|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   štajerke decembra II
19.11.2008 8:24:50   
baby1978
ola ...
gremo dalje,a ne.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: štajerke decembra II
19.11.2008 12:38:45   
nincika
Sem se odločila, da na tega odgovorim... user posted image

Seveda gremo dalje, še bolj pridni, da nam december res prinese user posted image  in s tem še bolj čarobne praznike.

A nas bo ta mesec kaj več Štajerk?? user posted image user posted image

LP, Nina

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: štajerke decembra II
19.11.2008 19:49:09   
zarja1
jaz grem najverjetneje v začetku decembra po pingvinčke. Test bi moral past okol Božička.....Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak si želim videti ta čudežni plus...user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: štajerke decembra II
20.11.2008 9:05:45   
baby1978
Hojla hojla bejbike....

Hja zgledada nas je iz toteka štajerskega firtla res malo. Jaz pričakujem user posted image okoli 14.12, tako to bo zdaj hitro. Hvalabogu da je tako lepi sonček, da imam več enrgije za vse, tudi zA user posted image . Danes sem hvalbogu doma, zato bom malce lenarla.
pOZDRAV VSEM..
Upsss- kako pa kaj tebi gre?

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: štajerke decembra II
20.11.2008 14:36:03   
baci
alo alo


zarja-upam da res zagledaš za božič user posted image


tako jaz sem bila danes na UZ,pa počasi raste,tako da grem v ponedeljek spet na UZ,upam da bo nama božiček tudi prinesel user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: štajerke decembra II
20.11.2008 17:57:32   
nincika
Pozdravljene punce,
kaj si bomo začele, da nam bo čas do srede decembra hitreje minil? user posted image  Meni se tako vleče, sploh ta user posted image , se mi zdi, da jo imam že cele veke, pa je komaj 2 dni mimo. Komaj čakam, da mine in da lahko gremo veselo na delo, novim zmagam naproti user posted image  

Še malo pa se bomo spet o vseh možnih nosečniških znakih pogovarjale...user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: štajerke decembra II
20.11.2008 21:28:42   
Upsss
Hoj punceuser posted image

Jaz sem vaša zvesta navijačica, naj vam uspe decembra, da boste imele magične praznikeuser posted image
Kot nekatere veste (no, vidim, da vas dosti tukaj niuser posted image ) je meni uspelo v novembru, danes bi naj bila v 5. tednu (moj izračunuser posted image ).
baby 1978: upam, da bo vse OK, no, sem drugače velik optimistuser posted image  (sicer imam tudi pregrado v maternici, ki so mi jo letos slučajno odkrili).

v glavnem: navijam, navijam, in še enkrat navijam za vse štajerke user posted image user posted image user posted image

pozdravček od upsss

ps: aja, prsi bolijo za znoooreeeet. kaj češ, tudi to čar nosečnostiuser posted image  (vse ostalo pa ok, do danes).

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: štajerke decembra II
20.11.2008 22:20:32   
beba75
OJ punce!

Tudi jaz se javljam na tem forumu. Sem pa ravno po 2IUI- žal neuspešnouser posted image . Razgovor ima 8.12. pa bomo videli kaj bo takrat rekla(dr. Gavrič-Lovrec).

Sedaj imam en mesec pavze in prav se prileže ko ne rabiš študirat kdaj lahkouser posted image in kdaj ne. Čeprav je zelo malo ali pa nič možnosti pa nama rata zdaj ko nisva več pod takim stresom( nemogoče je lahko mogoče).

Vsem ostalim pa resnično upam da zagledateuser posted image in bojo prazniki res čarobni.

(odgovor članu Upsss)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: štajerke decembra II
21.11.2008 12:16:25   
baby1978
hELLO bEJBE::::

mALO VAS MORAM PRECEKIRAT; MED DELOVNIM CASOM. o sem videla da se je nasa nosecka oglasila, juhej super da ti gre fino. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi pa dalje, ze komaj cakam 14.12, imam tokrat res dober obcutek, mogoce zato ker pravijo, v 3 gre rado, hehheheheh.
No pa lep vikend, moj nebo tako lep ,ker je delovni.

(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: štajerke decembra II
21.11.2008 13:15:57   
nincika
beba75, ti se kar spočij ta mesec, ko imaš pavzo, potem pa s polno paro naprej...držim pesti, da vama čimprej uspe user posted image user posted image
Upsss, seveda bo vse ok, samo pozitivno razmišljat, pa bo!! Pri G si se že naročila? Javi kaj, kako bo na prvem pregledu. Kaj pa slabost?

Punce drage, preživite čimlepši vikend, upam, da se kmalu spet kaj beremo...

LP,
Nina

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: štajerke decembra II
21.11.2008 15:44:29   
D0aisy
Štajerke!

Jaz sem še vedno z vami od prejšnega meseca. user posted image bi sicer morala dobiti konec novembra ampak mislim, da bom šla z vami v december. Poleg tega da mojega skoraj nič ni bilo sem sedaj še rahlo vnetje fasala user posted image ! Bo že! Lep vikend vsem!!!!

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: štajerke decembra II
24.11.2008 13:53:40   
nincika
hello dečve,

kako smo kaj danes? Meni tole vreme nič kaj ne odgovarja, verjetno se to odraža tud na mojem počutju user posted image

DOaisy, se je vnetje že poleglo? Čimprejšnje okrevanje ti želim.

LP,
Nina

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: štajerke decembra II
24.11.2008 14:08:46   
baby1978
Hello

o Štajerke se predramle. Nincika tudi mene vreme tuče, sem tak utrujena. Ravno sem prišla iz nakupa in kafetkanja domov in se spravlam , k kuhanju kosila, da se bova z mojim user posted image pol mastila.
Kaj pa kaj ostale delate razen user posted image user posted image user posted image ???

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: štajerke decembra II
25.11.2008 9:27:13   
baby1978
Štajerke ste pa es redkobesedne

No pa pozdrav vsem....

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: štajerke decembra II
25.11.2008 13:02:09   
beba75
ja pa res nič ne čvekamo. Vreme full vpliva na mene in če je zubaj tak turobno mi za nič ni. V službi je pa prava norišnica, vsi živčni zaradi prihajajočega decembra in seveda prihajajoče finančne krize.

Jaz pa komaj čakam na 8.12 ko imam posvet. Res me zanima ali me bo vpisala va čakalno knjigo za IVF oz. ICSI (kaj je pač bolj priporočljivo za mene) ali me bo še dalje vlekla po trh IUI-jih, kjer tak nimam možnosti glede na moja dogajanja.

Kako je pa kaj z vami. December je tu in čveki, klepeti in zabave na višku. A ste za to da se tudi me dobimo na kakšnem čveku?

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: štajerke decembra II
25.11.2008 22:16:01   
Upsss
helo punčikeuser posted image

upsss nima zaenkrat nobenega novega sporočila.... gre mi dobro, razen zeeeelo bolečih prsi (joj, moram po nov modrček in to čimprejuser posted image ).
na prvi pregled pri G sem naročena 9.12.08 (ne rabim omenjat, da komaj čakam). Pa vidim, da ni čakanje na + vse oziroma se takrat, ko že zagledaš +  šele začenja vse.... malo skrbi, če bo vse ok, ampak jaz sem optimistkauser posted image
drugače pa povedala še nisva nikomur, šele po opravljeni NS (to pa pričakujem v zač. januarja - nisem se še naročila).

pozdravček vsem od srečke - nosečkeuser posted image  , veliko mi user posted image  in seveda vsem en veeelik user posted image

upsss

(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: štajerke decembra II
26.11.2008 9:37:47   
baby1978
OOOOOO
Naša Upsss se je oglasila, me veseli da ti gre ok. Aha torej ko si nosečkauser posted image , moraš še vedno čakat na pregled pri Ginekologu, zanimivo.Mene bodo morali ziher še isti dan pregledat, ko sem bolj panična.user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa danes samujem ko je moj user posted image v Ljubljani, jaz pa grem šele jutri v službo.
Pozdravček

(odgovor članu Upsss)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: štajerke decembra II
26.11.2008 21:01:35   
Upsss
baby1978: ja vem, da je hudo čakat, sem ravno v tej fazi da bi si najrajši plačala UZ in šla jutri... ampak sem se prisilila počakat do 9.12.  ne vem namreč, kaj se sploh vidi v tej zgodnji nosečnosti in potem se ti lahko zgodi (ko recimo G na UZ ne vidi še srčka itd.) da postaneš še bolj (in to neutemeljeno) panična...
tako sem se odločla, da ne smem pretiravat glede teh pregledov. če je namenjeno da je vse OK, potem itaq bouser posted image .. drugače pa...user posted image  (baje pa se v 6. tednu enim še sploh ne vidi nič, ker je prišlo do oploditve v resnici kasneje.. kaj vem, nekaj sem brala o temuser posted image )


kolikor pa vem, večina ginekologov nosečke naroči šele v 7. ali 8. ali celo v 9. tednu (razen če maš prej težave, pač greš takoj tja).


pozdravčke vsem, pridne mi bodite in se še kaj javimuser posted image

držim pesti in sem vaša navijačica da vam čimprej uspe user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: štajerke decembra II
28.11.2008 12:59:33   
baby1978
ja kaj zdaj ste se nekam odšle, al se vse martinčkate na sončeku?
No pa lep vikend im čimveč  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Pozdravček

(odgovor članu Upsss)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: štajerke decembra II
29.11.2008 8:36:59   
D0aisy
Moja napoved, da ta mesec ne bo user posted image , se je žal uresničila!user posted image user posted image
Tako, da grem z vami v december, upam, da tokrat uspešno.

Se kaj kepate Štajerke in uživate snežne radosti? Jaz sem čisto presrečna, da je končno zapadel sneg, čeprav ga je veliko manj, kakor pa drugje po Slo...


(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: štajerke decembra II
29.11.2008 9:10:17   
eva Ana
Pozdravljena D0aisy, decembrove smo bolj aktivne pod temo II pričakujemo decembra :), tako da pridruži se nam tam, da te naša tane da na seznam

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: štajerke decembra II
29.11.2008 20:52:09   
lunika
Ojla Štajerke!
Tudi jaz sem Štajerka in bi se vam pridružila, da skupaj zagledamo user posted image .
Upam, da 3.12. ne bo user posted image !

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: štajerke decembra II
30.11.2008 9:21:38   
D0aisy

Moje hudičevke še vedno ni...
Zanima me. če se katera poslužuje ovulacijskih testov?
Izkoristite deževno nedeljo!

(odgovor članu lunika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: štajerke decembra II
1.12.2008 18:13:06   
nincika
Pozdravljene vse stare in nove Štajerke,
kako smo kaj? Jaz sem ta vikend kar nekako odklopila ringarajo, vbistvu internet nasploh, tako da sem danes prebrala za nazaj. Pa ni blo dosti dela, zgleda da še kar pridno user posted image  vse po vrsti user posted image
DOasy, a user posted image  še vedno ni prišla? Kako dolgo ti pa že zamuja? Ovulacijskih testov jaz zaenkrat še ne uporabljam, niti si ne merim temperature. Zaenkrat se zanašam na izračun ovulacije, pa še ta mi meša štrene, ker se mi ciklus zadnje mesece nekaj prestavlja, tako da nisem sigurna al ga imam na 28 dni (kot prej) ali na 33 (zdaj po novem).

Lunika, tvoj dan se počasi bliža...kako se počutiš?

Lp vsem in naj vas ne odpihne ta veter, ki divja zunaj
Nina

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: štajerke decembra II
3.12.2008 15:10:02   
baby1978
Pozdravljene štejerke....

Nincika: Tudi jaz se nekako odklopim čez vikend in sploh ne odpiram računalnika, še posebej v teh preprazničnih dneh ko, je veiko zabav in veliko doma za poštimat.

Drugače pa dnevi tečejo kot ponavadi, pridno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in čakama na veselo novičko, da zagledama najin user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Že par dni mi je malo ob večerih slabo,??????? Kdo bi vedel.
Kako pa je kaj z ostalimi?
Pozdravček

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?