|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali se motim ?
4.3.2008 19:36:39   
Anonimen
Naj vam opišem moj problem, ki mi gre na živce. Delam ta teden ponoči. Ko moj pride domov iz službe sem že pokonci,skuham kosilo...itd. On poje in takoj spizdi ven kaj delat ali pa k sosedu kaj pomagat. Potem je ura 19.30 ima godbo...se samo probleče in gre. Kje pa je cajt zame ? Halo ? Ko mu rečem mi pa začne pizdit,ja saj si pridna ( posmehljivo..) Na živce mi gre,in sva se glih kar zrukala.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali se motim ?
4.3.2008 19:37:52   
Strawberrie Cherrie
Ne morem ti pomagat, če se z decom zrukata, samo svoje izražanje bi pa res lahko malo popravila.

Spizdi user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali se motim ?
4.3.2008 20:08:17   
uršika***
Če poveš nam, ne bo nič boljše. Ko bo doma, mu povej, da pogrešaš vajine skupne trenutke in da rabiš pomoč tudi v hiši. Druge variante niuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali se motim ?
5.3.2008 7:40:56   
mojmaček
HAJ

user posted image user posted image user posted image , kar sprosti se. Zato pa so forumi. Včasih so bili samo pesniki, ki so se v pesmih nejasno in metaforično izražali, mi smo pa pol mogli brat to sranje in ga razumet.user posted image Jaz sem za to da se dušica sprosti in miren duhec lahko zadiha. Mi je všeč, če kdo takoj in srdito pove kaj si misli, brez lepih besed brez ovinkarjenja in olepševanja. Besna in jezna si ko user posted image , ker sta se glih skregala. Ampak vedi, da se nobena juha ne poje tako vroča kot se skuha.

Povej mu, da bi bila rada malo več z njim ko si doma in da ga pogrešaš.


(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali se motim ?
5.3.2008 9:10:39   
deja27
moj je tud najbol srečen,če lahk dela kej v zunej,ne more bit prmiruser posted image user posted image ,pol k pa pride not,pa na kavč inuser posted image ,gggrrrrrrrr,da bi ga samuser posted image

(odgovor članu mojmaček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali se motim ?
5.3.2008 17:50:15   
gojska
Ko moj pride domov iz službe sem že pokonci,skuham kosilo...itd. On poje in takoj spizdi ven kaj delat ali pa k sosedu kaj pomagat. Potem je ura 19.30 ima godbo...


ti maš pa ful pridnega možekauser posted image  ene bi ble vesele

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali se motim ?
5.3.2008 20:08:54   
Anonimen
Pa daš kkšn predlog kaj naj bi počel s tabo? Ker če od enga tipa k je skoz v pogonu pričakuješ da bo na kavču sedel pa s teboj španske gledal....hm...
Pejta kolesarit, al pa tečt, al pa kej podobnga, kar pač oba rada delata. In pol si za to vzamta čas. Pač najdita eno aktivnost k bi jo oba počela. Jaz čist verjamem da mu je dolgcajt doma viset pa v luft gledat in gre raj ven.

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali se motim ?
5.3.2008 20:09:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: deja27

moj je tud najbol srečen,če lahk dela kej v zunej,ne more bit prmiruser posted image user posted image ,pol k pa pride not,pa na kavč inuser posted image ,gggrrrrrrrr,da bi ga samuser posted image


Pa si rekla da ni poskočen. Itak da je, sam po južni ga morš takoj napadtuser posted image

(odgovor članu deja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali se motim ?
5.3.2008 21:13:22   
nasmejani
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Naj vam opišem moj problem, ki mi gre na živce. Delam ta teden ponoči. Ko moj pride domov iz službe sem že pokonci,skuham kosilo...itd. On poje in takoj spizdi ven kaj delat ali pa k sosedu kaj pomagat. Potem je ura 19.30 ima godbo...se samo probleče in gre. Kje pa je cajt zame ? Halo ? Ko mu rečem mi pa začne pizdit,ja saj si pridna ( posmehljivo..) Na živce mi gre,in sva se glih kar zrukala.

Pa on tebe zajebava


_____________________________

Nasmejanost je božji dar.
Hinavščina po človeška napaka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali se motim ?
6.3.2008 8:13:13   
Drnula
Skuhaj kavo, čaj ... pojdi še ti ven, vsedi se zraven, kramljaj, daj idejo kako bi lahko skupaj preživljala čas, da bi bila oba zadovoljna...

(odgovor članu nasmejani)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali se motim ?
6.3.2008 17:41:46   
natalia
pa še ti idi kakemu sosedu pomagaj, ziher bo našel čas.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali se motim ?
6.3.2008 18:17:54   
Anonimen
Kje pa je cajt zame ? Halo ?


In kaj bi ti pocela z njim v tem casu?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali se motim ?
9.3.2008 10:26:37   
starlet
HAJ!!

Jas mam tudi podoben problem....zjutraj vstanem z malo ob 7 -porihtam, pucam ,pererem . on vstane ob 10  in se zvali pred tv(ob vikendih) jas pa sesalec in akcija pa še tamalo sabo ....če kaj rečem me ne čuje ker je tolk na televiziji da ne sliši ko pa se kaj pogovarjamo pri mojih starših se pritožuje da samo o službi gučim (če pa me ne posluša ko kaj razlagam)...

.tudi ko  čem iti na kavo z prijateljicami mi vedno teži ...včeraj sma se glih skregala ker je reko da nima rad da hodim z prijateljicami v disco .....kam pa pol še jas naj grem????v službo pa domu pa v službo...jas mam tud dosti vsega .....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali se motim ?
9.3.2008 14:57:53   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Naj vam opišem moj problem, ki mi gre na živce. Delam ta teden ponoči. Ko moj pride domov iz službe sem že pokonci,skuham kosilo...itd. On poje in takoj spizdi ven kaj delat ali pa k sosedu kaj pomagat. Potem je ura 19.30 ima godbo...se samo probleče in gre. Kje pa je cajt zame ? Halo ? Ko mu rečem mi pa začne pizdit,ja saj si pridna ( posmehljivo..) Na živce mi gre,in sva se glih kar zrukala.


Bodi srečna, da spizdi na delo in na godbo, da ne spizdi na kako drugo.

Saj, ko nisi ponoči, sta verjetno več skupaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali se motim ?
10.3.2008 9:51:35   
mojamura



podobnega deda mam jaz doma. da si moj pa tvoj slučajno nista v žlahti




_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu starlet)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Očka, aktiviraj se!
Admin

Kakšno je vaše mnenje o medijski kampaniji "Očka, aktiviraj se".

Prvič slišim zanjo. (82%)

Ne bo bistveno pripomogla k spremembam v družini. (2%)

Pozdravljam njeno namero. (8%)

Zdi se mi fantastična (4%)

Ne bi se smela končati. (4%)


Število vseh glasov: 131

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!