|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 9:38:20   
pikica36
moj mož ima hčerko iz prvega zakona stara je 16 let.živi pri mami , k nama pride samo občasno"na obisk" za kako urco .
no in zadnjič greva z mojim na sprehod in se ustaviva v lokalu na kavi. kmalu za nama pride v lokal njegova hčerka in njen fant. ona pride k nama k mizi , pozdravi in vošči njemu novo leto, nato še jaz iztegnem roko in ji voščim(ker se je ona nekaj obotavljala po mojem meni sploh ne bi voščila , če jaz ne bi stegnila roke)
nato gre ona k šanku k svojemu fantu. naenkrat  natakarica prinese mojemu možu pijačo. user posted image nama nič jasno, odkod zdaj to. potem jaz vidim kako njegova hčerka tam plačuje in mu pravim, da mu je častila hčerka.full me čudno pogleda in pravi da to pa že ne, da bi pa ja obema plačala pijačo, če skup sediva ne pa samo njemuuser posted image . pa ok, ona pogleda tja in mu kao nazdravi.potem pa sta odšla.
meni se je to zdelo full neprimerno, mislim.. očitno je dala vedet da kao za njo ne obstajam .. ali kaj naj si mislim.??sicer nisem nič pokomentirala ampak začela debatirati o neki drugi stvari, čeprav sem bilauser posted image nevem kaj ... besna? ne ,bolj razočarana kot besna.
me pa zanima kako bi ve odreagirale v taki situaciji!? mogoče bi morala možu kaj reči glede tega, pa se mi je zdelo brezvezeuser posted image
on je sicer tisto pijačo popil na pol( jaz je verjetno ne bi, če bi nekdo mojega moža ignoriral poleg mene) potem pa sva odšla tudi midva.
kaj menite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 9:42:54   
Marogica
Reakcija hčerke vsekakor ni bila primerna, to imaš prav. Je pa normalna za njeno starost. Pubertetnica, najbrž še "napumpana" od doma...ni kaj drugega za pričakovati. Jaz se s tem ne bi prebeč obremenjevala, saj jo bo minilo...čez kakšno leto ali dve....ko bo zopet "normalna" in zrelejša, ko bo končno dojela situacijo, takšno, kot je.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 9:44:29   
Anonimen
Ne se sekirat. Brezveze. Mal jo mečeuser posted image .

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 9:45:30   
kjava
Jaz se ne bi sekirala. Frkljica je v letih, ko hoče vsemu nasprotovat in misli, da ima vse prav. Se bo že unesla.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 9:46:50   
madela
Punca je stara 16 let,kar pomeni da je verjetno že v puberteti. Nisi napisala kako dolgo sta že vidva skupaj oziroma kako dolgo je ločen s svojo bivšo. Lahko,da je hčera jezna,kao da si ti kriva za ločitev...ne vem.
Lahko jo pa daje samo puberteta in se bodo takšne ignorance do tebe še nadaljevale.
Kaj ti je storiti je težko reči,saj otroci v tem obdobju tudi svojih staršev ne poslušajo in so naenkrat sami svoji šefi.
Vem pa,da bi tudi mene prizadelo. Sama pa najbolje veš,če je to nekaj novega ali pa se vleče že dalj časa.
Poskušaj se čim manj ozirat na to,če je res kriva samo puberteta,drugače pa se pomeni z možem in z njo skupaj,da ugotovite kje je vzrok za takšno obnašanje.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 9:50:40   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Reakcija hčerke vsekakor ni bila primerna, to imaš prav. Je pa normalna za njeno starost. Pubertetnica, najbrž še "napumpana" od doma...ni kaj drugega za pričakovati. Jaz se s tem ne bi prebeč obremenjevala, saj jo bo minilo...čez kakšno leto ali dve....ko bo zopet "normalna" in zrelejša, ko bo končno dojela situacijo, takšno, kot je.


Se strinjam z Marogico. Ne pokaži, da te je kakorkoli prizadelo in skušaj te stvari ignorirat. Do nje se obnašaj, kot da nič ni. Se bo unesla. Mogoče bo sama spregledala, da le ni (bilo) tako, kot v njeni glavi in ti nekoč to priznala in se opravičila. Bodi potrpežljiva. Očitno je tudi partner na tvoji strani.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 9:51:36   
smigli
Uf zaj........, težko je bit pameten. Jaz na njegovem mestu ne bi spila pijače in bi se s hčerko definitivno pogovorila na samem, sam to pa mora prit samoiniciativno od njega, brez da ga ti napotiš. Sicer je pa 16 letnica in je v kritičnih letih, tako da je odreagirala zelo nezrelo, užaljeno. S tem te je hotela namerno prizadeti. Ne poznam vaših relacij, so pa hčerke večkrat zelo ljubosumne na svoje očete.

lp

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 9:52:17   
Anonimen
Moj ima tudi sina iz prvega zakona, ki je bil podobne starosti kot hči tvojega...in od totalne ignorance, nespoštovanja (iz njegove strani) in neskončnega potrpljenja z moje sva zdaj prijatelja in je idealen brat mojemu sinu.
Rada te imam Jaka.

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 9:53:14   
smigli
Aja tudi jaz mislim, da se ni potreb preveč sekirat, jo bo minilo.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 9:53:44   
Anonimen
Delaš iz muhe slona in puščaš pubertetnici da te zasekira. Bodi bolj odrasla in zrela od nje in se požvižgaj na take provokacije. Sčasome se bo itak unesla in tudi sama odrasla in bo vedno manj takih fint.
In ne pusti da take malenkosti pridejo med vaju s partnerjem. In haloooo, kako si je le drznil pijačo popit......čisto preprosto, njegova hči mu jo je plačala, ne pa ena mična gospodična pri sosednji mizi, ker je tvoja reakcija točno takšna.
Pa tudi ni na tebi da bi jo vzgajala in učila kako je pravilno.

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 9:54:44   
muška
ne obremenjuj se s tem. Puberteta je hudičevo težka stvar!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 10:03:30   
jazz
Delala sem v kafiču in vem, da si ponavadi ti 16 letniki s hudim drobižem privoščijo pijačo, da so potem lahko dve uri na toplem. V navadi jim je, da pijačo plača vsak sam, če je že precej dober dan in imajo kakšen cent več v denarnici kdo koga z veliko težavo tudi počasti in plača zanj! Ej, ne obremenjuj se, tako so navajeni. Upam, da sta vidva, ki imata kaj več evrov kot ona vrnila pijačo obema!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 10:04:44   
pety78
Kak odnos pa imata drugače?

_____________________________



(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 10:07:46   
pikica36
hvala punce, saj se ne obremenjujem več s tem, in tudi nisem delala kakega kravala okoli tega ,( ker imam tudi sama hčerko in sina najstnika in vem da jih meče.) ampak ni mi pa bilo vseeno.
ga srček na tvoj odgovor pa samo tole, nisem odreagirala kot si napisala ti, in da ni na meni da bi jo vzgajala in učila pravilno - maš prav ja ni ravno moja stvar, ampak malo se me pa le tiče- kakorkoli, ko vzameš partnerja z otrokom vzameš tudi njegove otroke in postanejo "hočeš ali nočeš" del tebe in meni ni vseeno kak odnos in kakšno obnašanje imajo, prav tako ne mojemu partnerju za moje otroke, ki mi prav tako pomaga pri vzgoji in ostalih stvareh, kar se tiče otrok- pa naj so moji ali njegovi- zdaj ko sva skupaj midva rečeva da so najini pa kakorkoli že!

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 10:10:18   
maruškaŠ
ko vzameš partnerja z otrokom vzameš tudi njegove otroke in postanejo "hočeš ali nočeš" del tebe in meni ni vseeno kak odnos in kakšno obnašanje imajo, prav tako ne mojemu partnerju za moje otroke, ki mi prav tako pomaga pri vzgoji in ostalih stvareh, kar se tiče otrok- pa naj so moji ali njegovi- zdaj ko sva skupaj midva rečeva da so najini pa kakorkoli že!
user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 10:15:18   
Anonimen
kar se tiče otrok- pa naj so moji ali njegovi- zdaj ko sva skupaj midva rečeva da so najini pa kakorkoli že


user posted image user posted image user posted image  če tako razmišljaš boš videla , da ne bo problemov. Le malo potrpljenja pa bo.

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 10:16:11   
Teya*D.
Mogoče pa se še ni čisto sprijaznila s tem, da pač niso več 'happy famaly' pa da ima njen oče drugo ženo.
V pubarteti je, to ni dvoma ampak ali mogoče deluje na tem, da bi vaju ločila ali sta že kar dolgo skupaj?
Po moje otroci še večkrat probajo delat na tem, da bi se starši pobotali. Sploh pa če ima še mamo takšno ( torej bivša od tvojega moža ), da jo pumpa proti tebi in da je za vse kriv oče?
No, ne oziraj se saj jo bo slej ko prej minilo, ko bo videla da ne doseže ničesar.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 10:19:21   
pikica36
pety saj nevem pravzaprav kak odnos imavauser posted image
ona pride konec tedna iz kraja kjer se šola in pride navadno ob nedeljah za kako uro k nama. nikoli nisva prišli v kak konflikt!
pač se pogovarjamo o šoli vsakdanjih stvareh, včasih "ruknemo" kak monopoli , seveda včasih pa ji moj naredi kako pridigo glede šole, cigaretov.. in to je to!

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 11:02:08   
lelaval
Reakcija hčerke vsekakor ni bila primerna, to imaš prav. Je pa normalna za njeno starost. Pubertetnica, najbrž še "napumpana" od doma...ni kaj drugega za pričakovati. Jaz se s tem ne bi prebeč obremenjevala, saj jo bo minilo...čez kakšno leto ali dve....ko bo zopet "normalna" in zrelejša, ko bo končno dojela situacijo, takšno, kot je.


Se kar podpišem pod Marogico, ker je vse napisala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 11:23:40   
pikica36
res je napumpana, to drži , ker njena mama ji govori (ji je) zelo grde stvari o nama od k**** do pr*****.... pa da ne naštevam.
midva sva skupaj zdaj dve leti in verjamem ja , da jo jezi, ker niso več družina in ni več ona "očkova " princeska ( je namreč edinka in razvajena v nulo) ampak sem poleg nje še jaz in pa moji otroci .
bo že... naj mine še kako leto in ta nora letauser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 12:07:09   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Reakcija hčerke vsekakor ni bila primerna, to imaš prav. Je pa normalna za njeno starost. Pubertetnica, najbrž še "napumpana" od doma...ni kaj drugega za pričakovati. Jaz se s tem ne bi prebeč obremenjevala, saj jo bo minilo...čez kakšno leto ali dve....ko bo zopet "normalna" in zrelejša, ko bo končno dojela situacijo, takšno, kot je.


Meni je tudi to prvo prišlo na misel. Ta hudimana puberteta. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 12:23:51   
*alja*
Men se zdi njena reakcija čist razumljiva. Sploh če sta se starša ločila ko je spoznal tebe. Tudi od mojega partnerja oče ima drugo in je ne moj ne njegov brat ne prenašata, tudi na obisk ne greta tja (ampak to je že druga zgodba). Če si živela v družini kjer se starši niso ločili mogoče tega ne razumeš, jas pa vem kako je sprejet "tujega" človeka za svojega.

Pa verjetno tvoji otroci živijo z vama, ona pa z svojo materjo. V teh letih je to za njo grozno, ker njen oče vzgaja in "ljubi" drugo hčer ali sina ne samo nje, da ni ona v središču. Jas jo čist razumem  da je tako odreagirala, ker je hotela vama pokazat da se ne strinja z tem in da je prizadeta. Sem šla skozi vse te faze in vem kako je. V sobi mojega partnerja spi drug otrok (od sedanje "ljubice") in od tega časa on več negre domov in je nikoli nebo spoštoval (mogoče tega ne razumete, vendar tako je)!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 15:52:25   
VERONICA
Jaz pa mislim da je čisto normalno da se čutiš žalostna in užaljena. Zakaj pa se ne bi smela prosim? Vsi smo mi odznotraj učasih nebogljeni otroci.

Glavno je da je tvoja reakcija bila odrasla in zrela.

Pač požreš in čakaš na boljše čase.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 17:01:52   
Anonimen
res je napumpana, to drži , ker njena mama ji govori (ji je) zelo grde stvari o nama od k**** do pr*****.... pa da ne naštevam.


Malo izven teme.....kako pa veste, kaj drugi govorijo o vas user posted image . A ste zraven ali kako? Kaj pa če so to samo napihnjena natolcevanja?

Kar se konkretnega dogodka tiče. Punca ti je javno pokazala, da si ti "razred niže". Ne, ni to ni lepo obnašanje in ni sprejemljivo. Res je, da je puberteta huda reč, ampak ob priliki ji dajta vedeti, da se da tudi pri šestnajstih obnašati spoštljivo. Saj ni treba, da ti pada za vrat, ko te vidi v kafiču, ampak osnoven bonton (kar ignoranca prisotnih gotovo ni) je dobrodošel :).

(odgovor članu pikica36)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kaj bi si mislile in kako odreagirale?
10.1.2008 17:05:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jazz

Delala sem v kafiču in vem, da si ponavadi ti 16 letniki s hudim drobižem privoščijo pijačo, da so potem lahko dve uri na toplem. V navadi jim je, da pijačo plača vsak sam, če je že precej dober dan in imajo kakšen cent več v denarnici kdo koga z veliko težavo tudi počasti in plača zanj! Ej, ne obremenjuj se, tako so navajeni. Upam, da sta vidva, ki imata kaj več evrov kot ona vrnila pijačo obema!


Ja, tudi jaz tako razmišljam.

(odgovor članu jazz)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?