|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sandali
24.1.2008 10:33:22   
Anonimen
user posted image


Kaj menite o tehle sandalih? So "vesoljksi, grdi, lepi, uporabni, funkcionalni, stanejo 40 € - preveč, premalo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sandali
24.1.2008 10:37:59   
frutka_
Jaz sem jih lani malemu hotela kupiti pa sem potem na Geoxu pristala. Ti copati so primerni tudi za vodo tako da so v bistvu en copat-več funkcij. Ne rabiš ga preobuvat, ko prideš na plažo ali na kopališče, hitro se sšijo, pa še celo zimo jih lahko nosi v toplice, če se radi hodite kopat.
Kupi jih!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sandali
24.1.2008 10:45:05   
nuala
Meni so všeč.
Edino ne vem, kakšen je podplat. Če je trd ( meni izgleda tako negibljiv ) najbrž ni prijeten za hojo ( no, moj tamali ima platfus in mora imeti čim mehkejše podplate, za večino otrok pa to najbrž ni tako pomembno ).

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sandali
24.1.2008 10:52:04   
Anonimen
Takole piše o njih, če se kateri da pogledat:

http://www.superge.si/html/svn/2732077-AA.shtml

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sandali
24.1.2008 10:57:10   
blue sky
Meni so všeč in kolikor sem prebrala, so tudi zelo uporabni. Nasploh pa so vsi Teva čevlji zelo kvalitetni, tako da bi jih jaz kupila svojemu otroku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sandali
24.1.2008 11:44:06   
lojzika
Jst sem na tevicah celo poletje, pa mali tudi. user posted image
sam da neki takiga
user posted image

Imajo pa se mi zdi da tudi čisto malenkost tisga hribčka (proti platfusu)
So pa tvoji še boljše moderne oblike

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sandali
24.1.2008 12:13:11   
Anonimen
Meni so všeč, samo dragi se mi zdijo, ampak glede na firmo me cena ne čudi. Teva je pač Teva.
Aha, sem zdajle prebrala, da so za po suhem in v vodo. No, potem tudi cena malo drugačno podobo dobi. Jaz bi jih vzela, če bi za mojega malega kupovala.

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sandali
24.1.2008 12:19:56   
Nika v službi
Teva je zakon, za male in velike. Mi jih vsi nosimo. Priporočam. Čeprav naša Nika ima take, kot jih je prilepila Lojzika, samo da so v motivu jagodk....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sandali
24.1.2008 12:27:27   
Anonimen
Ja, take Lojzikine je imel tudi naš ene dve sezoni, se mi zdi, samo se mi pa tele, ki sem jih nalimala vseeno zdijo še bolj "kompaktne", no mislim take, da bolj "stojijo" na nogi, ker v vrtcu na igrišču pač ne smejo imeti japank, v tistih Lojzkinih si pa tudi lahko prste oz. nohte razbije. Čeprav, saj letos pa vrtca več ne bo čez poletje user posted image  Pozabila, ampak nič zato, skratka:

1. grde niso
2. drage so ampak se splača
3. se jih kupi.

Nekaj takega.

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sandali
24.1.2008 12:29:55   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

user posted image


Kaj menite o tehle sandalih? So "vesoljksi, grdi, lepi, uporabni, funkcionalni, stanejo 40 € - preveč, premalo?


meni so všeč, dajejo boljšo oporo, kot navadne tevice, podplat je seveda upogljiv (glede na moje teve, ki so takšne, kot jih je prilepila ena zgoraj in je podplat upogljiv), cena je res malo začinjena, ampak so dejansko čevlji za povsod - po makedamu, po vodi, za v trgovinouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sandali
24.1.2008 13:15:21   
polona2
Za fantka so super, če pa se ne motim, je ena forumovka lansko leto pisala točno o tem modelu, da je neudoben in da je sina noro ožulil.
Jaz prisegam zase in za hčerko na navadne tevice, ker jih nosiva poleti non-stop in tako da letos tudi ne kupim drugega, kot navadne teve.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sandali
24.1.2008 13:23:38   
lelaval
Meni so všeč - sploh, ker imajo spredaj prste malo zaprte - otroci poleti tako norijo, pa imajo vse prste "porajsane", če so preveč odprti. Cena je res malo večja, a, če veš, da mu bodo služili, potem ni težko dat malce več evrčkov.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sandali
24.1.2008 13:34:02   
spacey
Jaz sem tak model (ne od Teva), že lani hotela kupit našemu, pa niso imeli manjših številk. Cena je bila pa nekaj manj kot 30€.
Meni je pri teh sandalih predvsem to všeč, da so prsti zaščiteni. V navadnih sandalih se zna naš škrat na kakšni stopnici ali kamnu v prste butnit.

Jaz mu jih bom letos sigurno kupila. Torej ti priporočam nakup. :)


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sandali
24.1.2008 13:46:46   
Anonimen
Dobre so, ja, pa fletne tudi, svojega denarja pa defiitno niso vredne. Plačaš pač firmo. Če jo hočeš.

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sandali
24.1.2008 13:48:49   
Anonimen
Aja, sem pa zadnjič gledala take podobne. tudi Tevine, samo da so zelene, ampak ne čisto isti model. Une imajo kar precej pene tam zgoraj okoli gležnja, ne vem, meni se je zdelo preje neprodušno, pa vse skupaj mi je nekako plastik fantastik delovalo. Ampak so bile un drug model. Ta je, se mi zdi, boljši.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sandali
24.1.2008 20:13:11   
mayci
Meni so zelo všeč!user posted image
Naš mali je imel lansko poletje tudi tak bolj navaden model, samo na trakce, pa so bili super. Tudi letos bo definitivno dobil Tevice (pa mami mogoče tudi).user posted image
Jaz bi jih kupila, se mi zdijo ful uporabni.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sandali
24.1.2008 20:14:18   
Anonimen
Meni so kar neki in predragi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Več kot 3000 novih primerov kožnega raka l...
Ob svetovnem dnevu melanoma NIJZ opozarja na prekomerno izpostavljenost ultravijoličnemu (UV) sevanju, ki je glavni deja...
BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?