|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Priporočam!
16.1.2008 11:05:47   
Anonimen
Pozdravljene.

Bile so na mojem vsakodnevnem jedilniku v Grčiji, zasvojila sem sestro in cel njen razred, moje prijatelje,... Tko, da tud vam priporočam prigrizek Bio- knabbermix z mešanico rahlo soljenih praženih sončničnih, bučnih in sojinih semen. Zdravi so, telo jih potrebuje, zelo so okusni, hrustljavi. Jaz, velika ljubiteljica čipsa, ga sedaj takoj zamenjam za ta semena. Dobiš pa jih v Sparu(od danes naprej so v akciji po 0,49 centa), pa podobne imajo tud v DM in vrjetno tud kje drugje.
Poiskusila sem tudi samo pražena sojina zrna, pa so tud dobra, sam ta mešana so boljša. Vsaj meni.

Tko, da priporočam!user posted image

aspirinčica
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Priporočam!
16.1.2008 11:13:40   
Spark
Kako pa to zgleda? Maš kak link ali kaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Priporočam!
16.1.2008 11:23:33   
Anonimen
Zgledajo tako:

user posted image


(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Priporočam!
16.1.2008 12:03:00   
Spark
Kul, a ti prigrizki so zdravi. Ker naša tamala je full sladkosnedka, in jo moram zamotiti z nečim drugim, zaenkrat smo probali z rozinami in suhimi marlicami, pa glih ne palijo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Priporočam!
16.1.2008 12:18:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

prigrizek Bio- knabbermix z mešanico rahlo soljenih praženih sončničnih, bučnih in sojinih semen.
user posted image

aspirinčica


Saj nisem ptič.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Priporočam!
16.1.2008 14:20:49   
opal08
Tole bom pa enkrat probala. Drugače pa jaz glodam pistacije namesto čipsa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Priporočam!
16.1.2008 14:37:08   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

prigrizek Bio- knabbermix z mešanico rahlo soljenih praženih sončničnih, bučnih in sojinih semen.
user posted image

aspirinčica


Saj nisem ptič.


user posted image user posted image

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Priporočam!
16.1.2008 14:56:00   
Markova
user posted image user posted image , jaz tudi nisem ptič, ampak tole zrnje je res dobro.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 najboljših zdravih zajtrkov za nosečnico
Če ste brez idej, kaj bi si pripravili za zajtrk, da bi bilo zdravo in bi koristilo vam in vašemu razvijajočemu se otrok...
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?