|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Şack'n seat
14.1.2008 12:06:45   
Dajadada
A ima katera takle stolček/vrečo za na stol? Bi ga kupila, pa ne vem, koliko je kaj stabilen, varen. Mi zgleda kot da bi se lahko otroček prekucnil ven iz njega.

 user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Şack'n seat
14.1.2008 12:32:47   
Pobalami
V kolikor je stol stabilen je tudi to. najbrž. jaz sem imela stolček od FP za na stol pripet in ker stol ni bil stabilen ni bilo vredu. sam stolček je bil pa super.

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Şack'n seat
14.1.2008 13:08:36   
tinkamiška
jst ga imam, pa ga nisem kej veliko uporabljala, ker ne gre na vse stoleuser posted image in kot zakleto so bili vedno neki čudni stoli, ko bi ga rabila.
drugače se mi pa zdi kar stabilen, iza je sicer takrat že fino sedela, pa kljub temu, da je bila že kar aktivna, ni mogla sama splezat ven iz njega.

kaj pa vem, mogoče nam bo pa pri tadrugem bolj prav prišel...

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Şack'n seat
14.1.2008 13:09:23   
Jančika_
Imamo in se fajn obnese (za dopust itd; za vsakdanjo uporabo po moje ni, ker otrok sedi prenizko). Moraš pa imeti otroka skoz na očeh seveda in stol mora biti stabilen.

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Şack'n seat
14.1.2008 13:10:39   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: tinkamiška
ne gre na vse stoleuser posted image in kot zakleto so bili vedno neki čudni stoli, ko bi ga rabila.


Ja, to pa res. Če je naslonjalo previsoko ali preširoko, se lahko samo praskaš.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Şack'n seat
15.1.2008 10:51:18   
frufru
Nam se je super obneslo, če je sedel prenizko, smo mu pa pod rito kaj podložili. Do 9. meseca smo meli samo ta sedež za hranjenje, potem je začel pa vstajat. Od takrat mamo antilpoa, Sack'n'seat pa za morje in potepanja, da ne rabimo vedno primernih stolov iskat.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?