|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prazniki in osamljenost
5.12.2007 13:22:43   
Mešamdrek
No,bližajo se prazniki in jaz pač uživam v tem obdobju.To naj bi bilo obdobje veselja,radosti,sreče predvsem pa ljubezni in ljubečih medsebojnih  odnosov.

In danes sem pač pomislila na tiste ljudi,katerim iz kakršnihkoli razlogov,prazniki pomenijo samo trpljenje,občutek zapuščenosti in neljubljenosti.Ljudi,ki so sami na božični večer,ljudi ki se ne morejo k nobenemu priviti v objem,ki ne začutijo toplote sočloveka predvsem pa ljudem za katere ni nikomur mar.

Zato,dragi moji,vam jaz zaželim lepe prihajajoče praznike in upam,da bo nekomu nekje in nekoč mar za vas in boste tudi vi nekoč praznike občutili kot skupek ene velike radosti,sreče,veselja predvsem pa LJUBEZNI.user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepe praznike tudi vsem ostalim. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 13:23:50   
natalia
hvala enako! in vsem uporabnikom/cam RR.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 13:26:12   
Fiona23
Mešamdr. zs maš


_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 13:28:43   
baguSka
No,bližajo se prazniki in jaz pač uživam v tem obdobju.To naj bi bilo obdobje veselja,radosti,sreče predvsem pa ljubezni in ljubečih medsebojnih odnosov.


Ej full zanimivo... Mene je pa vedno zanimal zakaj je temu tko user posted image  Zakaj nej bi bli ti prazniki tako veseli, radostni, srecni in predvsem polni ljubezni user posted image  Kaj pa drugi meseci, dnevi??? Ne vem no... Jaz pa nikol nisem cutila teh praznikov tko...user posted image  Pac dan kot dan... nic posebnega. In novo leto kot novo leto, ko se pac obrne koledarsko leto user posted image

Sej vem, cudna sem... Ampak res ne razumem. Sploh pa ne tega, da se vse zacne okol tega vrtet ze vec kot en mesec prej user posted image user posted image

Drugace pa VSEM, ki so v zivljenju osamljeni, zelim cimprej lepo in ljubeco druzbo... ne samo za praznike!user posted image

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 13:30:17   
Fiona23
Ja pa je tako posebno vzdušje. Najbrž tudi lučke, darila, sneg ipd nardijo svoje. Meni je tudi nekaj posebnega tale čas.  

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 13:34:07   
Mešamdrek
Sploh pa ne tega, da se vse zacne okol tega vrtet ze vec kot en mesec prej


Jutri je Miklavž in jaz pač vsem ki praznujejo zaželim vse dobro.

Drugače pa sem napisala,da se osamljeni v prazničnih dneh pač še bolj zavedo svoje osamljenosti.

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 13:35:42   
baguSka
Ja pa je tako posebno vzdušje. Najbrž tudi lučke, darila, sneg ipd nardijo svoje. Meni je tudi nekaj posebnega tale čas.


Ja sej je lepo. Nic ne recem. Je pa res, da je vsak dan lahko tak, ce si takega nardimo user posted image  In jaz osebno nisem nikol povezovala luck in snega z osamljenostjo... Pa sem tud ze bla v taki situaciji, da sem bla sama. Cist sama. Pa je blo cist ql. Ker sem si nardila svoje vzdusje. Darila so mi pa itak brezveze... Ker je pac kao treba neki kupit, zame na silo... In itak so velikokrat cist totalno brezvezne stvari, k jih skrijes nekam v omaro, predal... Tud snega ni. Ne vem no... Sej pravim da sem mogoce cudna. Ampak men recimo veliko vec pomeni vsak dan, kot prazniki...

Da ne govorim o guzvi na cestah, v trgovinah... matr se po kruh se ne da it!!!user posted image

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
5.12.2007 13:36:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mešamdrek)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 13:36:57   
baguSka
Jutri je Miklavž in jaz pač vsem ki praznujejo zaželim vse dobro.


Sej TI nocem nic slabga!!! Samo povedala sem svoj mnenje... user posted image

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 13:37:27   
Anonimen
Lahko si osamljen tudi, če nisi SAM. user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 13:37:39   
Mešamdrek
Pa sem tud ze bla v taki situaciji, da sem bla sama. Cist sama.


Razlika je če si sam(to sem jaz tudi že bila) in pa če si osamljen.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 13:38:24   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Jutri je Miklavž in jaz pač vsem ki praznujejo zaželim vse dobro.


Sej TI nocem nic slabga!!! Samo povedala sem svoj mnenje... user posted image


Sej vem,sam debatiram.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 13:38:32   
baguSka
Razlika je če si sam(to sem jaz tudi že bila) in pa če si osamljen.


Poznam razliko. Verjemi! ;)

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 13:40:01   
baguSka
Sej vem,sam debatiram.


Aha... no, ne bom vec mesala dreka user posted image  tuki gor... naj povejo se ostali svoje mnenje o praznikih in si voscijo in zazelijo lepe praznike!!user posted image

Jaz vsem zelim vse dobro - vsak dan, ne samo zdej med prazniki!user posted image

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 13:40:43   
Fiona23
Seveda se imamo radi vsak dan ampk zdej pa še mickeno bolj. Pa se rd konec leta...

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 13:45:12   
baguSka
Seveda se imamo radi vsak dan ampk zdej pa še mickeno bolj.


No vids tega ne stekam. Zakaj zdej bl!?user posted image

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 13:46:58   
Fiona23
Ma k vidm vse lučke, pa zvečer na sprehodu po mestu, se nekak še bolj zavem kako ga obožujem in sem vesela d ga mam ob sebi in se še bolj stisnem k njemu...

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 13:51:19   
srki
Lepo, Mešamdrek, se pridružujem tvojim željam.

Zakaj so prihajajoči prazniki nekaj posebnega? Ne vem, mogoče zato, ker se imamo takrat še rajši, kot prej, ker smo več skupaj, ker so pač prazniki in smo doma, ker tisti, ki živijo v tujini, pridejo domov,....

Meni to od vedno veliko pomeni, še več topline, kot sicer, več miru v duši. Kaj pa vem. Tako čutim jaz, tako sem navajena praznovat te praznike. In, saj nikjer ne piše, da se imamo pa vsi radi samo za praznike. Se imamo takrat pač še bolj.user posted image .

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 13:55:17   
srki
Aja, bom pa še to dodala: zaradi mene, če tistih lučk in stojnic po mestih sploh ne bi bilo, zame bi bili prazniki ravno tako fajn, ker na vse to dogajanje in vrvež okrog praznikov ne dam nič. Verjetno zato, ker živimo na podeželju in se je praznike doživljalo drugače(pa ne spet mislit, da samo z odhodom v cerkev in molitvami), kot v večjih mestih. Šele pred kratkim je naša občina okrasila samo središče našega kraja. prej tega ni bilo. Se pravi, da smo se šele pred kratkim moderniziraliuser posted image .

Pa prej ni bilo vsakič toliko za jest in vseh dobrot, kot sedaj, zato smo komaj čakali praznike in to nam je še sedaj ostalo. Pač, bilo je in je res nekaj posebnega.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 14:03:25   
nuala
Ma, ne vem.
Evo, če poznate kakega osamljenega, ga povabite na kavo ali pejte na obisk.
Če poznate kakega revnega, družino, ki se komaj prebija, jim postavite pred vrata paket.
Če imate kako teto, prijateljicio,... brez družine, jih povabite na božično ( ali kako drugo ) kosilo.
Če se vam smilijo zapuščene živali, pošljite kak eur ali paket hrane v zavetišče.
samo nekaj idej.

V glavnem, tisti, ki lahko kaj naredimo, lahko polepšamo osamljenim tale čas ( in vsak drugi čas v letu, seveda ).
Od samih besed in solz v očeh ne bojo nič imeli.



_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 14:39:08   
Anonimen
No evo.. pa bom napisala kar sem razmišljala.

Razmišljam da bi letošnji Božič praznovala drugače. ne v krogu družine, ampak bi...

1. pomagala pri pripravi praznovanja za brezdomce (a je to za novo leto al je za Božič? (Pa v katerih mestih je to sploh?)

2. Se šla pozanimat v kak dom ostarelih  če lahko pridem na božični večer k njim.

3. ....

Ampak trenutno je to še vse bolj v oblakih.
Upam pa da bom uspela neki od tega najt in izpeljat.

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 14:39:44   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Ma, ne vem.
Evo, če poznate kakega osamljenega, ga povabite na kavo ali pejte na obisk.
Če poznate kakega revnega, družino, ki se komaj prebija, jim postavite pred vrata paket.
Če imate kako teto, prijateljicio,... brez družine, jih povabite na božično ( ali kako drugo ) kosilo.
Če se vam smilijo zapuščene živali, pošljite kak eur ali paket hrane v zavetišče.
samo nekaj idej.

V glavnem, tisti, ki lahko kaj naredimo, lahko polepšamo osamljenim tale čas ( in vsak drugi čas v letu, seveda ).
Od samih besed in solz v očeh ne bojo nič imeli.




user posted image  za tvoje besede!

Ni me sram priznat,da si letos ne bomo mogli nič kaj privoščiti,ampak vseeno bom v živalsko zavetišče nesla nekaj starih brisač in odej.
Vrednost življenja se šteje po dobrih dejanji in ne koliko denarja imaš!

user posted image velik,velik objem za vse žalostne,osamljene,tiste z malo manj denarja...pa tudi za tiste,ki ga imajo....
December je čas letnih obračunov,letnega čiščenja in notranjega bogatenja.
Zase verjamem,da sem dobra oseba in bom leto zaključila s pozitivno bilanco notranjega miru.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 15:01:57   
Taula
Midva sva tudi rekla, da si ne bova dala daril, ampak kupila za zavetišče hrano za ta denar. (no ja...jaz sem mu vseeno kupila malenkostuser posted image )
Drugače je pa samim oz. osamljenim še huje lahko..ker vsi mediji delajo propagando in imaš lahko občutek, da moraš delati nekaj ''posebnega'', da samo biti doma in uživati za N.L. ni dovolj. Marsikdo že zato komaj čaka januar, da je vsega konec.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 15:14:35   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

No evo.. pa bom napisala kar sem razmišljala.

Razmišljam da bi letošnji Božič praznovala drugače. ne v krogu družine, ampak bi...

1. pomagala pri pripravi praznovanja za brezdomce (a je to za novo leto al je za Božič? (Pa v katerih mestih je to sploh?)

2. Se šla pozanimat v kak dom ostarelih  če lahko pridem na božični večer k njim.

3. ....

Ampak trenutno je to še vse bolj v oblakih.
Upam pa da bom uspela neki od tega najt in izpeljat.

---------------------------

Nočem te napadat, samo meni je to isti, kot za prvi november svečko prižgat, med letom pa tega časa ni..
Mislim, da je potrebno to početi čez vse leto, potem ima neko vrednost, 1x ne leto pa je zame čista hinavščina..

Je pa vseeno fajn, da ljudje začnemo razmišljati o tem, mogoče se kakšna dobra navada potegne še v naslednje leto..user posted image

Pa brez zamere, tvoj post sem pač uporabila, lahko bi pa še katerega drugega... 

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prazniki in osamljenost
5.12.2007 15:18:02   
Anonimen
Lej.... jaz pa gledam drugače.

Čez leto ne poslušamo 2 meseca skup kako je december družinski mesec, pa družinska praznovanja pa... bla bla bla. Smo vsi srečni skratka a ne.


A veš kako težko je biti čez praznike sam? Ko so vsi v družbi svojih najbližjih? zakaj misliš, da je ravno med prazniki največ samomorov?

Sicer pa... nekje je treba začet a ne? In men se ti prazniki zdijo idealn apriložnost.

Vsekakor pa.... je bolje da to naredim samo enkrat v celem življenju, kot pa da bi sedela vsa sita, zadovoljna doma in bila sama sebi zadosti. In bi pozabila na vse ostale ljudi.



(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




porod


Prvega otroka sem rodila:

pred dopolnjenim 37. tednom (24%)

med dopolnjenim 37. in 38. tednom (6%)

med dopolnjenim 38. in 39. tednom (8%)

med dopolnjenim 39. in 40. tednom (18%)

točno na PDP (8%)

po PDP (36%)


Število vseh glasov: 362

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!