|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine v stopalih in kolenih
20.1.2008 20:58:19   
hel1
moj dve in pol letni fantek mi je že večkrat potarnal, da ga bolita stopali. danes zvečer pa je jokal od bolečin v kolenu. do zdravnika zaradi tega še nisva šla, ampak kaj menite, bi to lahko bilo?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečine v stopalih in kolenih
20.1.2008 21:01:27   
Anonimen
Pozdravljena.

To se običajno pojavlja pri hitri rasti. Sam tvoje dete je še dokaj malo, to da nisem prepričana, da gre za rast.

aspirinčica

(odgovor članu hel1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečine v stopalih in kolenih
20.1.2008 21:08:56   
bucka01
Najbolje da gresta k zdravniku ker tukaj lahko samo ugibamo
upam da ni kaj hujšegauser posted image še piko za fantka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečine v stopalih in kolenih
20.1.2008 21:11:18   
sazi
kar pojdita k zdravniku

želela sem dodati le, da sem jaz v otroštvu pogosto imela take bolečine (le da ne pri 2-3 letih, ampak malo kasneje), pa so rekli, da so od hitre rasti (samo ne vem, če me je potem vedno bolelo, ko sem rasla, saj sem bolj med majhnimi)

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečine v stopalih in kolenih
20.1.2008 21:29:50   
lelaval
To se običajno pojavlja pri hitri rasti. Sam tvoje dete je še dokaj malo, to da nisem prepričana, da gre za rast.


Isto je bilo pri mojem sinu. Je bil še v bolnici na preiskavah, pa je bilo vse ostalo vredu.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu hel1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?