine. K ni to glih...vsej z ženo bi se lahko prej posvetovali.
Kdo je bil pa tak pameten da je to naredu?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
19.11.2007 13:48:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 13:53:58   
maruškaŠ
Totalno neokusno, poniževalno do vse družine in predvsem veliko pove o tem kakšne prijatelje kdo ima.

Če bi mojemu partnerju kdo to naredil (ko bo star 50 let) bi striptizeta in naročnik pospešeno zapustila fešto.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 13:56:39   
muki1
Eh, ne no..... user posted image  user posted image  user posted image  totalka neokusno.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 13:57:38   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Če bi mojemu partnerju kdo to naredil (ko bo star 50 let) bi striptizeta in naročnik pospešeno zapustila fešto.


Prej ,,naročnik,, striptizeta itak samo ,,svoje delo dela user posted image ,,.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 13:58:07   
Anonimen
adelaide: sprašujem pač kaj si mislite o tej osebi ki je to pripravila? Glede zvodnika pa je mal čudn, da ti tam  zravn stoji pa to...

Drgač sem pa v ožjem sorodu s slavljencem in mi je bilo ogabno gledat kako se je ta striptizeta  vlačla po njem in to brez zadržkov. Sej smo takoj vedeli kdo je to pripravil, sam kaj češ eni so pač taki, da ti lahk hitro pokvarijo lepo vzdušje.Sta pa žena in hčerka povedali na koncu, da sta bili užaljeni in da se jima je zdelo to zelo primitivno darilo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 14:00:41   
Rožica I
Precej neizvirno.. Če je že imel v mislih kaj takega, bi bilo bolje, da bi abrahamovca peljal oz. povabil v bar, kjer bi vsaj imel kaj od tega user posted image ..

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 14:00:46   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
da se jima je zdelo to zelo primitivno darilo.



In prav sta imeli.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 14:01:11   
smigli
Zelo neokusno......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 14:02:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: smigli30@email.si

Zelo neokusno......


Se strinjam

(odgovor članu smigli)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 14:04:48   
blue sky
Res zelo neokusno in primitivno user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 14:06:32   
Anonimen
ogabno gledat kako se je ta striptizeta  vlačla po njem in to brez zadržkov.



A to se je zgodlo user posted image


Daleč najbolj ogaben je seveda slavljenec, ki je pustil da se ona vlači po njem user posted image  Pravi moški ne bi nikdar dovolil, da se to dogaja vpričo žene in hčerke. Še bolj pravi ded, pa tega v nobenem primeru ne bi dovolil.

< Sporočilo je popravil nivess -- 19.11.2007 14:08:04 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 14:18:22   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

ogabno gledat kako se je ta striptizeta  vlačla po njem in to brez zadržkov.



A to se je zgodlo user posted image


Daleč najbolj ogaben je seveda slavljenec, ki je pustil da se ona vlači po njem user posted image  Pravi moški ne bi nikdar dovolil, da se to dogaja vpričo žene in hčerke. Še bolj pravi ded, pa tega v nobenem primeru ne bi dovolil.



user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 14:23:06   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

adelaide: sprašujem pač kaj si mislite o tej osebi ki je to pripravila? Glede zvodnika pa je mal čudn, da ti tam  zravn stoji pa to...

Drgač sem pa v ožjem sorodu s slavljencem in mi je bilo ogabno gledat kako se je ta striptizeta  vlačla po njem in to brez zadržkov. Sej smo takoj vedeli kdo je to pripravil, sam kaj češ eni so pač taki, da ti lahk hitro pokvarijo lepo vzdušje.Sta pa žena in hčerka povedali na koncu, da sta bili užaljeni in da se jima je zdelo to zelo primitivno darilo.



Zame je ta slavljenec še slabši kot pa ta ki je pripeljal striptizeto! Tako "darilo" se enostavno postavi pred vrata hkrati z osebo, ki ga je podarila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 14:25:26   
Anonimen
nivess : to ti itak dam prav, sam on je sedel na stolu z zavezanimi očmi in je mislil, da se kdo drug zajebava, pa je malo sodeloval, potem ko mu je pa odvezala oči pa je tud sam bil zelo presenečen, ne vem če v pozitivnem smislu, je pač mal sodeloval, sam ne tako da bi jo šlatal in ne vem kaj ,ampak je hotel plesat z njo, ampak ta striptizeta ga je  ga je kar na steno pribila in se po njem vesla. Žena možu ni nič zamerla, ker je bil korekten in to je možu tud povedala. Užaljena je zaradi tistega ,ki je to naredil pa še v sorodu je z ženo ta osebek .Ahhh....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 14:35:59   
Anonimen
No coment.user posted image Tole je res neokusno.

Bolje bi bilo, da se nekdo za foro našemi malo v striptizeto za opolnoči. Tko smo mi naredili. Teta se je oblekla v črne žabe, rdeča srajca, lasulja črna, pa potem rdeš veliiiik klobuk, da je bila pod njim dobesedno skrita.
Čez žabe je bila oblečena v rdeče tangice, žez sebe pa je dala črn plet, ful velik. In to je vžgalo do fula. V bistvu mu je takrat  malo za hec zaplesala, za šov. Smeha je bilo na pretek. Slačila se ni nič, samo plet je dala dol.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 14:44:49   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

nivess : to ti itak dam prav, sam on je sedel na stolu z zavezanimi očmi in je mislil, da se kdo drug zajebava, pa je malo sodeloval, potem ko mu je pa odvezala oči pa je tud sam bil zelo presenečen, ne vem če v pozitivnem smislu, je pač mal sodeloval, sam ne tako da bi jo šlatal in ne vem kaj ,ampak je hotel plesat z njo, ampak ta striptizeta ga je  ga je kar na steno pribila in se po njem vesla. Žena možu ni nič zamerla, ker je bil korekten in to je možu tud povedala. Užaljena je zaradi tistega ,ki je to naredil pa še v sorodu je z ženo ta osebek .Ahhh....


pol pa mu je oproščeno, slavljencu namreč

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 14:46:07   
mišk
striptizeta vlačla po njem in to brez zadržkov


Joooj, da bi bil moj!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 14:52:08   
taja27
popolnoma neprimerno za abrahama. meni sicer ne bi blo všeč niti na fantovščini, niti na 30letnici, ... sploh pa ne, da bi moj mož dobil takšno darilo. priznam, želela bi si, da skensla darilo in darovalca.

drugač pa. ja, spriptizete imajo 'zvodnika' oz. šefa, kot one temu rečejo. poznam eno, ki hodi na isti anticelulitni program, kot jst.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 14:52:31   
natasaom
joj sej ne vem kaj bi naredila..po moje bi vrgla ven naročnika in zvodnika-ženski bi pa dala hrano in pijačo.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 15:17:11   
lex
totalno neokusno. če je že moral pripeljati nekoga bi mu raje sedaj tako popularne trebušne plesalke, ki odplešejo svoje, pripeljejo torto se malo poveselijo poleg in gredo domov, brez šefov in druge navlake.

Mojemu atiju so to naredile ženske kolegice in moja mami, je bil na sredini kot paša sredi harema, pa so mu plesale okoli, nato je pa dobil še presenečenje njihovo inštruktorco, s katero sta zaplesala, pa torto je pripeljala in pol je bolj mojega brateca pecalauser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: striptizeta na abrahamu
19.11.2007 15:33:24   
kalbo
No striptizeta na petdesetletnico, tridesetletnico, fantovščino al bilo kam ne sodi brez predhodnega dogovora s slavljencem. Če to narediš brez privoljenja, za moje pojme te osebe ne spoštuješ. Nikoli ne veš, kakšna življenjska načela ima vsak posameznik in njegova družina, zato je potrebno bit pri teh stvareh pazljiv in spoštovati želje slavljenca.

Čudim pa se in zelo mi je žal zaradi poniževalnega odnosa do striptizete same. To je le dekle, ki pač opravlja svoje delo. Tisti človek zraven ni zvodnik, ampak varnostnik, ki skrbi za njeno varnost. Striptizeta pa ni enako kot prostitutka. Za moje pojme si pa tudi prostitutka zasluži spoštovanje, ker tudi ona le opravlja svoje delo. Mimogrede, opravlja najstarejšo obrt na svetu. Vsako delo je vredno spoštovanja.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?