|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   joj ta rota virus :(((
20.1.2008 21:07:39   
eva1
ekola v četrtek mi je zbolela tamala, ki še vedno driska ful, vsake 30 minut sigurno, tudi bruha še občasno...danes se je začelo pri Lukcu...jaz sem pa že čisto psihično fertik! Cunj imam 2 gore za poprat, sploh ne folgam sproti, drgnem, razkužujem...tamala mislim, da če se do jutri driska ne ustavi,da bomo šle na infuzijo, Luka pa že itak nič ne pije, tako da če se res ne zgodi čudež tudi(je bil pa že lani marca zaradi rota virusa na infuziji)...uglavem, naj nagajata kolikor jih je volja, samo naj se čimprej pozdravitauser posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: joj ta rota virus :(((
20.1.2008 21:12:44   
viv_
O bošci... Mi smo tudi kasirali, ampak eno kratko varianto, tako da smo bili v enem dnevu vsi dobri.

Držim pesti, da se čim hitreje porihtate in da ne bo treba na infuzijo user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: joj ta rota virus :(((
20.1.2008 21:13:13   
NiLe
Ojoj, Eva, teh rotavirusov se jaz bojim k user posted image ... držim pesti, da se tvoja otročka čim prej pozdravita in da se ognete bolnici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: joj ta rota virus :(((
20.1.2008 21:35:25   
daisy
boščki,....otroka in ti tudi. Mi smo se ravno izvekli iz najhujšega. Pred 14 dnevi je zbolel sin (3 L) bruhal, driskal, dehidriral in bil 2 dni na infuziji, potem pa še mož, ki ga je doletela malo blažja varianta.... po 14 dneh prihajamo k sebi. Te pa čisto razumem, in prav vidim, ko kar ne nehaš z dezinficiranjem stanovanja in pranjem cunj, posteljnine, brisač....
!!SREČNO!! saj veš, da bo tudi to minilo !!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: joj ta rota virus :(((
20.1.2008 21:36:36   
lukec
Joj, hudo mi je za tvoja sončka, a misliš, da sta to kasirala v vrtcu?

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: joj ta rota virus :(((
20.1.2008 21:44:41   
emaa
Je hudo ampak gre, moja dvojčka sta hkrati zbolela, v enem dopoldnevu sta tako dehidrirala, da sta rabila infuzijo. Pa smo se izvlekli, itak sva še z mojim zbolela. Pa smo zdaj vsi v redu. Na gore perila sem pa navajena že od prej. Še malo pa bosta spet nagajala, saj infuzija ni nič slabega, samo da si opomorejo naši malčki. 

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: joj ta rota virus :(((
20.1.2008 21:56:59   
rainbow
ojoj, držim pesti, da se čim prej porihtate!

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: joj ta rota virus :(((
20.1.2008 21:59:58   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Joj, hudo mi je za tvoja sončka, a misliš, da sta to kasirala v vrtcu?


ja lukec-na izlakah so rekli da imajo rota virus, tako da ga je tamala tam dobila...ko sem pa zadnjič prišla po Lukca(mislim da ravno v četrtek) pa sem takoj  zavohala bruhanje in je rekla Helena da je en fantek iz naše skupine(ne bom pisala imen) bruhal ! tako da očitno vsepovsod ta user posted image user posted image user posted image user posted image razsaja!

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: joj ta rota virus :(((
21.1.2008 8:52:41   
lukec
Joj, če je to res, bi pa jaz našega kar kakšen dan doma imela, dokler še lahko. Bom videla kako bo zjutraj s prisotnostjo v vrtcu. Upam, da se tvoja čimprej pozdravita.


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?