|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Želja po še enem otroku
21.11.2007 16:18:08   
mamiH
POZDRAVLJENE! Sem nova in bi prosila za nasvet. Imamva že 5 let starega fanta , ki boleha za mišično atrofijo. Imela sem že dve neuspešni nosečnosti, pri prvi ni v 8. tednu bil srček user posted image , pri drugi pa se plod ni razvija tako kot bi se mogeluser posted image . Z možem si močno želiva še enega a nevema ali naj še malo počakava ali ne.Ta druga nosečnost se je končala letos junija.

< Sporočilo je popravil ankaa -- 21.11.2007 18:47:35 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Želja po še enem otroku
21.11.2007 16:22:42   
Anonimen
Koliko časa vama je pa G svetoval da počakata?

< Sporočilo je popravil ankaa -- 21.11.2007 18:47:45 >

(odgovor članu mamiH)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Želja po še enem otroku
21.11.2007 16:26:39   
mamiH
nisem se še z ginekologinjo o tem pogovarjala , ker po splavu sem pač mislila da ne bomo več imeli, vendar je sedaj želja po otročku velika.

< Sporočilo je popravil ankaa -- 21.11.2007 18:47:55 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Želja po še enem otroku
21.11.2007 16:51:06   
kajalin*
Mislim,da ti bo G povedu,da čez najmanj 6m.

< Sporočilo je popravil ankaa -- 21.11.2007 18:48:08 >

(odgovor članu mamiH)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Želja po še enem otroku
21.11.2007 17:08:05   
mamiH
hvala , se morem naročit za pregled pa mi bo G  razložila

< Sporočilo je popravil ankaa -- 21.11.2007 18:48:17 >

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Želja po še enem otroku
21.11.2007 20:04:16   
muha1
mimiH lepo, da ste se odločili še za enega user posted image . Kar vztrajno in držim vam pestke za zdravo nosečnost user posted image

(odgovor članu mamiH)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Želja po še enem otroku
22.11.2007 10:24:00   
Lusa
Ma napišem nekaj pa me ven vrže-presneto!!!Bom na hitro še 1x.

MamiH-na vajinem mestu ,bi jaz najprej dala skoz kakšne preiskave glede tega ,da že 3x ni šlo vse po maslu in potem bi videla za naprej.Sem pa vesela ,da imaš toliko poguma za še enga otročka.

Taly-user posted image Nič ne razumem.

Drugače sem pa tud jaz bila v preteklosti kar razočarana s moderatorko ,ker je brisala vse teme skoraj proti ,za nas starše ,ki pa imamo oz. smo imeli otroke s PP pa je bila včasih za nas kakšna tema odrešilna bilka.Še danes rada pogledam Ajšine teme pred in po njeni smrti in rada preberem kaj vse lepega ste ji takrat zaspisale.In seveda poleg user posted image  in mi je lažje.Žalostno pa je ,da ima en čvek v 3dni odprtih ok.15 strani.In kaj je en čvek proti bolnim otrokomuser posted image ?
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Želja po še enem otroku
22.11.2007 11:48:48   
Barbs
Res je žalostno to. In bog ne daj, da bi se ugotovilo, da je ta podforum manj bran kot ostali in se zato noben ne pritoži. Sama sicer nimam otrok s PP ( nikoli pa ne veš, kaj je in kaj bo) preberem pa vse prispevke, ker k nam hodi en sosedov fantek, ki ima motnjo koncentracije in vem, da mu lahko pomagam. Vsaj z usmeritvijo.

Pa res, moderatorji, kakšen odziv pričakujemo....

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Želja po še enem otroku
22.11.2007 12:07:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lusa

Ma napišem nekaj pa me ven vrže-presneto!!!Bom na hitro še 1x.

MamiH-na vajinem mestu ,bi jaz najprej dala skoz kakšne preiskave glede tega ,da že 3x ni šlo vse po maslu in potem bi videla za naprej.Sem pa vesela ,da imaš toliko poguma za še enga otročka.

Taly-user posted image Nič ne razumem.

Drugače sem pa tud jaz bila v preteklosti kar razočarana s moderatorko ,ker je brisala vse teme skoraj proti ,za nas starše ,ki pa imamo oz. smo imeli otroke s PP pa je bila včasih za nas kakšna tema odrešilna bilka.Še danes rada pogledam Ajšine teme pred in po njeni smrti in rada preberem kaj vse lepega ste ji takrat zaspisale.In seveda poleg user posted image  in mi je lažje.Žalostno pa je ,da ima en čvek v 3dni odprtih ok.15 strani.In kaj je en čvek proti bolnim otrokomuser posted image ?



Bila je moja napaka, sem že pisala moderatorki na ZS. Spregledala sem, da je uporabnica odprla dve isti temi na različnih forumih. Ker tega nisem vedela, sem se ji že opravičila, takoj ko sem to ugotovila.

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Želja po še enem otroku
22.11.2007 12:11:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Res je žalostno to. In bog ne daj, da bi se ugotovilo, da je ta podforum manj bran kot ostali in se zato noben ne pritoži. Sama sicer nimam otrok s PP ( nikoli pa ne veš, kaj je in kaj bo) preberem pa vse prispevke, ker k nam hodi en sosedov fantek, ki ima motnjo koncentracije in vem, da mu lahko pomagam. Vsaj z usmeritvijo.

Pa res, moderatorji, kakšen odziv pričakujemo....


Se strinjam, vendar sem se opravičila, ker je bila moja napaka. Sem pa presenečena, da vas je kar nekaj, ki vas vsaj zanima forum o otrocih s PP, čeprav jih nekatere nimate. Jaz jih redno spremljam.user posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Želja po še enem otroku
25.11.2007 13:08:09   
tananejka
Še ena, ki redno prebira ta forum in zelo občuduje starše otrok s PP. Bravo mamice in očki za pogum in predanostuser posted image .

MamiH: če je želja tako velika se čim prej odpravi do G, ki ti bo pravilno svetoval-a. Držim pesti, da boš kmalu zibala zdravega otročka. Nikar ne obupajtauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?