|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   norice - brazgotine
29.11.2007 23:43:11   
darja72
Punčka je pred slabimi tremi meseci prebolela norice. Na čelu, kjer je imela največje,so ji ostale brazgotinice. Pediatrinja pravi, da naj bi izginile ali vsaj obledele v enem letu. Poskusili smo sicer nekaj krem, vendar ni nobenega učinka. Ima mogoče kdo kakšen nasvet? Hvala.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: norice - brazgotine
29.11.2007 23:45:57   
lelaval
Moja je 1. dobila na hrbtu in si jo fajn spraskala. Se ji še danes pozna - pa je to sigurno 6 let nazaj.
Ampak upanje pa še vseeno ostane. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: norice - brazgotine
30.11.2007 7:52:53   
Anonimen
Lahko upate nihče vam ne braniuser posted image
Pri nas je pa resnica ostala,dve brazgotini na obrazu sta prisotni tudi sedaj pri 29letih.Na srečo nista hudo opazni,sta pa tamče dobro pogledaš.Mislim,pa,da ne bo šel nihče bulit in iskat brazgotin.Dekleta pa tako in tako kasneje z pudri pokrijejo pomanjklivosti,če lahko to temu rečemo pomanjkljivost,ko pa je komaj vidno celo za tiste, tiste,ki vemo.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: norice - brazgotine
30.11.2007 8:06:51   
mika
žal brazgotinice ostanejo. moja sestra ima tri na obrazu.
majhnim otrokom je teško dopovedat, da se ne praskajo. jaz sem imela vodene koze v 2. razredu oš in sem se komaj vzdržala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: norice - brazgotine
30.11.2007 8:25:41   
caillou
Od mojih noric teče že dvanajsto leto, pa lahko rečem, da brazgotine niso ostale. Sem pa poleti, ko me sonce na rahlo obarva, precej šekastauser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: norice - brazgotine
30.11.2007 10:09:35   
lelaval
Lahko upate nihče vam ne brani

Saj se tolažim, da se na hrbtu sama ne vidi, drugi pa to ne opazijo. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: norice - brazgotine
30.11.2007 10:50:29   
viv_
Mirni so ostale 3 - 1 ful velika "pod joškami", ena mal manjša na hrbtu in najmanjša na nosu. Te tamale se skoraj ne vidi. Tista spredaj je pa ful ogromna in Mirna jo vsakemu z navdušenjem pokaže "lej, moja norica". user posted image

Bom poročala pol čez 10 let, kaj je rekel dr. Fabjan, a se da odstranit z lepotno operacijo user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: norice - brazgotine
30.11.2007 11:02:51   
eva1
Ja meni so tudi ostale od noric brazgotine, pri očesu 2 kr veliki-sicer se jih ne opazi takoj, ampak če pa pogledaš in si pozorn pa jih takoj vidiš-pa je vrjetno kr nekaj čez 20 let odkar sem jih prebolela!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?