|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   podobnost
25.1.2008 20:17:01   
Anonimen
Živjo

Zanima me nekaj glede podobnosti. Je bilo pri kateri tko da ko je bil dojenček star cca 1 mesec
je bil ful podoben očetu ali pa materi, kasneje star okrog 8 mesecev ali pa 1 leto se je pa
podobnost obrnila?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: podobnost
25.1.2008 20:22:09   
Anonimen
No al pa da ni bila več tako izrazita?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: podobnost
25.1.2008 20:31:40   
špelin@
Ja, naša mala pika je bila kot novorojenček izrezan ati user posted image  Potem pa je postala bolj "punčkasta" in podobna svoji babici (moji mami) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: podobnost
25.1.2008 21:11:39   
Naja30
Naša pupa ko se je rodila, je bila izrezan ati in njegova mama. Potem pa je do cca 6m postajala vedno bolj podobna meni.
Čeprav ima še vedno tudi veliko njegovih potez. Je najina mala mešanica user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: podobnost
25.1.2008 21:18:51   
lex
Aleks je bil tako podoben atiju, da ni varjante da ga ne bi priznaluser posted image , pri 1 letu ko smogledali moje in Aleksove slike pa je bil izrezan jaz - na slikah je videl sebe, ko si ga vprašal kdo je gor.
Alina ima moje poteze, vendar je drugačna ni tako izrazito podobna samo enemu. Le kakšen bo tretji? Podoben poštarju!user posted image user posted image user posted image user posted image  (joke)

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: podobnost
25.1.2008 21:20:07   
Anonimen
Ja, se zgodi, seveda. Človek se spreminja, sploh otrok. Tamala od mojega je bila kot otroček ful očku podobna, čista kopija, zdaj pri 15-tih je pa cela mamica. Res, prav hecno, kako se je preobrazila iz ene podobe v čisto drugo.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: podobnost
25.1.2008 22:39:51   
lelaval
Zanima me nekaj glede podobnosti. Je bilo pri kateri tko da ko je bil dojenček star cca 1 mesec
je bil ful podoben očetu ali pa materi, kasneje star okrog 8 mesecev ali pa 1 leto se je pa
podobnost obrnila?


Ja -čisto normalen pojav. Moji punci  sta bili cel ati, ko sta se rodili (mlajša je še vedno), za starejšo pa že dolgo pravijo, da je čisto meni podobna (po jeziku že user posted image ).
Sem pa nekje slišala, da je to kot dokaz očkom, da so user posted image res njihovi. user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: podobnost
25.1.2008 23:18:26   
Anonimen
kaj pa to a ma katera tak primir, da sploh nobenemu ni bil podoben?

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: podobnost
26.1.2008 9:11:20   
Anonimen
Neeee, to pa ne, vsaj poštarju bi pa moral bit ...

Ne, saj se hecam. Seveda lahko tudi ni nikomur podoben, samo tale anonimnost ob vprašanju mi pa vseeno malo na poštarja vleče.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: podobnost
26.1.2008 10:39:51   
scubadiver
Mati narava tko poskrbi da je skoraj vsak novorojenček podoben očku, da v porodnišnici ni dileme in da jih očki priznajo. Potem se pa lahko spremeni v mamico.
Tko da če ni nobenemu podoben bi blo treba pogledat poštarja user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: podobnost
26.1.2008 10:43:39   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Mati narava tko poskrbi da je skoraj vsak novorojenček podoben očku, da v porodnišnici ni dileme in da jih očki priznajo. Potem se pa lahko spremeni v mamico.
Tko da če ni nobenemu podoben bi blo treba pogledat poštarja user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: podobnost
26.1.2008 12:28:12   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: Pia77

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Mati narava tko poskrbi da je skoraj vsak novorojenček podoben očku, da v porodnišnici ni dileme in da jih očki priznajo. Potem se pa lahko spremeni v mamico.
Tko da če ni nobenemu podoben bi blo treba pogledat poštarja user posted image


user posted image user posted image user posted image


Ja, ampak jaz sem slišala isto - da so novorojenčki vsi atiju podobni, da se ati lahko identificira kot očka, saj že tako ne ve kaj bi z otročkom počel... In prav vsi otročki prijateljev in znancev so bili na začetku atiju podobni...zanimivouser posted image .

Jaz se bolj bojim, da bo najina punčka podobna kakim babicam oz. prababicam, ker moja babica je bila rjavolasa in rjavooka, tašča je prav tako rjavolasa in rjavooka, midva pa oba blondna z modrimi očmi. No, sej važno, da je user posted image zdrav.

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: podobnost
26.1.2008 12:49:39   
jagoga
To je znanstveno dokazano, da je novorojenček podoben očetu, ravno zaradi vzrokov, ki ste ga že opisali (priznanje otroka). Gene se lahko povleče zelo nazaj, saj poznam primer, da sta starša zelo temnih las, oba otroka pa rdečelasa (dobesedno oranžnih las), verjemi da so ljudje takoj začeli govoriti neumnosti, ampak tokrat so se izkazali starejši in potrdili, da je bila ena od prababic res značilna rdečelaska in da sta pravnuka tudi podobna njej. Včasih te taka mešanica genov res lahko spravi v zadrego.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: podobnost
26.1.2008 21:55:19   
Zofy
Ja, si misliš, da bi bila tvoja pra-pra-pra-pra-pra babica črna, torej črnka, pra-pra-pra-pra praded pa blond in se je pol svetlolas rod razvil. In pol ravno tvoj otrok stakne ta gen...to bi bilo veselje v porodni sobi user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: podobnost
7.2.2008 11:28:00   
Erin
Moja mami je bila črnolaska, ati rjavolas, jaz sem se rodila z bakreno rdečimi lasmi in "izrezana babica".
Ko gledam slike iz otroštva pa vidim da sem se spreminjala: najprej podobna babici (materi od mami), potem očetu, potem spet babici (po mamini strani), šele sedaj (pri 26 letih )sem podobna materi (pa ko se zbudim očetu - ampak samo takratuser posted image )...user posted image user posted image user posted image nič več mi ni jasnouser posted image user posted image user posted image user posted image

Sem pa noseča in me zelo zanima kakšen bo moj otročiček, glede na moje izkušnje in gene lahko pričakujem marsikajuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: podobnost
7.2.2008 15:29:05   
ThinkPink
Moja user posted image  je bila ob rojstvu kot Kitajček, in me je moj še na porodni postelji vprašal, če sem hodila kaj po Aziji. Sedaj pa je vedno bolj atijeva. Iste laske, ista usteca, isti pogled, iste obrvi...

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: podobnost
7.2.2008 20:06:15   
banki
Nas Tim je  bil na zacetku na prvi pogled podoben njegovemu tatu, ceprav sem jaz videla dolocene podobnosti z mano-nosek, brada. Sedaj pri 8M je zelo podoben meni, se bolj pa mojemu ocetu. Bomo videli kaj bo naprej user posted image .

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: podobnost
7.2.2008 21:07:44   
Talika19
Naš user posted image  pa ni podoben ne meni ne mojemu možu, pa poštarju tudi ne. user posted image  Zaenkrat še nismo ugotovili po kom je, bomo videli kako bo ko bo malo večji.

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu banki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: podobnost
7.2.2008 21:25:31   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink

Moja user posted image  je bila ob rojstvu kot Kitajček, in me je moj še na porodni postelji vprašal, če sem hodila kaj po Aziji. Sedaj pa je vedno bolj atijeva. Iste laske, ista usteca, isti pogled, iste obrvi...


o pišuka - še en; naša je bla tud k kitajka k se je rodila (sva oba z možem opazla)! user posted image in zdej je čist očijeva (ko gledaš njegove slike, ko je bil dojenček) user posted image
samo trmasto bradico ma pa po mamici (in babici), to sem pa ziher user posted image

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?