|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nova nosečka
5.1.2005 8:39:10   
pupika
Punce najprej vas lepo pozdravljam in se selim iz foruma iz ovulacija in zanositev. Namreč danes zjutraj sem zagledala +.
Sedaj pa imam en problem, še pred pričakovano M (1 dan preden jo naj bi dobila)prepričana, da nisem zanosila ta mesec, ker sem se tako zelo dobro počutila pred pričakovano.

Sedaj pa me je začelo skrbeti in me grabi panika, da ne bi bilo kaj narobe z otročičkom. Punce prosim vas je imela katera podobne izkušnje.

lp, pupika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nova nosečka
5.1.2005 8:42:49   
Vrtnica1
Pupika, še enkrat čestitke:bravo:.
Ampak ne razumem najbolj tvojega strahu :zmeden:. Zakaj te je pravzaprav strah, da bi bilo kaj narobe z otročkom?
Lp, V. :rozica:

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nova nosečka
5.1.2005 8:48:15   
Grascakinja
Hej, skoraj soimenjakinja po nicku!

Dobrodošla med srečkami!!!!!!!!!:bravo::bravo::bravo:

Kako si se ti počutila pred M, ne igra nobene vloge. Jaz sem se počutila naravnost odlično (normalno, torej kot da ne bi bila noseča, do sedmega tedna, pol so se pa začele slabosti. Upaj, da se bo to nadaljevalo, ker si gotovo ne želiš slabosti in utrujenosti...

S tvojo pikico je vse v redu in ne razmišljaj drugače, mama v stresu in depresiji ni pikici nič v pomoč.

Lepo se naroči pri ginekologu in do takrat uživaj in se pazi (počivaj, zdravo jej, na folno kislino ne pozabi...) pa kaj sploh govorim, itak že vse veš.

Lepo nosečnost ti želim pa ostani z nami tuki gor!

Pupa25

p.s. Kdaj si imela prvi dan zadnje M?

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nova nosečka
5.1.2005 8:49:05   
hugolina
Čestitke Pupika!:bravo::bravo::bravo:
Vesela bodi, da se dobro počutiš, pa mislim da ni nobene panike.
Srečno:rozica:

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nova nosečka
5.1.2005 9:06:03   
pupika
Punce hvala vam, ste me malo potolažile.

Drugače pa sem imela prvi dan zadnje M 5.12, ki je bila že prejšnji mesec šibka, vendar je CB kazal negativno. Tako, da nama je ratalo decembra enkrat.

Saj, ko mi je M začela zamujati, sem takoj pazila kaj lahko jem in kaj ne. Folno kislino, pa jem že 3 mesece, tako, da me je tudi to malo pomirilo.

Punce še enkra vam hvala.

Za vse vas en šopek:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nova nosečka
5.1.2005 9:23:07   
Romcka
welcome pupika:) jaz sem tudi se cisto frisna in tale foprum je zakon za nas 'zelence'...Ti pa uzivaj pridno pij veliko tekocine, jej zdravo in papcaj folno se naprej, pa bo vse OK:)
uzivaj v nosecnosti max:bravo:
R

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nova nosečka
5.1.2005 9:41:40   
barby*
:sloncek::sloncek::sloncek:čestitke in dobrodošla!!!!:sloncek::sloncek::sloncek:
Želim ti čim lepšo nosečnost in čim manj skrbi!!!!

Pa seveda prijetno druženje v naših vrstah!!!

pa pa
barby:metulj: in :love:28t5d

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nova nosečka
5.1.2005 11:01:05   
Teya
ejla pupika....dobrodošla....full sm vesela!!!:bravo::bravo::bravo:
strah je pa normalna zadevščina....pravijo...:ups:
uživaj!

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nova nosečka
5.1.2005 11:01:48   
zvezdyca
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

cestitam!

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Nova nosečka
5.1.2005 11:42:58   
mei
:rozica::rozica::rozica:

čestitke

lp
mei

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Nova nosečka
5.1.2005 14:42:35   
bivka
Iskrene čestitke in uživaj v dobrem počutju, saj je zelo možno, da ne bo dolgo trajalo!
:sloncek: :kuza: :bravo:
Lp, B :nosecka: in :duda: :roza: 33t

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Nova nosečka
5.1.2005 16:08:51   
buča
:bravo::bravo::bravo:Hip hip hura!Srečno in še enkrat srečno!Naj se tvoj sonček rodi zdrav,vesel in lep!:bravo::bravo:

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Nova nosečka
7.1.2005 9:34:54   
kathy
:sloncek:Pozdravljene tudi jaz sem nova tuki. Jaz in moja pikica v 5t5d. Zaenkrat se še ne počutim kot nosečka, ker nimam nobenega slabega počutja!
Pa prav lepe pozdrave vsem iz sončne primorske:duda:

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Top položaji za seks v prvem trimesečju
V prvem trimesečju se žensko telo sooča z mnogimi spremembami, med katerimi je tudi ta, da ima ženska nižji libido, želj...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?