|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako pa bi ve reagirale?
16.10.2007 8:10:23   
Tejči
Ojla,

moja pupika je imela 3.10. rojstni dan. Ker je bila bolna, jo je ati dobil naslednji dan, peljal k zdravniku in potem še okrog "pobrat" darila po njegovem sorodstvu. Ok, ni bilo najbolj prav, da jo je bolno vozil okrog, a ok, že ve, kaj dela. Od takrat do danes je še ni videl! V ponedeljek 8.10. je poslal sms, če je že kaj boljša in če si lahko pride kaj po njo, da mu naj sporočim. Sem mu odpisala, da lahko in da naj javi, kdaj. Od takrat ni bilo glasu od njega. Stikov nimava določenih, kadar izrazi željo, jo dobi..to je bilo do sedaj nekje 2 krat na teden. Stikov mu ne branim, kvečemu sem vesela... Ampak...sedaj je očitno pozabil, da ima hčerkico... Pupika ga od 4.10. ni videla, niti slišala. Jaz ga ne mislim klicat in prosit naj pride kaj po njo, ne vem pa, kako odreagirat ko bo klical, da bi jo videluser posted image  Besna sem, da pozabi na njo, na njo, ki ga ima tako rada...ki ga pogreša... Ne veste kako sem jezna... NO, kako bi ve odreagirale? Bi ga nahrulile kaj si misli, ali kaj bi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako pa bi ve reagirale?
16.10.2007 8:14:52   
Marogica
Preden bi ga nahrulila, se pozanimaj, zakaj ga ni bilo. Če praviš, da so bili drugače obiski dokaj redni...user posted image , kaj pa vem. Mogoče se je kaj zgodilo.  Pa tudi drugače ga ne nahruli, temveč se z njim pogovori in če se ne bo dalo, določita konkretne dneve obiskov.

Nekako se ja mora urediti..zavoljo otroka...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako pa bi ve reagirale?
16.10.2007 8:17:36   
nuala
Pogovorila bi se z njim ob priliki. Mirno.
Pa definitivno bi uvedla termine obiskov; konec koncev je to prav za otroka ( vedel bo, kdaj pride ponj oče ), zate ( da si boš v tistih urah lahko organizirala kaj drugega ) in zanj ( imeti otroka pomeni tudi odgovornost ).

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako pa bi ve reagirale?
16.10.2007 8:19:02   
Anonimen
Mogoče bi ga pa vseeno poklicala in vprašala kako in kaj. No, saj sama veš v kakšnih odnosih sta. user posted image
En pogovor pa vseeno ne bi škodil.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako pa bi ve reagirale?
16.10.2007 8:36:50   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Pogovorila bi se z njim ob priliki. Mirno.
Pa definitivno bi uvedla termine obiskov; konec koncev je to prav za otroka ( vedel bo, kdaj pride ponj oče ), zate ( da si boš v tistih urah lahko organizirala kaj drugega ) in zanj ( imeti otroka pomeni tudi odgovornost ).


Se podpišem pod tole.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako pa bi ve reagirale?
16.10.2007 9:09:50   
daddy
   Seveda je nujno imeti "timing". Tako, da vsi točno vete, kdaj je otrok pri drugem staršu. Kar tako, ko nekomu zapaše pa pride po otroka, to ni ničemur podobno. Poskusita se vsekakor zmenit v tej smeri. Če gre, seveda brez vpitja.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako pa bi ve reagirale?
16.10.2007 9:38:32   
ona
tako se je moj bivši obnašal in hodil po otroka kadar se mu je zahotelo!¨
Ok,razumem,da imajo moški svoje fleše in mislijo,da samo oni delajo prav...
potem sem en dan naredila red in od njega zahtevala,da na socialnme urediva in določiva stike kdaj bo imel otroka in je znorel,da pač on lahko dela kar hoče!Ja pa kaj še,tudi otrok se mora navadit enega reda,kajne?
Ko pa mu nisem otroka dala kadar se mu je dvignilo,je nekaj grozil,potem pa je le uvidel,da tako ne bo šlo in sva lepo uredila pisno stike,katerih se je začuda začel držat in redno hodit po otroka!
Punca malo udari po mizi in naredi red,ker tako je samo otrok zmešan in ne ve kdaj bo lahko kje biluser posted image Postavi se za otroka in si pisno uredita stike in se tega tudi držita!

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako pa bi ve reagirale?
16.10.2007 10:16:48   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Ok,razumem,da imajo moški svoje fleše in mislijo,da samo oni delajo prav...


  Kako bistroumno  user posted image user posted image  ...... ni kaj.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako pa bi ve reagirale?
16.10.2007 10:40:03   
lev76
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Pogovorila bi se z njim ob priliki. Mirno.
Pa definitivno bi uvedla termine obiskov; konec koncev je to prav za otroka ( vedel bo, kdaj pride ponj oče ), zate ( da si boš v tistih urah lahko organizirala kaj drugega ) in zanj ( imeti otroka pomeni tudi odgovornost ).


Se podpišem pod tole.


Jaz tudi.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako pa bi ve reagirale?
16.10.2007 11:17:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lev76

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Pogovorila bi se z njim ob priliki. Mirno.
Pa definitivno bi uvedla termine obiskov; konec koncev je to prav za otroka ( vedel bo, kdaj pride ponj oče ), zate ( da si boš v tistih urah lahko organizirala kaj drugega ) in zanj ( imeti otroka pomeni tudi odgovornost ).


Se podpišem pod tole.


Jaz tudi.

No, pa še jaz tu pristavim svoj piskerček.

(odgovor članu lev76)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako pa bi ve reagirale?
17.10.2007 6:22:33   
dory
ker nista nic urejala uradno, se tud nimas kej bunit...na tvojem mestu bi ga poklicala in mal spomnila...drugace pa vse kar se tice prezivnine in stikov, ne bi odlasala ampak bi sla po uraden zegenj..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako pa bi ve reagirale?
17.10.2007 7:38:40   
srki
Tudi jaz mislim, da je ni kar pozabil. Ne bi rekla, da odkar sta šla narazen, da jo je enkrtat videl.

Pa se zmenita, točno, kolikrat na teden jo vidi.

So tudi primeri, npr. poznam enega, ki svojega otroka ni videl 7 mesecev, pa živijo narazen mogoče 5 km. To je bolj žalostno.

Pogovori se z njim, vprašaj ga, zakaj vaju oz. te ni poklical in je prišel iskat.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako pa bi ve reagirale?
20.11.2007 10:01:17   
Anonimen
Tejči kak si kaj porihtala, zakaj ga ni blo?

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako pa bi ve reagirale?
20.11.2007 10:10:48   
Anonimen
ne vem mene bi pa skrbel da z njim kaj ni ok. mogoče je pa bolan al pa kaj? ne vem jaz bi ga poklicala in povprašala zakaj ga ni

drugače bi bilo pametno ja uredit te stike na uradnem nivoju

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako pa bi ve reagirale?
20.11.2007 10:41:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

ne vem mene bi pa skrbel da z njim kaj ni ok. mogoče je pa bolan al pa kaj? ne vem jaz bi ga poklicala in povprašala zakaj ga ni



Saj to je res, mogoče je bil bolan. Ampak tolko, da ne more poklicat in sporočit, da ga ne bo user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako pa bi ve reagirale?
21.11.2007 7:19:18   
Peteršilj
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

ne vem mene bi pa skrbel da z njim kaj ni ok. mogoče je pa bolan al pa kaj? ne vem jaz bi ga poklicala in povprašala zakaj ga ni

drugače bi bilo pametno ja uredit te stike na uradnem nivoju

tudi jaz bi naredila tako

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?