|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oblačila iz H&M !
24.1.2008 10:03:05   
vvns
Kaj pravite na  oblačila iz H&M - a ?
Men so cool, je pa kar nekaj znank ko mi pravijo,da so predraga in nekvalitetna. Glede nekvalitete se ne strinjam,ker imam za malega user posted image skoraj vse iz te trgovine in vem da se ne raztegujejo, se ne spirajo ipd. Glede cene se pa tudi ne strinjam - men se ne zdi drago !
Sem pa kupila bodije v Hoferju - katasrofa, vse se razvleče !user posted image

Kakšne so pa vaše izkušnje??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 10:05:36   
Netopirčy81
Jaz sem precej oblekc dobila iz H&Mja in so vse zelo OK. Body-e morm sploh pohvalt, ker so res super. Kvaliteta je prav tako Ok.

(odgovor članu vvns)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 10:10:14   
lelaval
Jaz sem precej oblekc dobila iz H&Mja in so vse zelo OK. Body-e morm sploh pohvalt, ker so res super. Kvaliteta je prav tako Ok.


Se podpišem.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 10:11:41   
Nea
Tudi moji pupiki imata veliko oblačil iz H&M in sem s kvaliteto dokaj zadovoljna.
Cene pa so tak, tak... če je cena hlač npr enaka kot je cena hlač v esprit-u potem pa jih raje ne kupim.


_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 10:20:32   
Naja31
Meni se ne zdijo niti predraga niti slabe kvalitete.

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 10:22:04   
lemavrica
Sem zadovoljna s ceno in kvaliteto.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 10:33:26   
katarina2004
Jaz tudi  user posted image .

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 10:58:50   
TIA22
Ko sem hodila kupovati oblačila za nečakeca, sem v Celju v cityparku slučajno zavila v H&M, pa sem bila tako navdušena pa še popust je bil, da sem kar nekaj € tam pustila..user posted image user posted image

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 11:01:00   
blue sky
Meni se ne zdijo draga oblačilca, pa tudi s kvaliteto sem zadovoljna.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 11:12:32   
lex
meni je samo 1 Aleksova mikicia dobila po rokavih luknjice, pa ne vem zakaj pa še to samo po 1 rokavuuser posted image , mikica pa lepa da dol padeš. Pa njemu sploh ne rabim kaj pomerjat, ker samo po letih (prej po mesecih) pogledam in mu je 100% prav, vsepovosd drugot pa morem vsaj 1 stvar probat, da vidim če mu je prav št. za njegovo starost.

meni je superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , edino te smrtne glave mi niso všečuser posted image  nekako mi ne pašejo na otroška obačila

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu vvns)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 12:07:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Meni se ne zdijo niti predraga niti slabe kvalitete.

Enako.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 12:17:51   
Anonimen
Meni so iz H&M glede na ceno in kvaliteto zadeve dobre, če že ne zelo dobre.  Je pa problem, ker je pol tolk otrok v teh cunjicah. Jaz velikokrat za našo veliko pupo kupim tudi na fantovski strani, predvsem kakšne majčke, vetrovke, puloverčke, ker da je vedno vse čist roza mi pa ni.
Sem pa zadnjič kupila nekaj zadevc v CP zgoraj  " tape' al oeil" (al nekaj takšnega) in so imeli smešno nizke cene (-50 do 70%) pa  me je impresioniral, ko sem videla, da so ta oblačila po vsej verjetnosti veliko narejena nekje na bližnjem vzhodu, kjer so vsi znani po dobrem bombažu. Skratka polpuliji in puliji  z 4% elastana so bili po 1,75 evro za našo taveliko, za malo pa celo po 1,30. No tudi, če ne bi bilo znižano bi bilo še vedno poceni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 13:17:34   
polona2
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Sem zadovoljna s ceno in kvaliteto.


Jaz tudi.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 13:24:26   
Anonimen
ja js sem s h&m zadovolna. pa s hoferjem tut. mam sicer ene bodije k res niso ne vem kaj, mamo pa tut en kup trenirkic pa tak, te so pa super in res pocen! user posted image

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 13:32:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Meni se ne zdijo niti predraga niti slabe kvalitete.


Enako. Pa kot pravi LARA, tud Hofer ma dobro kvaliteto.

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 13:37:52   
Anuška79
Jaz sem zelo zadovoljna. Majčke peremo in peremo pa so še vedno zelo lepih barv. Ene par jih kar z njim gor raste.

Sem pa en mičken razočarana nad Sparovimi bodiji - včasih so bili super, zdaj sem pa kupila dva paketka s po tremi bodiji in sem v treh že našla luknjico - sicer se bo vse 1 - 2 - 3 popravilo, a vseeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 13:37:58   
Miss Piggy
H&M ima po mojem mnenju zelo dobro kvaliteto. Cena je pa dokaj ugodna, če gledaš, da je kvaliteta super. Jaz npr. pisane majčke iz H&M operem na 90, če je treba, pa so še vedno kot nove.

Tud Hofer zna imet super stvari.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 13:56:26   
katka11
tud men se zdijo ful u redu cunjice, cena pa normalna, ne drago in ne poceni. pa se ful lusne so...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 14:08:58   
sayuri
Mi tudi večinoma za ta malega v H&mu kupujemo. Zelo dobra roba, barve ostanejo po več pranjih originalne, stvari se ne krčijo, ne raztezajo...zelo smo zadovoljni. Cenovno se mi zdi ugodno.

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 17:46:07   
vvns
Ja tudi jaz sem pred kratkim kupila body za malega v sparu od sparkya pa moraš vzeti vsaj eno če ne dve številki večje kot dejansko nosi,ker sem ga oprala pa se mi je full skrču.user posted image

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 17:54:37   
neisha80
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Mi tudi večinoma za ta malega v H&mu kupujemo. Zelo dobra roba, barve ostanejo po več pranjih originalne, stvari se ne krčijo, ne raztezajo...zelo smo zadovoljni. Cenovno se mi zdi ugodno.
enako

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 18:31:44   
r1ta
Moja Ana je prava H&M bejba. Takorekoč ima vse cunjice od njih. Tudi nogavičke, kapice, copatke. Obleke perem na 60, če dobima kakšno sadje na majčke jih namočim čez noč v vanishu in naslednji dan operem in gre vse lepo dol. Jaz sem zelo zadovoljna! Pravzaprav čakam, da mi da H&M kakšen ekstra popust za stalne stranke!user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 22:58:53   
mayci
Naš škrat ima tudi skoraj vse obleke iz H&M. Bodijev pa ne več, ker številke 98 nimajo.user posted image
So mi pa zelo kvalitetna oblačila, pa sploh ne draga.user posted image
Sem pa do lanskega poletja kupovala res izključno v H&M, ko pa so se pojavili tisti okostnjaki na vseh oblačilih za fantke (od št. 92) naprej in nisem imela nič izbire, pa sem pričela kupovati tudi drugje. Najbolj všeč mi je "tape 'a loeil", pa tudi Okaidi je v redu.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: oblačila iz H&M !
24.1.2008 23:29:08   
šnucika
zelo zadovoljna s H&M !
sploh pa ,ker pri nas na obali ni ene pametne trgovine za otroke...cenovno je H&M ugoden,kvaliteta 100% nad robo iz Baby centra ali iz Trsta!user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: oblačila iz H&M !
25.1.2008 8:00:00   
mojsoncek
Najraje kupujem njihove cotke za tamalega. Drage niso, cez kvaliteto pa tudi namam kaj pripomniti. Vsec mi je pa tudi to, da so pralne na 60 in da jih lahko brez skrbi vrzem v susilca. Kar pa je (se mi zdi) kar redkost.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?