|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomagajte
22.11.2007 20:13:43   
kawasakica
prosim, če je imela katera podobne izkušnje...danes sem v levi dojki čutila zatrdlino, čez dan je postala boleča, zdaj zvečer je bil že problem, ko sva se dojila. Zvečer se mi je ista stvar pojavila tudi na desni dojki. Dojiva se na 2,5 max na 3 ure, sem brez vročine. Kaj naj naredim, hvala vamuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomagajte
22.11.2007 20:18:15   
Anonimen
Pod tuš, polivaj dojki s toplo-vročo vodo in izstiskaj mleko, da zatrdlini izgineta. Imaš zastoj mleka. Pa čim večkrat pristavi otroka, da ti izprazni dojki.

(odgovor članu kawasakica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomagajte
22.11.2007 20:18:54   
StBarbara
kaj pa tuširanje/masiranje s toplo vodo?

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomagajte
22.11.2007 20:19:17   
Anonimen
Čim več otroka pristavljaj na to dojko, ter si izčrpaj toliko mleka, da npetost popusti. Še prej si dojko fejst zmasiraj pod toplo vodo. Meni so rekli, da naj bo toliko topla, kolikor lahko zdržiš.
Pa še sem pokukaj.

(odgovor članu kawasakica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomagajte
22.11.2007 20:23:48   
kawasakica
hvala vam, letim pod tuš..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomagajte
22.11.2007 20:34:14   
2 Sraki
Po toplem tuširanju in masaži je meni pomagalo, da sem si dojko z hladnejšo vodo ohladila, kar povzroči manjšo proizvodnjo mleka.

(odgovor članu kawasakica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomagajte
22.11.2007 20:45:03   
tinaaja
vroce obkladke pred dojenjem, crpanjem,
hladne vmes...

cim vec pristavljaj in ko dojis/crpas si masiraj zatrdlino v smeri proti bradavici, torej da pomagas proti "izhodu"


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomagajte
22.11.2007 22:09:22   
kawasakica
do zdaj sem si devala tople obkladke, se tuškala in si črpala. Kljub temu, da mi nič več ne priteče, se otrdline še čutijo. Pred 2 uro se sonček ne bo zbudil. Ne bo nič narobe, če na njega počakam ?user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomagajte
23.11.2007 15:14:18   
Anonimen
jaz se nisem nikoli tušala... ker mi ni, da bi pol ure stala pod tušem, znucala cel bojler vode, itd....
jaz sem vedno prakticirala z vročim termoforjem. pred dojenjem cca. 10 minut na jošk, potem pa dojenčka zraven, da ti vse ven izčrpa. to ponoviš tudi 3 do 4 krat. če pa je bula na takem mestu, da lahko med dojenjem daš zraven termofor, zraven pa še malce masiraj.
zadnjič enkrat sem zaspala s termoforjem na joški, in ko sem se čez dve uri zbudila, nisem imela več bule, majica pa je bla vsa mokra od mleka.
tak da poiskusi, pa veliko sreče ti želim user posted image

(odgovor članu kawasakica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomagajte
23.11.2007 17:04:24   
kaya2007
jaz sem si sicer dajala obkladke, ampak najbolj mi je pa pomagala masaža...sem kar možku zatežila, je bilo bolj učinkovito.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomagajte
23.11.2007 19:10:44   
kmarija
Zatrdlini morš kr fajn masirat (mal zobe stisn), pa med dojenjem jo tudi masiraj. Meni najbolj to pomaga, pa še najbolj učinkovito je. Jaz si po vsakem dojenju pretipam dojki in morebitne zatrdline premasiram. Pa mastitis sem dobila v 4 tednu - tist pa boli. Pa morš pri mastitisu lih tko močno masirat user posted image .

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?